По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

PVN reverss un atlaide no piegādātāja Uz tēmu sarakstu

PVN reverss un atlaide no piegādātāja
Palīdziet, lūdzu.

Man ir Debit note no LR nodokļu maksātāja EU piegādātājam atlaide 2% par iepirkto preci par konkrēto periodu.
Piegādātājs pats tādu formu atsūtīja. Apakšā ir rakstīts Reverse charge Article 138 (1) EU VAT Directive 2006/112/EC.
Sanāk, ka PVN deklarācija es viņu parādu 45 rindā pēc tās atsauksmes uz direktīvu, bet darījuma būtība jau nav tāda, atlaide nav mans PVN apliekams darījums ar Reversu. Vai es kaut ko nepareizi nesaprotu?
Kiraa
Kiraa 30.11.2016 09:45
225 ziņojumi

Atbildes (3)

Arī es no šāda jautājuma "kaut ko nepareizi nesaprotu".
Aivars007
Aivars007 30.11.2016 09:50
26981 ziņojums
Man ir Debit note no LR nodokļu maksātāja EU piegādātājam atlaide 2% par iepirkto preci par konkrēto periodu.
Piegādātājs pats tādu formu atsūtīja. Apakšā ir rakstīts Reverse charge Article 138 (1) EU VAT Directive 2006/112/EC.

Pēc atsauksmes rēķina PVN deklarācijā to darījumu uzrādu uz ES dalībvalstīm piegādātās preces.
Bet pēc būtības atlaidei jārēķina reverss ar "-" Ar PVN standartlikmi apliekamām precēm un pakalpojumiem, kas saņemti no ES dalībvalstīm.

Kur tad pareizi būtu uzrādīt?
Kiraa
Kiraa 30.11.2016 09:56
225 ziņojumi
Domāju, ka kāds no kolēģiem saprot. Es - joprojām nē. Atvainojos, ka iejaucos.
Aivars007
Aivars007 30.11.2016 10:03
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.