По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Grāmatvedības programma - kura? Uz tēmu sarakstu

Grāmatvedības programma - kura?
Priekšnieks vēlas pirkt programmu, līdz šim darbu veica grāmatvedības uzņēmums. Ir vairākas noliktavas, ražošana, vairākas tirdzniecības vietas, vairāki bankas konti. Ko ieteiksiet?
Zini, zinu, jau vāirākkārt apspriests, bet tomēr ?
Meicha
Meicha 18.09.2014 14:09
396 ziņojumi

Atbildes (36)

Katram sava, ar kuru gadiem strādā, ir tā labākā! Savukārt, ja iemācās - der jebkura.
Jāsāk ar naudas summu, kuru vadītājs vēlas izdot par programmu. Ja viņš netaisās maksāt vairāk par 100 eiro, tad atliek tikai viena programma, ja gatavs maksāt ap 1000 - tad jau var sākt te uzdot jautājumus.
Andaz
Andaz 18.09.2014 14:17
27892 ziņojumi
1000 EUR viņš nav gatavs maksāt. Žmoga baigs
Meicha
Meicha 18.09.2014 14:22
396 ziņojumi
tad jau Jums nav sevišķas izvēlas - bezmaksas (ja atļauj apjoms un esat gatava daļu funkciju veikt manuāli) vai Jumis Solo, Zalktis...
Andaz
Andaz 18.09.2014 14:23
27892 ziņojumi
Cik cilvēki strādās vienlaicīgi ar programmu ????( cik darbavietas vajag)
Guntagermane
Guntagermane 18.09.2014 14:51
1303 ziņojumi
Cik cilvēki strādās vienlaicīgi ar programmu ????( cik darbavietas vajag)
Guntagermane 18.09.2014 14:51
Ja negrib maksāt krietnu žūksni, tad par darbavietām var aizmirst. Zalktis atļauj strādāt no vairākiem datoriem, bet......noliktavas, ražošana........nu, nezinu. V principe i zaica možna naučit kurtj......
Am14
Am14 18.09.2014 15:34
385 ziņojumi
Vajag trīs darba vietas.
Meicha
Meicha 18.09.2014 15:56
396 ziņojumi
Zalktis ir derīgs darbam datortīklā. Tas tika testēts uz 3 lietotājiem. Datortīklam ir jābūt drošam un stabilam. Piekļuvei no datoriem uz iekšējo datortīkla publisko mapi, kurā atrodas datubāzes fails, ir jābūt ar FULL Control( Pilnas pieejas tiesības), arī ar tiesībām uz faila dzēšanu un jaunu apakšmapju veidošanu.
Ja katrs dators darbojas ar dažādiem Windowiem, kā failu serveri vislabāk izmantot datoru ar jaunāko Windowu. Visiem Windowiem ir jābūt uzlabotiem ar visiem kritiskiem un rekomendējošiem ielāpiem(update) no Microsoft mājas lapas.Datortīkla izveidošanai un mapes ar datubāzes failiem sagatavošanai jāpieaicina jūsu datorspeciālists.
Am14
Am14 18.09.2014 16:07
385 ziņojumi
Zinu ka pasakieties lētajai cenai Jūs daudzi rekomendējat Zalkti bet nepatīk man viņš un viss .
bet tas tikai personisks viedoklis .
Guntagermane
Guntagermane 18.09.2014 20:25
1303 ziņojumi
Zinu ka pasakieties lētajai cenai Jūs daudzi rekomendējat Zalkti bet nepatīk man viņš un viss .
bet tas tikai personisks viedoklis .
Guntagermane 18.09.2014 20:25
Jums ir dīvains uzskats. Vai tiešām Jūs domājat, ka mazie uzņēmumi ir spējīgi nopirkt Tildes Jumi vai Horizontu? Es zinu, ko tās programmas spēj un cik tās maksā. Bet ir viena kopēja nianse - visas šīs programmas atbilst likumdošanai. Jūs braucat mersedesā, bet es žigulī. Galapunktā nokļūsim abi. Jautājums tikai par komforta līmeni un šī komforta izmaksām.
Am14
Am14 18.09.2014 21:25
385 ziņojumi
Nu- var jau arī ar roku rakstīt, vai ekselā viedot tabulas un ar datoru aizpildīt- rezultātu sasniedz katrs grāmatvedis.
Runa bija par personiskā viedokļa izteikšanu. .
Pz tas pats pieminētais Horizon iekļaujas 1 darbavietai 500-1000 EUR (dažkārt gadās akcijas ar stiprām atlaidēm- tiesa tās ir reti) bet kā Jūs pareizi salīdzinājiet mersedess un žigulis. kāda komforta attiecība tāda cenu attiecība. un kā dzīvē- kas brauc ar mersedesu par žiguli nejūsmo.
Ka nopietni- palieku pie viedokļa ka Zalktī var strādāt un labi strādāt pats bilancspējījais grāmatvedis kas labi pārzin situāciju bet nav ieteicams izmantot palīgus- datu ievadītājus ar salīdzinoši zemu kvalifikāciju. ( bet šeit runa par 3 darbavietām- tātad visi nebūs bilancspējīgi ) Tātad apjoms pieklājīgs un žigulis ( Zalktis) var būt par šauru un neērtu.
Tiešam nekas personisks tikai praksē izveidojies viedoklis kura izteikšana ir sava veida izklaide.
Par konkrēto uzņēmumu- nu ar šādu aprakstīto struktūru nu sevišķi mazs tas nav .
Guntagermane
Guntagermane 18.09.2014 21:55
1303 ziņojumi
Protams, tas, kurš iesācis savu "šofera karjeru" ar BMW vai MB, iekāpjot Žigulī, teiks - "nepatīk".
Tas tā - iesākumam.

Zalktis un Horizon. Man ir tā "laime" strādāt ar abām šīm programmām. Foruma dalībnieki noteikti atceras, cik "mīļi" es kādreiz izteicos par Horizon. Tagad klusēju, jo - cik var malt vienu un to pašu (1), esmu nedaudz vairāk iemācījies šajā programmā ko saprast (2). Taču to slavēt joprojām nevaru tāpēc, ka uzskatu - par daudz "navorotu", ļoti ļoti par daudz. Bet zinot šīs programmas "vēsturi" - sākotnēji tā tika izstrādāta budžeta iestādēm (jo tādējādi, prasmīgi lobējot, varēja nosmelt visvairāk krējuma), daudz pelt arī nevar. Jo budžeta grāmatvedība diezgan ievērojami atšķiras no uzņēmējdarbības grāmatvedības. Es personīgi nekad negribētu kārtot budžeta grāmatvedību.

Ja jāizvēlas, kuru programmu pirkt un IZMANTOT, jāņem vērā vairāki faktori. Protams, Horizon vairāk kontrolē to, kurš atrodas starp klaviatūru un krēslu. Zalktis to dara ļoti minimāli. Guntas piezīmes šajā sakarā ir pilnīgi vietā.
Jāņem vērā arī grāmatvedības datu apjoms, arī grāmatvežu (un palīgu) skaits. Ļoti svarīgs ir noliktavas faktors. Lai šeit forumā varētu dot jēdzīgu padomu visiem tiem, kuri raksta "iesakiet, ko pirkt", ir jāpārzina attiecīgais uzņēmums diezgan lielā apjomā. Pretējā gadījumā padoms būs pielīdzināms nullei.

Bet... šajā forumā vismaz 99% jautājumu ir līdzīgā "kvalitātē". Jo... neesmu mainījis uzskatu, ka 90% sabiedrības ir... maigi izsakoties, debili.
Esmu runājis.
MVVNACFDV
Aivars007
Aivars007 18.09.2014 23:18
26981 ziņojums
Lai šeit forumā varētu dot jēdzīgu padomu visiem tiem, kuri raksta "iesakiet, ko pirkt", ir jāpārzina attiecīgais uzņēmums diezgan lielā apjomā. Pretējā gadījumā padoms būs pielīdzināms nullei.

Līdzko pats grāmatvedis pārzinās attiecīgo uzņēmumu, tad viņam neradīsies jautājumi - kādu programmu pirk? Viņš lieliski zinās - Zalktis neder, Jumis der, bet vēl vajadzētu savietot ar Norgate un tā tā tālāk. Tāpēc pašā pirmsākumā jautāt forumā šādus un līdzīgus jautājumus ir tas pats, kas tumsā virzīties, cerot, ka viss būs labi.
Am14
Am14 19.09.2014 05:10
385 ziņojumi
Am14

Ņet ņičego ņevozmožnogo... dļa čeloveka s inteļektom...
Aivars007
Aivars007 19.09.2014 08:35
26981 ziņojums
Vai tiešām Jūs domājat, ka mazie uzņēmumi ir spējīgi nopirkt Tildes Jumi vai Horizontu
Am14 18.09.2014 21:25
Es gan domāju, ka, ja uzņēmumā vajag 3 darbavietas datorprogrammai, tad tas nav nekāds mazais uzņēmums!
IMXO
Andaz
Andaz 19.09.2014 11:13
27892 ziņojumi
Otra lieta par ko esmu pilnīgi pārliecināta, ka grāmatvedis, kurš kaut ko saprot no sava uzņēmuma specifikas, paņem un patestē izmēģinājuma versijas un gūst riktīgi labu iespaidu par programmām.
Andaz
Andaz 19.09.2014 11:17
27892 ziņojumi
Vai tiešām Jūs domājat, ka mazie uzņēmumi ir spējīgi nopirkt Tildes Jumi vai Horizontu
Am14 18.09.2014 21:25
Es gan domāju, ka, ja uzņēmumā vajag 3 darbavietas datorprogrammai, tad tas nav nekāds mazais uzņēmums!
IMXO
Andaz 19.09.2014 11:13
Mana atbilde bija vairāk domāta apgalvojumam "Zinu ka pasakieties lētajai cenai Jūs daudzi rekomendējat Zalkti bet nepatīk man viņš un viss".
Protams, ka tas pēc definīcijas nevar būt mazs uzņēmums. Un noteikti Zalktis tiem neder.
Am14
Am14 19.09.2014 11:33
385 ziņojumi
Otra lieta par ko esmu pilnīgi pārliecināta, ka grāmatvedis, kurš kaut ko saprot no sava uzņēmuma specifikas, paņem un patestē izmēģinājuma versijas un gūst riktīgi labu iespaidu par programmām.
Andaz 19.09.2014 11:17
Ko tad testēs, ja vadītājs žmogs un vēlas braukt mersedesā par to nemaksājot.
Am14
Am14 19.09.2014 11:34
385 ziņojumi
A
Otra lieta par ko esmu pilnīgi pārliecināta, ka grāmatvedis, kurš kaut ko saprot no sava uzņēmuma specifikas, paņem un patestē izmēģinājuma versijas un gūst riktīgi labu iespaidu par programmām.
Andaz 19.09.2014 11:17
Andaz - ir jau bēda- riktīgs grāmatvedis var labi zināt savu specifiku un nezināt ĻOTI labi datoru rezultātā nekāda rezultāta testēšanai nav. pat vairāk kā labi atceros laiku kad beidzās Horizon dos versija bija jāpāriet uz jauno versiju- neteikšu ka būtu bijusi galīgi švakra datorā arī tad bet- nu pagrūti ielekt sveša programmā un novērtēt to. Sevišķi to izjūtu pieņemot darbinieku kurš strādājis Tildē un pāriet uz Horizon. Nu it kā viena sistēma bet tik daudz nianses ....
Mans viedoklis būtībā lai testētu programmu jābūt blakus labam programmas demosntrētājam ( tas ir jāspēj programmā kā tiks iegūts konkrētajam uzņēmumam vajadzīgais rezultāts nevis uz uzņēmuma šapnis"ievadītiem dažiem dokumentiem parādīs- Re cik skaisti) neviens grāmatvedis nav ģēnijs ka testa versijā apgūs VISAS dažadu programmas priekšrocības un sapratīs- šis man ir labākais risinājums. Tā'deļ man personīgi ir pilnīgi izprotama šāda taustīšnās .
Guntagermane
Guntagermane 19.09.2014 12:13
1303 ziņojumi
Var aizbraukt pie programmu tirgotāja un palūgt prezentāciju - kāda problēma?!
Kas attiecas uz datorprasmēm, tad mūsidenās jo nopietnāka programma, jo labākām jābūt datorprasmēm. Un datorprasmes var iegūt kursos, nevis mājās ar vienu pirkstu bakstoties. Diemžēl mūsdienās, man absolūti nesaprotamu iemeslu dēļ, grāmatveži uzskata zem sava goda mācīties datorus. 90-gos, kad tie tikko parādījās - visi gāja uz kursiem, bet tagad domā, ka jau piedzimuši ar datorprasmēm un mācīties neiet.
Ja grāmatvedis neprot zibatmiņā word dokumentu ierakstīt vai, kas vēl trakāk, to neprot saglabāt vai saglabājis, neprot atrast, tad... tādam neviena programma nepalīdzēs - visas būs sliktas, jo viņš vienkārši strādāt īsti nemācēs.
MVVANCFDV
Andaz
Andaz 19.09.2014 13:52
27892 ziņojumi
MVSAAV
Skat.augstāk - Ņet ņičego ņevozmožnogo... dļa čeloveka... s inteļektom...
Aivars007
Aivars007 19.09.2014 13:55
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.