По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Darbinieku noma Uz tēmu sarakstu

Darbinieku noma
Labdien, netieku skaidrs varbūt varat palīdzēt.

Sekojoša lieta man MUN uzņēmumā A tiek plānota nesezona un tāpēc nebūs vajadzība pēc šiem darbiniekiem līdz augusta vidum. Laist vaļā viņus negribu, bet maksāt tikai lai saglabātu arī nevaru. Ir doma, ka šos darbiniekus es varētu iznomāt citam uzņēmumam B, kurš nav MUN uz sezonu līdz brīdim, kad viņi man būs vajadzīgi atkal. Es piestādu uzņēmumumam B rēķinu par darbaspēku un norēķinos ar saviem darbiniekiem. Uzņēmums B nodrošina visu darbam nepieciešamo maniem darbiniekiem. Jomas pilnīgi dažādas. Lasīju IIN likumu kur 17.2 rakstīts par to ka "pēc darījuma būtības var secināt, ka tā mērķis ir aizstāt darba tiesiskās attiecības ar cita veida tiesiskajām attiecībām, lai samazinātu par darbiniekiem budžetā maksājamā iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu apmēru". sakiet vai šis būtu tas gadījums? Vai iesakiet kā to var sakārtot pareizi
Flashm
Flashm 01.04.2017 21:34
1 ziņojums

Atbildes (3)

Vispirms paņemiet uz nomu grāmatvedi!
Aivareno
Aivareno 01.04.2017 21:57
6641 ziņojums
Es piestādu uzņēmumumam B rēķinu par darbaspēku un norēķinos ar saviem darbiniekiem.
Flashm 01.04.2017 21:34
Kas, tie kādi vergi? Labāk iznomājiet pats sevi.
Japaina
Japaina 01.04.2017 23:31
10269 ziņojumi
http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/242928-ja-mikrouznemuma-darbinieki-tiek-nodoti-cita-uznemuma-riciba-i/
Ilma
Ilma 02.04.2017 09:37
30495 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.