По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

MUN vai mazkapitāla SIA un kā ar PVN? Uz tēmu sarakstu

MUN vai mazkapitāla SIA un kā ar PVN?
Labdien! Man ir jautājums. Ja es strādāju pa izstādēm un gadatirgiem Latvijā un Lietuvā, mani oficiāli mēneša izdevumi apmēram 2000 Eiro (vietas, preces) un apgrozījums sanāk 3000 Eiro no tā, 1000 ir pelņa, man nav darbiniekus , tikai es, un principa es varu tādus izdevumus ka degviela, viesnīcas gan rakstīt oficiālos izdevumus, gan nerakstīt, tas jau atkarībā no tā vai MUN maksātājs vai nē. Jautājums ir tāds, kas būs šajā situācijā izdevīgāk, MUN vai maz kapitāla SIA? Vēl ja es strādāju Lietuvā, man vajag maksāt viniem par vietu un t.c., man jābūt PVN maksātājam? Jā es PVN maksātājs, tad es varu pirkt vairumtirdzniecības preces un vietas izstādēs LV vai LT bez pvn? Un ja es MUN maksātājs, tad arī pvn jāmaksā, t.e. 15%+21% no apgrozījuma? Un ja es negrību būt par pvn maksātāju, tad nevārēšu pirkt vairumtirdzniecības preces no Lietuvas vispār, un Latvijā tikai ar pvn? Un kāds maksimāls apgrozījums gada jābūt lai nebūtu pvn maksātājam?
Viktorarvan
Viktorarvan 16.03.2017 18:33
8 ziņojumi

Atbildes (9)

Nedaries ar kapeikui p....
Linete
Linete 17.03.2017 11:18
2982 ziņojumi
Šo kapeikas p***** ir savairojies kā sēņu pēc lietus. Sērga!
Aivars007
Aivars007 17.03.2017 11:26
26981 ziņojums
Jums nepieciešama klātienes konsultācija ar kādu grāmatvedi, jo forumā Jums te neviens nemācīs biznesu taisīt.
Cleo
Cleo 17.03.2017 15:31
19234 ziņojumi
www.vid.gov.lv
Sākums » Kontakti » Pieteikums padziļinātai konsultācijai
Pēc pieteikuma iesniegšanas divu darba dienu laikā ar Jums sazināsies Valsts ieņēmumu dienesta darbinieks, lai vienotos par savstarpēji izdevīgāko konsultācijas laiku.
Kvitka
Kvitka 17.03.2017 16:18
402 ziņojumi
grāmatvežu darbs sastāv - apstrādā biznesmeņa - uzņēmēja iesniegtos dokumentus, nevis veicina euro ieplūšanu jūsu kabatā, un grāmatvedim alga 100 EUR
Linete
Linete 17.03.2017 16:41
2982 ziņojumi
Jums nepieciešama klātienes konsultācija ar kādu grāmatvedi, jo forumā Jums te neviens nemācīs biznesu taisīt.
Cleo 17.03.2017 15:31
Tad es vairs nebūšu grāmatvedis, ja sākšu mācīt, kā taisīt biznesu, un tas maksās daudz vairāk.
Japaina
Japaina 17.03.2017 19:37
10269 ziņojumi
Jums izdevigāk mazkapitala SIA, jo lieli izdevumi un PVN maksātaja nr arī vajadzes, jo ir realizācija ārpus LV. Un neto apgrozījumam jābūt mazāk par 50 000 PVN 59.pants
Julia.sinicina
Julia.sinicina 24.03.2017 10:44
7 ziņojumi
Mazkapitāla SIA absolūti nav izdevīgs, jo nevar izmaksāt dividendes, kamēr kapitāls nav palielināts. Turklāt - bankas nedod tādiem s.. aizdevumus, darījuma partneriem (nopietniem) arī tādi nerada uzticību. Kas attiecas uz PVN - tad PVN slieksnis ir ne tikai 50tkst (turklāt tas drīzumā samazināsies).
Tā, ka, Jūlija, dot te nederīgus padomus ir neprofesionāli.
Andaz
Andaz 24.03.2017 13:46
27892 ziņojumi
OMG, jautājums bija mazkapitāla vai MUN. Vai Jūs par MUN?

Paldies Jums,guru, par to ka nepagājāt garām, es saprotu, ka man līdz Jūsu līmenim vēl strādāt un strādāt.
Julia.sinicina
Julia.sinicina 25.03.2017 10:45
7 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.