По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

ANEKDOTES Uz tēmu sarakstu

ANEKDOTES
Zvans pie kāda latvieša durvīm.
- Kas tur ir?
Aiz durvīm kāds uzstājīgi sauc:
- Катя, Галя, Ира!
Latvietis atbild:
- Nē, kaķa gaļas nav!
Aivars007
Aivars007 10.06.2015 21:58
26981 ziņojums

Atbildes (189)

http://vgk.lv/work/view/84-galvenais-gramatvedis
Aivars007
Aivars007 29.05.2016 10:13
26981 ziņojums
Фима - да не тот Фима.
Ant_lv
Ant_lv 29.05.2016 13:26
3386 ziņojumi
Albina
Albina 29.05.2016 21:06
64576 ziņojumi
Ja valsts un citās iestādēs ieviestu atsevišķu rindu tiem, kas vēlas "tikai pajautāt", tā būtu daudz garāka par to, kurā stāv pārējie.
Dinaro
Dinaro 08.06.2016 12:26
8241 ziņojums
Vairums priekšmetu mājā pazūd, jo nolikti tur, kur noteikti nekad nepazudīs.
Dinaro
Dinaro 13.06.2016 09:51
8241 ziņojums
http://apollo.tvnet.lv/zinas/vid-generaldirektora-amata-konkursa-sanemti-19-pieteikumi/774541
Aivars007
Aivars007 10.10.2016 12:50
26981 ziņojums
Aivars007 10.10.2016 12:50
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 10.10.2016 12:57
2557 ziņojumi
Nezināju, kur ielikt, tāpēc ielikšu šeit:

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/8/102/82/102082946_sheya.jpg
Vrgramatvede
Vrgramatvede 10.10.2016 17:26
176 ziņojumi
http://apollo.tvnet.lv/zinas/virietis-10-gadus-sanem-algu-par-neka-nedarisanu/775391
Klvn2
Klvn2 19.10.2016 11:26
nav ziņojumu
Mums ir vesela virkne tādu ierēdņu, kas neko nedara, bet algu saņem....
Andaz
Andaz 20.10.2016 17:52
27892 ziņojumi
Mums ir vesela virkne tādu ierēdņu, kas neko nedara, bet algu saņem....
Andaz 20.10.2016 17:52
Знаете, иногда хочется им платить деньги, лишь бы они ничего не делали!
Tehnolog
Tehnolog 21.10.2016 12:25
3093 ziņojumi
Юморок...
Fineka05
Fineka05 09.11.2016 13:28
424 ziņojumi
Mīļais sadalīsim mājas darbus šodienai. Es izmazgāšu matus, bet tu- traukus un grīdu.....
Dinaro
Dinaro 22.02.2017 10:43
8241 ziņojums
Albina
Albina 22.02.2017 10:59
64576 ziņojumi
Latviskojumu vārdnīca
autopilots-pašvade
alkoholisms-dzersme
alkometrs-dvašpūtis
beatch party-kāpķēze, jūrmīzis
gejs-puišgribis
internets-visļāvis
haltūra-piedarbs
inflācija-naudgruve
koncepcija-priekšdoma
meikaps-sejtriepe
menedžments-lietbīde
erekcija-briedoklis
impotence-nevare
monitors-skatnis
politiķis-dižmuldis
prezervatīvs-sēklbremze
protēze-liekzobe
stomatologs-bļautlicis
stringi-kājstarpaukla
trenažieris-miesbīde
sargs-parnaudgulis
apsargs-parnaudsitis
miesassargs-parnaudglūnis
šedevrs-mutplētis
Japaina
Japaina 26.02.2017 22:06
10269 ziņojumi
Ambera
Ambera 02.03.2017 21:28
21759 ziņojumi
Īsa biznesa terminu skaidrojošā vārdnīca.

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu pienāc un saki: Ar mani gultā ir ļoti labi.
- Tas ir tiešais mārketings.

Tu esi atnākusi uz ballīti ar draugiem un redzi izskatīgu puisi. Kāds no taviem draugiem aiziet pie viņa un saka: Ar viņu gultā ir lieliski.
- Tā ir reklāma.

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu piecelies kājās, sakārto kleitu, pienāc viņam klāt un ielej dzērienu. Tu saki: Atļaujiet un pienāc tuvāk, lai sakārtotu viņa kaklasaiti, tajā pašā laikā pieskaries viņa rokai ar krūti, un piebilsti: Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi.
- Tās ir sabiedriskās attiecības (PR)

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viltīgu intrigu rezultātā tu starp klātesošajām meitenēm sarīko ķildu, bet pati paliec malā. Kad visas ir izkāvušās, tu saki: Iesim prom no šejienes! Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi!
- Tas ir negatīvais PR

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viņš pienāk tev klāt un saka: Es dzirdēju, ka ar tevi gultā ir satriecoši labi.
- Tā ir preču zīmes atpazīstamība

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu viņu pierunā aiziet ar tavu draudzeni.
- Tā ir tirdzniecības pārstāvniecība.

Tava draudzene viņu neapmierina, tāpēc viņš zvana tev.
- Tas ir tehniskais atbalsts.

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi, pienāc klāt un saki: Atceries, cik tev bija labi ar Anniņu? To visu viņai iemācīju es. Nāksi ar mani?
- Tās ir klientu atsauksmes.

Ballītē tu redzi vairākus izskatīgus puišus. Tu viņiem visiem aizsūti zīmītes par to cik ar tevi ir labi gultā.
- Tas ir tiešais pasts.

Tu atnāc uz ballīti, bet tur jau priekšā vesels bars skaistu meiteņu. Tev, it kā neviļus, no pleca noslīd lencīte un tu saki: Ar mani gultā ir vienkārši lieliski un šokolādi ar šampanieti nemaz nevajag!
- Tas ir dempings.

Ballītē jau no paša sākuma tu skaļi paziņo: Kam interesē kāda es esmu gultā, sekojiet man! un aizved viņus uz citu ballīti.
- Tā ir pozicionēšana.
Dinaro
Dinaro 29.03.2017 10:24
8241 ziņojums
Uz ballīti tu vispār neesi ieradusies, bet tur par to tikai runā, cik tu esi laba gultā.
- Tā ir uzpūsta preču zīme.

Tu atnāc uz ballīti un ieraugi izskatīgu puisi. Pienāc pie viņa un saki, ka tevi sauc Marianna. Visi zina cik labi gultā ir ar Mariannu. Pie tam, Marianna zina ka tu uzdevies par viņu. Par to Marianna saņem šokolādi.
- Tas ir frančaizings.

Tu atnāc uz ballīti ar draugiem un ieraugi izskatīgu puisi. Pienāc un saki ka ar tevi ir ļoti labi gultā. Kopā ar viņu tu aizej no ballītes. No rīta viņš saka, ka nav visai apmierināts ar tevi.
- Tā ir reklamācija.

Tu atnāc uz ballīti kopā ar draudzenēm un jūs ieraugāt simpātisku puisi. Katra no jums stāsta cik burvīgi ir ar viņu gultā un ko viņa par to grib.
- Tas ir tenderis.

Tu atnāc uz ballīti un redzi izskatīgu puisi. Pienāc klāt un saki, ka ar tevi ir lieliski gultā. Aizej ar viņu. No rīta viņš tev dod šampanieti, bet nedod šokolādi.
- Tas ir debitors.

Tu posies uz balli, bet draudzenes jau tur izplata zīmītes kurās rakstīts, cik ar tevi ir labi gultā.
- Tā ir preses relīze.

Tu atnāc uz Jaungada ballīti un ieraugi veselu baru izskatīgu puišu. Tu saki, ka pārgulēt ar tevi maksā piecas šokolādes tāfelītes un trīs šampanieša pudeles. Līdz vakara beigām tu piedzeries līdz bezsamaņai un pamosties kopā ar kaut kādu briesmoni.
- Tā ir sezonas izpārdošana.

Tu atnāc uz ballīti ar draugiem un ieraugi izskatīgu puisi. Pienāc klāt un saki ka ar tevi gultā ir lieliski. Aizej kopā ar viņu. Pārnākot mājās jūs sastopat vīru. Smukulītis aiziet ne cepts ne vārīts, tu dabū zilu aci no vīra.
- Tas ir force-majore.

Tu atnāc uz ballīti un paziņo ka ar tevi gultā ir lieliski un tas maksā trīs šokolādes tāfelītes un šampanieša pudeli, bet tam kurš ar tevi nakts laikā pārgulēs piecas reizes, tas maksās tikai šokolādes konfekti.
- Tā ir vairumtirdzniecības atlaide.
Dinaro
Dinaro 29.03.2017 10:25
8241 ziņojums
Tu atnāc uz ballīti un saki ka ar tevi gultā ir lieliski. Tev pienāk klāt divas brašas meitenes un saka: Mēs esam ar mieru uz 30 % šokolādes un 40 % šampanieša. Citādi tev būs nepatikšanas.
- Tas ir Jumts.

Tu atnāc uz ballīti un pieciem klātesošajiem puišiem pastāsti cik ar tevi ir labi gultā. Bet viņi, ja to pastāsta vēl pieciem, var ar tevi pārgulēt par velti. Arī uz nākošajiem pieciem attiecas tas pats. Tā, līdz visa valsts sapņot sapņo par to cik ar tevi ir labi gultā, bet tu visus piekrāp un nozūd nezināmā virzienā.
- Tas ir tīkla mārketings.

Lai būtu pati labākā, tu visu laiku vēro savas draudzenes, kā tās apietas ar saviem puišiem.
- Tā ir rūpnieciskā spiegošana.

Tu atnāc uz ballīti kopā ar Anniņu (viņai ir lielas krūtis, bet tev iespaidīga pēcpuse).. Visiem puišiem tiek izvirzīti vienādi noteikumi: mēs esam kopā...
- Tās ir stratēģiskās partnerattiecības.

Tu no draudzenes paņem kleitu un nedaudz kosmētikas, tajā pašā laikā apsolot ka katru otro šovakar nopelnīto šokolādi tu atdosi viņai.
- Tā ir akciju sabiedrība.

Tu esi neizskatīga un tevi neviens negrib redzēt... Bet tavs tētis apmaksā ballīti... Visi grib tevi...
- Tās ir valsts subsīdijas.

Tu esi veca un puiši tevi sen vairs neinteresē... bet periodiski savā pastkastītē tu atrod šokolādes konfekti...
- Tā ir pensija.

Tu atnāc uz ballīti, nedejo, nesmejies un vienkārši spļauj uz visiem no augsta balkona. Mazgā rokas punšā, ar siekalām dzēs tortē iespraustās svecītes... Visi puiši vēro tevi ar apbrīnu un sajūsmu.
- Tas ir tirgus līderis.

Tu esi lezbiete, bet esi spiesta iet uz heteroseksuālām ballītēm...
- Tā ir firmas politika.

Visi sen zina cik tu esi laba gultā... Te pēkšņi, tu palaid baumas ka tu lieliski proti gatavot ēst...
- Tā ir jaunu tirgus segmentu ieņemšana.
Dinaro
Dinaro 29.03.2017 10:25
8241 ziņojums
Tu atnāc uz ballīti ar draugiem, ieraugi izskatīgu puisi un pastāsti viņam cik tu esi satriecoša gultā un ka tu par to gribi tikai 2 šampanieša pudeles un 2 šokolādes tāfelītes. Jūs abi braucat uz mājām un tu viņam saki ka tev sāp galva, tāpēc viņam būs jāguļ ar tavu draudzeni Anniņu. Anniņa par to saņem 1 šokolādi un 1 šampanieti.
- Tas ir autsorsings.

Tu atnāc uz ballīti un ieraugi fantastisku puisi. Pienāc viņam klāt un saki: Iesim uz guļamistabu, es esmu satriecoša gultā. Viņš atbild: Es nevaru, jo man patīk zēni.
- Tā ir nepareiza mērķauditorijas izvēle.

Tu visus nopelnītos šampaniešus un šokolādi atdod draudzenei, kura tos visus labumus atnes pie tevis uz mājām un jūs kompānijā ar tavu vīru to visu notiesājat.
- Tā ir līdzekļu atmazgāšana.

Tu atnāc uz ballīti un redzi daudz-daudz puišu. Tu sāc visiem piedāvāties par pusvelti. Dažiem pat tiek par brīvu.
- Tā ir noliktavas izpārdošana.

Tu ierodies uz ballīti, apburoša, skaista, seksīga un pašpārliecināta. Tu zini, ka gultā tu esi labākā... Labam puisim tu esi gatava atdoties par brīvu... Bet visus puišus ir izķērušas kaut kādas atbaidošas raganas, piesūkušās viņiem un sūc no tiem naudu...
- Tas ir tirgus...
Dinaro
Dinaro 29.03.2017 10:25
8241 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.