По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Tildes Jumis Uz tēmu sarakstu

Tildes Jumis
Esmu iegādājusies Tildes Jumis, lai turpmāk grāmatvedību vestu šajā programmā. Vai kāds par samaksu varētu man sniegt pāris stundu apmācības tās lietošanā? Esmu Rīgā, ar savu portatīvo datoru. Ja ir šāda iespēja, lūdzu atrakstiet man: liga.kronberga@gmail.com Būšu ļoti pateicīga
Molekula
Molekula 03.02.2017 09:57
1 ziņojums

Atbildes (14)

Varat sākt ar šo http://www.tilde.lv/jumis/jaunumi/1409
un ar Nadeždu aprunāties par apmācību. Lai gan - nav problēmu uzsākt darbu, ja izlasa ieteikumus sāisinātajā Rokasgrāmatā https://www.tilde.lv/sites/tilde.lv/files/jumis_downloads/ka_erti_un_viegli_uzsakt_darbu_ar_sistemu_tildes_jumis_mini.pdfun apskatās video seminārus par saistošajām lietām (turpat mājas lapā)
Andaz
Andaz 03.02.2017 10:01
27892 ziņojumi
Tildes Jumis, manuprāt, tas pats Horizon vien ir, tikai jaunākais dēls vai jaunākā meita.
Protams, vispirms jāapgūst paši pamati, lai varētu kaut ko iesākt.
Es visu nepieciešamo apguvu "metodom tika". Dažkārt kādu jautājumu uzdevu kolēģiem, kuri strādā ar šo programmu.
Pilnībā to neesmu apguvis joprojām, jo pilnu versiju mans klients nemaz nav nopircis. Un - paldies Dievam! Jo programma ir samērā sarežģīta.
Pēc manām domām - pārāk sarežģīta (Horizon), jo ir "apkarināta" ar "fīčām", kuras jāizmanto tikai lielās valsts iestādēs vai ļoti lielos uzņēmumos.
Tildei manuprāt ir arī labs atbalsta dienests, varat piezvanīt un pajautāt, ja kaut ko konkrētu nevarat atrast. Bet parasti ir arī "palīgs" programmā, kurā var ieskatīties, lai tiktu uz priekšu. Katrā ziņā Ķīnas ābece tā nav.
Ja saprotat grāmatvedību no pašiem pamatiem, grūtību nebūs.
Vienīgi - lieli priekšdarbi jāveic - jāsakārto kontu plāns, kontu piesaistīšana, jāsakārto klientu bāze - debitori, kreditori, jāsakārto PL, darbinieki ar visiem "pričindāļiem", utt. Kad to visu izdarīsiet, nebūs slikti.
Aivars007
Aivars007 03.02.2017 10:37
26981 ziņojums
Tildes Jumis, manuprāt, tas pats Horizon vien ir, tikai jaunākais dēls vai jaunākā meita
Aivars007 03.02.2017 10:37
Jūs esiet strādājis ar TJ?
Japaina
Japaina 03.02.2017 10:44
10269 ziņojumi
Esmu strādājis ar Tildes Jumi Demo versijā.
Esmu pārņēmis grāmatvedību, kas kārtota Tildes Jumī.
Lielu atšķirību nepamanīju.
Bet vai Jūs esat strādājusi ar Horizon (agrāk - Apvārsnis)?
Aivars007
Aivars007 03.02.2017 10:48
26981 ziņojums
Un vispār - kāpēc tāds jautājums? Es taču "nenoliku" Tildes Jumi, kā kādreiz lamāju Horizonu.
Aivars007
Aivars007 03.02.2017 10:49
26981 ziņojums
Ja man visa dzīve būtu jāsāk no gala, droši vien izvēlētos tieši Tildes Jumi.
Kaut vai Andas dēļ.
Aivars007
Aivars007 03.02.2017 10:49
26981 ziņojums
Ja man visa dzīve būtu jāsāk no gala, droši vien izvēlētos tieši Tildes Jumi.
Kaut vai Andas dēļ.
Aivars007 03.02.2017 10:49
А я бы не родился!
Tehnolog
Tehnolog 03.02.2017 10:54
3101 ziņojums
Bet vai Jūs esat strādājusi ar Horizon (agrāk - Apvārsnis)?
Aivars007 03.02.2017 10:48
Ir nedaudz nācies, kad pašvaldībām uzspieda, salīdzinot ar TJ, atceros, kā murgu.
Japaina
Japaina 03.02.2017 11:03
10269 ziņojumi
Tā ir 100% taisnība - tika uzspiests pašvaldībām un valsts iestādēm.
Arī vēl joprojām viss atbalsta dienests ir orientēts uz pašvaldībām un valsts iestādēm, jo viss lielais "piķis" (garantētais) ienāk tieši no šī avota.
Par uzņēmumiem viņi praktiski neliekas ne zinis. Izbaudīju to uz savs ādas, tāpēc cenšos viņiem neko nejautāt. Labāk pajautāju kādam kolēģim, kurš "pudu sāls apēdis" ar šo programmu.
Arī šeit forumā ir atsaucīgi kolēģi, kuri strādā ar Horizonu, un kuri nekad neatsaka padomu.
Aivars007
Aivars007 03.02.2017 11:12
26981 ziņojums
Esmu strādājis ar Tildes Jumi Demo versijā.
Esmu pārņēmis grāmatvedību, kas kārtota Tildes Jumī.
Lielu atšķirību nepamanīju.
Bet vai Jūs esat strādājusi ar Horizon (agrāk - Apvārsnis)?
Aivars007 03.02.2017 10:48
Strādāju gan ar Horizon gan ar Tildi. Nekas līdzīgas nav. Pēc darba principa Horizon vairāk līdzīgs 1C 8 versijai, bet Tilde ir tuvāk Zalktim.
Klepa
Klepa 03.02.2017 13:45
6768 ziņojumi
Runājot par Tildi Jumis.Programmair diezgan vienkārša, pašam viņu apgūt pietiekami viegli. Un ļoti labs atbalsts no Tildi Jumis izplatītājiem.Varat zvaniet un saņemsiet laipnu atbildi jebkuram jautājumam.
Klepa
Klepa 03.02.2017 13:48
6768 ziņojumi
Esmu ar Tildes Jumis drusku pastrādājis ( arī ar Hozrizon ) - un nevarētu teikt, ka Tildes Jumis līdzīgs Zalktim. Zalktis ir ļoti vienkārša programma. Tildes Jumis ir citāds. Šobrīd jau Zalktis apaudzis ar vairāk iespējām, nekā kādreiz. Bet kamēr Zalktis maksās tik lēti, tikmēr tas būs pieprasīts tirgū. Viss tiek iepazīts - salīdzinot!
Aivareno
Aivareno 03.02.2017 13:55
6641 ziņojums
Hozrizon=Horizon
Aivareno
Aivareno 03.02.2017 13:55
6641 ziņojums
Esmu ar Tildes Jumis drusku pastrādājis ( arī ar Hozrizon ) - un nevarētu teikt, ka Tildes Jumis līdzīgs Zalktim. Zalktis ir ļoti vienkārša programma. Tildes Jumis ir citāds. Šobrīd jau Zalktis apaudzis ar vairāk iespējām, nekā kādreiz. Bet kamēr Zalktis maksās tik lēti, tikmēr tas būs pieprasīts tirgū. Viss tiek iepazīts - salīdzinot!
Aivareno 03.02.2017 13:55
Es strādāju ar visām četrām programmām, pat darbam ar HORIZON un 1C apmācu kursantus, rezultātā programmas sagrupēju tā, kā rakstīju iepriekšēja postā. Zalktis ir vienkārša programma, bet Tildes Jumis " būvešanas" princips arī ir diezgan vienkāršs, salīdzināšot ar Horizon un 1C. Horizon un 1C strādā ar klientu kartēm, kuras piesaistītas pie noteikta konta, Tilde Jumis un Zalktis ņem klientu no saraksta un t.t.
Klepa
Klepa 03.02.2017 14:09
6768 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.