По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Pašnodarbinātais- autobraukšanas instruktors Uz tēmu sarakstu

Pašnodarbinātais- autobraukšanas instruktors
Labdien!
Esmu tikko sākusi praktizēties grāmatvedībā un mans pirmais potenciālais klients ir autobraukšanas instruktors (vēl galīgi neesam vienojušies) :).
Man ir nepieciešama pieredzējuša grāmatveža konsultācija, kuram ir pieredze ar auto instruktoru saimniecisko darbību, daudzos jautājumos.
Vai kāds no jums, cienījamie kolēgi, man varētu to sniegt privāti - pa telefonu vai privātā sarakstē?
Greja3
Greja3 19.09.2016 16:21
10 ziņojumi

Atbildes (22)

Kurā brīdī es lūdzu sevi kritizēt? Es lūdzu privātu kompetenta, pieredzējuša grāmatveža konsultāciju!
Greja3 21.09.2016 17:16
Jūs gribat par velti saņemt to, kas maksā naudu. Vienkāršā uzskaite ir tik primitīva, ka to varētu kārtot arī pats instruktors. Jūs gribat, lai Jums iebāž ar karoti mutē un vēl sagremo Jūsu vietā. Ieejiet VID mājas lapā, tur ir metodikas un saites uz normatīvajiem aktiem.
Jūs pat nelūdzāt, jo vārda "lūdzu" nebija!
Man prieks, ka to arī saņēmāt.
Aivareno 21.09.2016 17:26
Es pie Jums konkrēti nevērsos, bet pie kompetentiem grāmatvežiem, un tādi man privāti ir atsaukušies! Tā ka netērējiet savu laiku mani cenšoties aizskart! Ja Jums galīgi nav ko darīt un garlaicība māc, ejiet grābt lapas!
Greja3
Greja3 21.09.2016 18:59
10 ziņojumi
Kurā brīdī es lūdzu sevi kritizēt? Es lūdzu privātu kompetenta, pieredzējuša grāmatveža konsultāciju!
Greja3 21.09.2016 17:16
Jūs gribat par velti saņemt to, kas maksā naudu. Vienkāršā uzskaite ir tik primitīva, ka to varētu kārtot arī pats instruktors. Jūs gribat, lai Jums iebāž ar karoti mutē un vēl sagremo Jūsu vietā. Ieejiet VID mājas lapā, tur ir metodikas un saites uz normatīvajiem aktiem.
Jūs pat nelūdzāt, jo vārda "lūdzu" nebija!
Man prieks, ka to arī saņēmāt.
Aivareno 21.09.2016 17:26
Es pie Jums konkrēti nevērsos, bet pie kompetentiem grāmatvežiem, un tādi man privāti ir atsaukušies! Tā ka netērējiet savu laiku mani cenšoties aizskart! Ja Jums galīgi nav ko darīt un garlaicība māc, ejiet grābt lapas!
Greja3 21.09.2016 18:59
Ne es Jūs cenšos aizskart, ne ko citu!
Aivareno
Aivareno 21.09.2016 19:59
6641 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.