По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Centrālās statistikas pārvalde Uz tēmu sarakstu

Centrālās statistikas pārvalde
Man tāds pavisam ātrs jautājums. Šī Centrālās statistikas pārvalde var uzlikt naudas soda pa neiesniegtām viņiem atskaitēm?
Veeezis
Veeezis 15.08.2016 15:04
22 ziņojumi

Atbildes (10)

Теоретически могут. Но на практике - тьфу-тьфу-тьфу - пока не сталкивалась.
Maija
Maija 15.08.2016 15:20
28223 ziņojumi
Jā, var gan uzlikt sodu. Viņiem ir tādas tiesības.
Bet, lai reāli uzliktu sodu, viņus vajag līdz tam "novest".
Parasti vispirms raksta draudu vēstules.
Šīs vēstules gan nevajadzētu ignorēt.
Jāsaprot, ka tas ir viņu darbs - savākt un apkopot šos idiotiskos, nevienam nevajadzīgos pārskatus.
Aivars007
Aivars007 15.08.2016 15:25
26981 ziņojums
Kas ir šīs fiziskās personas kurām var uzlikt sodu ja ne valdes locekļi?
Veeezis
Veeezis 15.08.2016 17:23
22 ziņojumi
Jebkura fiziska persona, no kuras tiek pieprasīts pārskats.
Uzņēmumos - tā ir valde, protams.
Aivars007
Aivars007 15.08.2016 18:01
26981 ziņojums
Nav uzņēmumam nekādu juristu. Uzņēmums ne ar ko nenodarbojas un nenodarbosies, bet man krīt uz nerviem ar kaut kādām atskaitēm.

Firma reģistrēta sen agrāk biju viens no valdes locekļiem, bet vairāk neesmu. Izskatās ka tomēr esmu palicis kā kontaktpersona un zvana prasa man par šīm statistiskām tāpēc tā arī nobrīnījos. Negribētos, lai pēc tam no manis vel kaut kādu sodu mēģina piedzīt,
Veeezis
Veeezis 15.08.2016 22:45
22 ziņojumi
Если вы там никто, ваш и штрафовать нет оснований.
За грехи фирмы штрафуют либо саму фирму - юридическое лицо, либо члена правления - физическое лицо.
Maija
Maija 16.08.2016 08:37
28223 ziņojumi
... bet vairāk neesmu ...
Ja neesat likumā noteiktajā kārtībā - zvanītājam to paskaidrojiet un guliet mierīgi.
Var jau būt tā, ka nav iesniegts kāds pārskats par periodu, kad Jūs tajā uzņēmumā kaut kas tomēr bijāt...
CSP gan vecus pārskatus nekad nepieprasa, to dara tikai VID.
Aivars007
Aivars007 16.08.2016 10:04
26981 ziņojums
Es jau teicu ka ar to nenodarbojos un paziņošu tālāk, bet tākā neesmu šajās lietās kompetents negribētos tomēr beigas auzas iebraukt.
Veeezis
Veeezis 16.08.2016 22:02
22 ziņojumi
Ja uzņēmums ne ar ko nenodarbojas un nenodarbosies, tad vislabāk tā arī paskaidrot, lai izņem no pārskatu plāna.
Man ir bijuši tādi klienti, kam netiek veikta saimnieciskā darbība. Kad kārtējo reizi zvana statistiķe, mēs parunājamies, viņa paprasa - "atkal nav apgrozījuma?". Es saku, ka šomēnes atkal nav. Tad viņi paši iesniedz tukšo pārskatu un miers. Un nākamajā gadā vairs nebija nekādi pārskati jāsniedz.
Ilzex
Ilzex 18.08.2016 14:10
2666 ziņojumi
Par oficiālās statistikas veidlapu iesniegšanas termiņa kavējumu

Centrālā statistikas pārvalde (turpmāk - Pārvalde) informē, ka no respondenta 'XxXxX' SIA (reģistrācijas numurs xxxxxxxxxxx) nav saņemta/as statistikas veidlapa/as.
Lūdzam steidzami iesniegt šādu/as veidlapu/as:

Veidlapas indekss Veidlapas nosaukums Periods, par kuru nav iesniegts Bija jāiesniedz līdz
1-r Pārskats par rūpniecisko darbību februāris 15.03.2017

Aicinām statistikas veidlapas iesniegt elektroniskā veidā Elektroniskajā datu vākšanas (EDV) sistēmā e.csb.gov.lv
Ja Jūsu uzņēmums līdz šim nav iesniedzis veidlapas elektroniski, aicinām aizpildīt augstāk minētajā vietnē reģistrēšanās pieteikumu.
Ja kādu iemeslu dēļ nevarat iesniegt veidlapas elektroniski, tās var nosūtīt pa pastu uz Pārvaldes adresi: Lāčplēša iela 1, Rīga, LV-1301. Veidlapu paraugi ir pieejami Pārvaldes vietnē www.csb.gov.lv sadaļā “Respondentiem”/”Veidlapas” csb.gov.lv/veidlapas/
Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Pārvaldes darbinieku:
Svetlana Stoļare, tālr. 67366708, Svetlana.Stolare@csb.gov.lv

Atvainojamies par atgādinājumu, ja veidlapa/veidlapas šobrīd jau ir iesniegtas.
Stradniex
Stradniex 13.03.2017 09:45
573 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.