По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

Zvērināts revidents Uz tēmu sarakstu

Zvērināts revidents
Labdien! Kapitālsabiedrības rādītāji divus gadus pēc kārtas nepārsniedz mazas sabiedrības rādītājus. Vadot EDS Gada pārskatu, izmet kļūdu, ka nepieciešams zvērināts revidents. Vai tas varētu būt par iemeslu, ka pašvaldībai pieder sabiedrības 32 % kapitāla daļas? Vai tad sanāk, ka SIA ir publiskas personas kapitālsabiedrība???? - kapitālsabiedrība, kurā visas kapitāla daļas vai balstiesīgās akcijas pieder vienai publiskai personai.
Janinaa
Janinaa 21.03.2017 12:32
121 ziņojums

Atbildes (3)

VID telefoniski atbildēja "Ja ir bijis zvērinātais revidents 2015. gadā, tad arī jābūt šogad" !!!! Tāpēc arī met to kļūdu EDS, ka ir vajadzīgs revidents . Tad sanāk tā, ka nekad nevarēsim tikt valā no zvērinātā revidenta pārbaudēm, neskatoties uz to, ka nepārsniedz mazas sabiedrības rādītājus. Neloģiski. "Ķeksis" EDS arī ir izņemts pie zvērināto revidentu atzinumiem. Varbūt esmu kaut ko palaidusi garām??
Janinaa
Janinaa 21.03.2017 14:48
121 ziņojums
Почитайте закон, будет все логично.
Albina
Albina 21.03.2017 15:00
64576 ziņojumi
Loģiski man liekas, ka tas nav. 2015. gadā uzņēmumam nevajadzēja revidentu, bet savai pārbaudei palūdzu to uztaisīt. Un, ko man tagad līdz mūža galam būs vajadzīgs revidents??? 2015. un 2016. gadā nepārsniedz mazas sabiedrības rādītājus!!!
Janinaa
Janinaa 21.03.2017 15:12
121 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.