По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Būvprojekta grāmatošana Uz tēmu sarakstu

Būvprojekta grāmatošana
Labdien!
Ir saņemts avansa rēķins par būvprojekta izmaiņām. Uzņēmums ir saņēmis būvatļauju, kas dotajā brīdī ir apturēta. Kā pareizāk to iegrāmatot?
Monika.ancveire
Monika.ancveire 16.11.2016 11:46
5 ziņojumi

Atbildes (4)

Cienījamā Monika (cits)!
Portāla noteikumi paredz neatvērt jaunas tēmas par vienu un to pašu jautājumu. Tas pirmkārt.
Otrkārt, avansa rēķini netiek iegrāmatoti - tā it kā būtu ābeces patiesība, ja esat grāmatvede gadījumā, nevis "cits".
Aivars007
Aivars007 16.11.2016 12:02
26981 ziņojums
Когда Вы его оплатите- проведете по счету Незавешенное строительство
Потом обычно следует еще платеж- они в счете пишут тоже авансовый- то же самое сделаете

Иногда проводят на Расходы будуших периодов- но мне кажется это неправильно,После получения разрешения все равно надо перенести на расходы по строительству
Krast
Krast 16.11.2016 12:29
1902 ziņojumi
Cienījamā Monika (cits)!
Portāla noteikumi paredz neatvērt jaunas tēmas par vienu un to pašu jautājumu. Tas pirmkārt.
Otrkārt, avansa rēķini netiek iegrāmatoti - tā it kā būtu ābeces patiesība, ja esat grāmatvede gadījumā, nevis "cits".
Aivars007 16.11.2016 12:02
Paldies par aizrādījumu, nesatraucieties, meklēju, bet tādu interesējošo tematu neatradu.

Tā kā rēķins ir apmaksāts, tad man kaut kur tas ir jāgrāmato. Būtiski bija saprast, vai tas attiecas uz nepabeigto celtniecību. Atvainojos, ja jautājums nebija līdz galam pareizi noformulēts.

Krast, paldies!
Monika.ancveire
Monika.ancveire 16.11.2016 14:22
5 ziņojumi
Es nepiederu zīlnieku kopienai šajā portālā. Un tieši tāpēc mana atbilde bija tāda, kāda tā bija, vēl jo vairāk - pareiza.
Savukārt zīlnieku atbildes es nekomentēju.
Noslēgumā - es absolūti nemaz nesatraucos.
Aizdomas par manu satraukumu ir Jūsu fantāzijas auglis.
Aivars007
Aivars007 16.11.2016 15:36
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.