По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

UIN deklarācijas 78.1 rinda (zaudējumi) neaktīva Uz tēmu sarakstu

UIN deklarācijas 78.1 rinda (zaudējumi) neaktīva
Lūdzu, palīdziet pedējo reizi. Slēdzam sia, jo ar nodokļiem un grāmatvedību netiekam galā .

VIDs atsūtīja, ka mums ir kļūda 2015.gadaUIN, 78.1 rindā (pirmstaksācijas periodu zaudējumu summa). Skatos, ka šajā rindā mums ir nulle, bet drošvien vajadzētu norādīt kopējo zaudējumu summu, kas radusies iepriekšējos gados, kas ir norādīts tālāk sekojošā tabulā.

izveidoju precizējumu. uzrakstīju no jauna datus.
tabulā esmu norādījusi visus zaudējumus un zaudējumus kopā-200 eur. BET, tā automātiski nenoradās 78.1. šī rinda ir neaktīva un es nesaprotu, kur ir jāieraksta iepriekšējo periodu zaudējumi, lai tie atspoguļotos šaj 78.1 rindā???

tā kā esmu stulba, lūdzu aprakstiet detalizēti, lai es varētu saprast un aizpildīt to veidlapu un aizmirst uz visiem laikiem šo murgu, ko sauc par EDS un grāmatvedību...

на русском ответы тоже принимаются и приветствуются...
Sunbeam
Sunbeam 18.11.2016 14:49
6 ziņojumi

Atbildes (5)

Kad izvēlēsities veidlapu UIN deklarācija, to atvērsiet, nospiediet "Pieprasiet vērtībs no VID datu bāzes".
Attiecīgajās deklarācijas rindās parādīsies skaitļi (summas) no iepriekšējiem taksācijas periodiem.

Šaubos, vai kāds Jums šeit aprakstīs detalizēti, kā Jūsu gadījumā aizpildīt UIN deklarāciju.
Lai to varētu izdarīt, jāizpēta Jūsu uzņēmuma PZA (izvērstā formā), Bilance, PL nolietojuma aprēķins nodokļiem. jāzina arī kontu plāns, lai saprastu, no kuriem kontiem kādas summas iekļaujamas UIN deklarācijā.

Es arī, piemēram, esmu stulbs, un "no zila gaisa" nevarēšu Jums "detalizēti aprakstīt".
Tas viss ir aprakstīts MK noteikumos No.981. Atliek vien izlasīt.
Aivars007
Aivars007 18.11.2016 15:10
26981 ziņojums
Mums tik daži cipari atskaitēs, jo nekāda liela saimnieciskā darbība nesanāca.
ja pieprasu vērtības no vid db, skaitļi neparādās. Vai tas nozīmē, ka esmu nepareizi aizpildījusi UIN iepriekšējos gados? (tā var būt). Tad man būtu jālabo UIN par 2014. gadu?
Bet iepriekšējos periodos visi dokumenti tika pienemti bez iebildumiem...
Sunbeam
Sunbeam 18.11.2016 15:20
6 ziņojumi
Ja ir jālabo, tad ir jālabo.
Labāk jau būtu piezvanīt savam KAC (attiecīgajai inspektorei) un apjautāties, ko īsti viņi vēlas redzēt Jūsu UIN deklarācijā.
Aivars007
Aivars007 18.11.2016 15:41
26981 ziņojums
darba laikā nevaru piezvanīt, bet brīvdienās nav pieejami...
Apskatīju deklarācijas, jā man nav no sākuma norādītas zaudējumu summas no iepriekšējem periodiem. pluss kļūda pārejot no lvl, norādīju eiro tur, kur bija vēl lati...
Iesniedzu precizējumus. gaidīšu darba dienas, kad ievadīs datus datubāzē, tad arī tie tiks atspoguļoti 78.1 rindā, es ceru...
Sunbeam
Sunbeam 18.11.2016 16:26
6 ziņojumi
VIDs atsūtīja, ka mums ir kļūda
Sunbeam 18.11.2016 14:49
Tātad zemāk norādīts inspektores vārds un tālruņa numurs. Kā jau Aivars ieteica, viņai arī zvaniet. Pati nodiktēs visus ciparus, nekas nebūs "jāmin".
Ambera
Ambera 18.11.2016 17:13
21759 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.