По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Pārskats par debitoriem Uz tēmu sarakstu

Pārskats par debitoriem
Man ir tads jautajums kursa darba: kur ir pieejama veidlapa Pārskats par debitoriem un kādam dokumentiem to pievieno? Vai tā ir saistoša uzńēmējiem un kāpēc?
Es atradu noteikumos, bet vińi zaude spēku, gada parskata un konsolideto gada parskata likumos nekur nav rakstits.parskatspar debitoriem tagad ir aktuals vai ne?
Tstepanenko
Tstepanenko 30.03.2017 22:51
7 ziņojumi

Atbildes (4)

Un kā jums pašai (-am) liekas, vai tas varētu būt svarīgi, ja parādnieku uz vairākiem tūkstošiem un liela daļa no tiem "ilgi" nemaksā.
Vismaz novērtejot kada daļa no tiem nemaksā mēnesi, bet daļa - gadiem ilgi?
Mu-maija
Mu-maija 30.03.2017 23:45
15811 ziņojumi
Un kā jums pašai (-am) liekas, vai tas varētu būt svarīgi, ja parādnieku uz vairākiem tūkstošiem un liela daļa no tiem "ilgi" nemaksā.
Vismaz novērtejot kada daļa no tiem nemaksā mēnesi, bet daļa - gadiem ilgi?
Mu-maija 30.03.2017 23:45
Tstepanenko
Tstepanenko 31.03.2017 11:38
7 ziņojumi
Debitoru pārskats es to sapratu vairs bav aktuāls,agrāk to bija finanšu pārskatu sastādīšānas instrukcija nr.1 izdota saskańā ar likumu Par budžeta un finanšu vadību. 8 forma.pārskata gada beigās pirms saimnieciskā gada pārskata sastādīšabas iestāde veic inventarizāciju, šada inventarizācija jāveic Ari iestādes likvidācijas in reorganizācijas gadījumā, tad vajadzeja parskatu par debitoriem pievienot klat. Tad tagad nevajagbet ka at nodokłu parādiem budżeta iestades, tax Ari ir debitori.
Tstepanenko
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
7 ziņojumi
Debitoru pārskats es to sapratu vairs bav aktuāls
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
Debitoru pārskats ir aktuāls katru dienu. Tāpat kā kreditoru. Vai to sauc par pārskatu, vai atskaiti tam nav nozīmes. Nozīme ir šī dokumenta jēgai.
ārskata gada beigās pirms saimnieciskā gada pārskata sastādīšabas iestāde veic inventarizāciju,
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
Inventarizācijas katrs veic pēc nepieciešamības, bet obligāti pārskata gada beigās.

Ja Jums interesē valsts un pašvaldību iestāžu grāmatvedība, tad tā arī jāuzraksta paš sākumā skaidri un visiem saprotami.
Andaz
Andaz 31.03.2017 13:45
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.