По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Skaidras naudas atlikums kasē Uz tēmu sarakstu

Skaidras naudas atlikums kasē
Sveiki.
Varbūt kāds palīdzës ar padomu kā pareizi meklēt kłūdu.
Būs divi mēneši kā esmu tirdzniecībā un kaut kas ir nogājis man greizi.
Kasē skaidras naudas atlikms ir stipri lielāks nekā reāli būtu jābūt.
Ir četras kases, katru dienu tiek nauda pēcpusdienā inkasēta, nākamajā dienā no visiem Z tiek saskaitīta kopējā sk.n. summa, atmīnusots par ietiekšējo tekošo dienu nodotais, lai zin cik vēl jāatdod(par iepriekšējo) un atkal tekošā. Un tā katru dienu. Un pēkšni neiet kopā, ir pārpalikums. Bija viens pos "atslēdzies", saremontējām. Tad arī apmēram tā klūda radās un tagad atkal bija noplīsis pos. Un atlikums jau ir lielāks, bet es neredzu neko aizdomīgu. Visi Zti normāli....
Man pieredze ir nekāda, gribu saprast kā meklēt savu klūdu, ko varëju nepamanīt?
Būšu pateicīga par jebkuru padomu!
Juulis
Juulis 13.02.2017 22:57
5 ziņojumi

Atbildes (14)

Grūti no malas saprast.
POS ar kases aparātu varbūt nesakrīt. nepareizi bezskaidras naudas darījumi iesisti kasē. Vēl var Grand total papētīt. Kāds zet noklīdis
Leontine
Leontine 13.02.2017 23:05
139 ziņojumi
Zets nav neviens noklīdis, visa numerācija iet stingri pëc kārtas.
Programmā ielasītajā kases p/z ir maksājumu sadalījums, kurš sakrīt ar visiem norėkinu veidiem, kā ir Z.
Esmu izmisumā, pat nesaprotu, kur skatīties.
Juulis
Juulis 13.02.2017 23:14
5 ziņojumi
Skaidrā nauda ielikta un izņemta pareizi? Inkasācija nepareiza. Brīnumi redzēti daudz, vienalga grūti no malas saprast.
Leontine
Leontine 13.02.2017 23:32
139 ziņojumi
Pētiet POS izdrukas.Sajauktaskaidrā nauda ar bezskaidro, it sevišķi, ja nogļukoja POS.
Japaina
Japaina 13.02.2017 23:34
10269 ziņojumi
Man pieredze ir nekāda, gribu saprast kā meklēt savu klūdu, ko varëju nepamanīt?
Juulis 13.02.2017 22:57
Paņemiet elektronisko EKA žurnālu un visu savadiet pa jaunam, darbs nepatīkams, bet kļūdas (daudzas) esmu kādreiz atradusi.
Japaina
Japaina 13.02.2017 23:38
10269 ziņojumi
Leontine
Pirmā starpība, kad parādijās, janvāra beigās, izlēmām pagaidīt, kad gav.gr.noslēgs mēnesi, moš kłūda uzradīsies, bet nekā. Visi sk.n.darījumi (inkasācijas, iemaksas bankā) sakrita.
Japaina
Tas tā tiešām reāli, ka var ielasīties nepareizi?! Ka pašā Z finālā aiziet nepareizi sk.n.unkaršu darījumi?
Juulis
Juulis 13.02.2017 23:50
5 ziņojumi
Leontine
Skaidrā nauda ielikta un izņemta pareizi?
Kā to saprast? Vakarā inkasējot? Bija pāris dienas, kad jauna kasiere aizmirsa vakara inkasēt naudu, bet tas jau kopējā sadalījumā neko nemaina un vins pēc Z nonemsanas dzēšas, nē?
Juulis
Juulis 13.02.2017 23:56
5 ziņojumi
Vajaga vēlreiz visu salīdzināt. Vai patiešām taisīt no jauna. Janvāris vien, nav jau tik daudz. Kādreiz jo vairāk skatās cipariem virsū jo mazāk redz.
Leontine
Leontine 13.02.2017 23:59
139 ziņojumi
Nu jā, bet kā lai pareizi salīdzina. Vienīgais, kas tagad nāk prātā ir skatīties EKA inkasēto naudu pēcpusdienā+vakarā inkasēto= ar Z uzrādīto skaidro naudu. Un tad, ja kādā dienā nesakrīt, tad tai excel iet cauri. Tā būtu pareizi?
Juulis
Juulis 14.02.2017 00:11
5 ziņojumi
Visticamāk, ka tā. Varbūt dienas skaidrās naudas ieņēmumi un inkasācijas summas nesakrīt
Leontine
Leontine 14.02.2017 01:54
139 ziņojumi
Bija pāris dienas, kad jauna kasiere aizmirsa vakara inkasēt naudu, bet tas jau kopējā sadalījumā neko nemaina un vins pēc Z nonemsanas dzēšas, nē?
Juulis 13.02.2017 23:56
Te jau arī noteikti būs tā problēma.
Japaina
Japaina 14.02.2017 09:31
10269 ziņojumi
Ja Jūs iemaksājat naudu uņēmuma kasē pa faktu, tā nevar sanākt. Ja tas ir vienkārši skaidras naudas grāmatojumi, izskatās, ka Jūs no Z-atskaites ņemiet nepareizu summu, jo Z atskaitē skaidrā nauda parasti divas reizes minēta. Viena gadījumā skaidra nauda saņemta no pircēja dienas gaitā, otrajā - skaidrā nauda kopa ar maiņas naudu.
Klepa
Klepa 14.02.2017 10:57
6768 ziņojumi
uņēmuma - uzņēmuma
Klepa
Klepa 14.02.2017 10:58
6768 ziņojumi
Pamēģiniet pārbaudīt visus Z pārskatus, salīdzinot ar karti iekasēto dienas summu ar atlikumu kartēs.
Mēģināšu paskaidrot manu teikto:
Dienā ir iekasēta nauda skaidrā un ar kartēm, skaidro naudu jūs inkasējat un paliek sk.naudasatlikums = 0, un atlikums ar kartēm jābūt līdzīgs dienas ienākumam ar karti.

Mums bija situācija, kad programma gļukojas un vienu darījumu sūtīja uz EKA divas reizes, pēc tam šo dublējošo nākās anulēt, jā samaksa bija ar karti, tad rodas līdzīgas nesakrītības, kas prasīja daudz piepūles, lai tos atrīsināt.
Bija situācijas, kad pārdevējs samaksu ar karti kļūdaini iesita EKA, ka sk.naudu un otrādi.
Šīs problēmas es kontrolēju, salīdzinot katru dienu atlikumu summai ar karti Z pārskatā
Meek
Meek 14.02.2017 12:47
5653 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.