По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Pusslodze Uz tēmu sarakstu

Pusslodze
Pirms uzteicu darbu, strādāju uz puslodzi SIA. Darba grafiks man bija pusdiena, katru darba dienu. Pēdējā mēnesī strādāju divas pilnas un vienu pusdienu.
Tagad grāmatvede saka, ka tā neesot drīkstēts darīt. Jābūt kā bija, katru dienu. Uz tā rēķina, zaudēju darba apmaksu par divām dienām.
Jautājums. Kā tad īsti ir- vai ir likums, kurš to nosaka, vai uz mana rēķina grib naudiņu ietaupīt?
Drosamdarbam
Drosamdarbam 24.01.2017 22:52
4 ziņojumi

Atbildes (6)

Sakiet, ka iesiet uz Darba inspekciju, ja nesamaksās, normālo darba laiku neesiet pārstrādājis.
Japaina
Japaina 24.01.2017 23:01
10269 ziņojumi
Sakiet, ka iesiet uz Darba inspekciju, ja nesamaksās, normālo darba laiku neesiet pārstrādājis.
Japaina 24.01.2017 23:01
Līgumā vienojāmies, ka ir""summētais darba laiks, nosakot maksimālo nedēļas darba laiku, pamatojoties uz LR norm. aktiem" un darba dienai nav noteikta darba sākuma un beigu laiks, var bū nedēļas nogale utt..

Grafiku parakstīju par šīm divām ar pus darba dienām,bet protams,eksemplārs nav man uz rokas iedots......
Drosamdarbam
Drosamdarbam 24.01.2017 23:10
4 ziņojumi
Grafiku parakstīju par šīm divām ar pus darba dienām,bet protams,eksemplārs nav man uz rokas iedots......
Drosamdarbam 24.01.2017 23:10
Palūdziet kopiju priekš Darba inspekcijas( tas tā pabaidīšanai, cerams, ka samaksās tāpat ).
Japaina
Japaina 24.01.2017 23:14
10269 ziņojumi
Kas par muļķībám?!
Ir jāapmaksā nostrādātais laiks, neatkarīgi no tā kā bija strādāts.
Līguma sastādīšana ir darba devēja pienākums.
Mu-maija
Mu-maija 27.01.2017 16:57
15808 ziņojumi
"Jautājums. Kā tad īsti ir- vai ir likums, kurš to nosaka, vai uz mana rēķina grib naudiņu ietaupīt? "

Ļoti ļoti grib ietaupīt.
Loral
Loral 27.01.2017 18:20
1163 ziņojumi
Nu jā. Uz karu nedarbu noteikti rakstīsim atsevišķu likumu.
Mu-maija
Mu-maija 28.01.2017 00:37
15808 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.