По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

EDS lietotājs Uz tēmu sarakstu

EDS lietotājs
Labvakar.

Man piederošais SIA kurā es biju gan valdes loceklis gan dalībnieks tika pārrakstīts uz citu cilvēku (gan valdes loceklis status gan SIA daļas), bet lieta tāda ka ieejot EDS man vel aizvien rādās šis SIA. Vai man kaut kas speciāls ir jādara, lai tas tā vairs nebūtu, jo principā man ar šo SIA vairāk nav nekādas saistības vai arī tas automātiski notiks pēc kāda laika? Jo pēc manas saprašanas tekošās atskaites uz doto brīdi vel aizvien pēc būtības ir jāiesniedz man un negribētos saņem nekāda veida sodus par kavējumiem.

Paldies jau iepriekš. SIA tika pārrakstīts pirms divām dienām.
Veeezis
Veeezis 29.07.2016 01:23
22 ziņojumi

Atbildes (11)

Jums nekas nebūtu jādara, jaunajam īpašniekam EDS vajadzētu jums likvidēt piekļuves
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 29.07.2016 08:23
2557 ziņojumi
Jums nekas nebūtu jādara, jaunajam īpašniekam EDS vajadzētu jums likvidēt piekļuves
Ludmila_st_ 29.07.2016 08:23
Ja jaunais īpašnieks to neizdarīs, Jūs varat rakstīt iesniegumu VIDam par šo situāciju ar lūgumu noņemt Jūsu piekļuves tav SIA
Klvn2
Klvn2 29.07.2016 09:02
nav ziņojumu
Jums ir palikušas (un paliks) piekļuves EDSam, kamēr vien kāds tās nenoņems.
Šīs piekļuves ir ierobežotas. Piemēram, pārskatu sadaļu Jūs apskatīties vairs nevarat, ja neesat amatpersona.
Sazinieties ar jauno amatpersonu, lai Jūs kā EDS lietotāju bloķē.
Vai tas ir tik grūti - vismaz e-pastu uzrakstīt?
Nē, vieglāk ir rakstīt forumos svešiem cilvēkiem, nekā pārdodot vai kā citādi atsavinot uzņēmumu, ar jauno īpašnieku pašam visu nokārtot.
Vai grāmatveža Jums nebija, nav?
To parasti izdara grāmatvedis, ja vien nav "sama buxgalter". Bet laikam šajā gadījumā ir īpašnieks "visu pats protu".
Aivars007
Aivars007 29.07.2016 10:25
26981 ziņojums
Aivar, nav ko brīnīties vai dusmoties
Es, no firmas ejot projām, pati visas nepieciešamas darbības izdarīju. Firmai, it kā, bija redzams, ka no nākošas dienas man visas piekļūves ir slēgtas, bet ta jocīga EDS to līdz galam nākamajā dienā nenoslēdza.
Es vēl divus gadus cīnījos, kamēr uzrakstīju iesniegumu papīrveidā, aizgāju uz VID, dusmīgi tur parunāju...
pēc tam beidzot bija miers
Klvn2
Klvn2 29.07.2016 12:34
nav ziņojumu
Negribu piekrist.
Tiesību pārvaldnieks EDSā var bloķēt lietotājus, un šī darbība dažu minūšu laikā arī izpildās.
Iespējams, kaut ko izdarījāt neprecīzi.
Vai arī - Jūs pati bijāt tiesību pārvaldnieks.
Aivars007
Aivars007 29.07.2016 14:00
26981 ziņojums
Viss bija pareizi izdarīts un pilnīgi.
Sēdējam pie datora kopā ar tiesību pārvaldnieku un ar viņa tiesībam un parolēm viss bija darīts.
Tiesa gan, tas bija pirms jau daudz gadiem.
Klvn2
Klvn2 29.07.2016 15:09
nav ziņojumu
Ja pirms daudziem gadiem - es noņemu no sevis atbildību, jo... pirms daudziem gadiem tiesību pārvaldniekam šādu tiesību un iespēju nebija.
Mans skaidrojums bija par pašreizējo situāciju.

Esmu EDS lietotājs kopš EDS "dzimšanas", tāpēc pats saprotu, ko skaidroju.
Aivars007
Aivars007 29.07.2016 15:22
26981 ziņojums
Esmu EDS lietotājs kopš EDS "dzimšanas", tāpēc pats saprotu, ko skaidroju.
Aivars007 29.07.2016 15:22
un es tikai paskaidroju, ko tagad var izdarīt, ja
a jaunais īpašnieks to neizdarīs, Jūs varat rakstīt iesniegumu VIDam par šo situāciju ar lūgumu noņemt Jūsu piekļuves tav SIA
Klvn2 29.07.2016 09:02
Klvn2
Klvn2 29.07.2016 15:50
nav ziņojumu
Piekrītu - gadījumā, ja jaunais īpašnieks to neizdarīs.
Skatoties, kāda "sama buxgalter" ir nolīgta jaunajam īpašniekam.
Ja... puspliku pakaļu, garām kājām, izkrāsota lelle - plaša profila speciāliste ar šauru zināšanu loku, tad...
Aivars007
Aivars007 29.07.2016 15:56
26981 ziņojums
Man, piemēram, ir kādi divi "spoku uzņēmumi", kurus nekādi nevaru no sevis dabūt prom, jo esmu tiesību pārvaldnieks. Uzņēmumu īpašnieki uz vēstulēm neatbild, pilnvaras pārstāvēt man sen beigušās.. Kad VID man kādu reizi gadā zvana un piesienas par kaut ko, kas nav iesniegts (jo mans telefons ir vienīgais, ko viņi zina), tad es prasu, ko man darīt, ja man sen vairs nav nekādas saistības ar šiem klientiem. Izrādās, nepieciešams uzņēmuma iesniegums, es no savas puses neko nevaru izdarīt
Ilzex
Ilzex 29.07.2016 16:43
2666 ziņojumi
У меня висела такая фирма, после того как вызвали в СГД для дачи пояснений, я решил ее убрать. Фишка в том, что предприятие может выдать доверенность и без вашего ведома, подпись то ваша нигде не фигурирует.!. Но Ilzex не совсем прав, можно написать заявление как и в СГД так и в саму фирму, и описать ситуацию (например доверенность была выписана без моего участия и согласия), мне лично убрали после этого липовую фирму.
Otkat
Otkat 05.08.2016 15:51
1239 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.