По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

EDS - apstiprinājums par GP apstiprināšanu Uz tēmu sarakstu

EDS - apstiprinājums par GP apstiprināšanu
Kā man "patīk", ka viņi maina visu laiku tur kaut ko formās - pirms pāris mēnešiem neļāva iesniegt, ja nebija "kaut kas" pielipināts sadaļā "Paskaidrojums par gada pārskata apstiprināšanu". Tagad ieviesuši jaunu rindiņu pirmajā lapā, kur jānorāda kurā datumā un ar kāds numurs protokolam un vairs nebļaustās, ka nekas nav pievienots skanētā veidā.
Es pareizi tad saprotu, ka nekas tad arī nav vairs jāpievieno? Pēc likuma ir jāiesniedz "paskaidrojumu (elektroniskā formā) par to, kad gada pārskats apstiprināts" (97.p.) un man pirmajā lapā parādās EDS tagad ieraksts "Paskaidrojums: Gada pārskats par 2016. gadu apstiprināts dalībnieku (akcionāru) sapulcē yy.yy..2017, protokola Nr. xxx.". Pietiek ar šo tad?
_susurs_
_susurs_ 06.04.2017 12:02
832 ziņojumi

Atbildes (9)

Jā, nu vairs skaidrības nav un nekad laikam arī nebūs šajā jomā. Vakar man vienai draudzenei bija zvērināts revidents un teica, ka pielikums nav vajadzīgs vispār. Esot vajadzīgs tikai vadības ziņojums, uzņēmums pēc kritērijiem mazais, bet paši gribēja revidentu. Tas nekas, ka GP un KGP likumā nav atcelti tie punkti, kas jāpaskaidro pielikumā visām sabiedrību kategorijām. Katrs improvizē pa savam, mēs pildīsim, ko EDS prasa un dzīve ies uz priekšu.. Jautri, bet stulbi
Sandra48
Sandra48 06.04.2017 12:45
324 ziņojumi
Да, с 4 апреля без даты не пропускает, до этого сдавали без даты. Но "Paskaidrojums par gada pārskata apstiprināšanu" где требуют Protokola izraksts не отменяли. Была тема, где писали, что без этого даже пересдавать приходилось. Для zemnieku saimniecība в прошлые года писали в Paskaidrojums только
" Gada pārskats par 201 _. gadu apstiprināts yy.yy..201_. При нынешней строгости пытаемся найти новые указания, в какой форме докладывать. Кто-то уже может опытом поделиться годовых отчетов для ZS?
Sbe
Sbe 06.04.2017 12:45
1176 ziņojumi
Jā, nu vairs skaidrības nav un nekad laikam arī nebūs šajā jomā.
Sandra48 06.04.2017 12:45
Es nesaprotu, kas Jums nav skaidrs un kāpēc tā "jācepas"? Uzņēmums mazs, mikroskopisks
bilances kopsumma 50 000 eiro
neto apgrozījums 100 000 eiro
vidējais darbinieku skaits pārskata gadā 10
Tad pielikums, NPP un PKP nav vajadzīgi.
Tas, ka pieaicinājāt revidentu savām vajadzībām nenozīmē, ka uzreiz ir jāsagatavo plašais GP.
Andaz
Andaz 06.04.2017 14:25
27892 ziņojumi
Nē, tas nebija mikroskopisks, apgrozījums miljonos. Es arī neko necepos, tā pēc GP un KGP likuma ir MAZA sabiedrība un likuma 9.pantsnav mainījies. Pieļauju iespēju, ka man ne pastāstīja viena tante
Sandra48
Sandra48 06.04.2017 15:05
324 ziņojumi
Mikrosabiedrība ar atļauju nesagatavot vadības ziņojumu saskaņā ar 56.pantu
В ЭДСе заполнила баланс, ПУ, декларацию ПНП, авансы ПНП. расписала пиеликумс, приложила паскайдроюмс.
ЭДС не берет : Kļūdas
Uzņēmuma gada pārskats. Vadības ziņojums jāaizpilda obligāti.
Что он от меня хочет? Уже весь перерыла, где какую галку снять/поставить надо?
Amberstone
Amberstone 08.04.2017 16:41
124 ziņojumi
Галку поставили на Attēlot saīsināto finanšu pārskata pielikumui ?
Albina
Albina 08.04.2017 17:13
64599 ziņojumi
Галку поставили на Attēlot saīsināto finanšu pārskata pielikumui ?
Albina 08.04.2017 17:13
поставила!
Amberstone
Amberstone 08.04.2017 17:13
124 ziņojumi
В общем, не берет никак.
Сам вадибас зинёюмс есть, но для себя.

В ЭДС планировалось приложить Vadības paziņojums
SIA "XXXXX" ir mikrosabiedrība saskaņā ar "Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu likuma" 5.pantanoteikumiem (bilances datumā nepārsniedz vismaz divas no trim šajā daļā minēto kritēriju robežvērtībām: 1) bilances kopsumma — 350 000 euro; 2) neto apgrozījums — 700 000 euro; 3) vidējais darbinieku skaits pārskata gadā — 10). Vadības ziņojums nav sastādīts, jo sabiedrība izpildīja "Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu likuma" 56.panta prasības – sabiedrībai nav bilances posteņa "Pašu akcijas vai daļas". Tāpēc gada pārskats sastāv tikai no finanšu pārskata. Finanšu pārskats sastāv no bilances, peļņas vai zaudējumu aprēķina un saīsināta pielikuma.
Видимо, придется давать vadības ziņojums
Amberstone
Amberstone 08.04.2017 18:21
124 ziņojumi
SIA "XXXXX" ir mikrosabiedrība saskaņā ar "Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu likuma" 5.pantanoteikumiem(bilances datumā nepārsniedz vismaz divas no trim šajā daļā minēto kritēriju robežvērtībām: 1) bilances kopsumma — 350 000 euro; 2) neto apgrozījums — 700 000 euro; 3) vidējais darbinieku skaits pārskata gadā — 10). Vadības ziņojums nav sastādīts, jo sabiedrība izpildīja "Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu likuma" 56.pantaprasības – sabiedrībai nav bilances posteņa "Pašu akcijas vai daļas". Tāpēc gada pārskats sastāv tikai no finanšu pārskata. Finanšu pārskats sastāv no bilances, peļņas vai zaudējumu aprēķina un saīsināta pielikuma.
Amberstone 08.04.2017 18:21
Es liktu šo paskaidrojumu vadības ziņojuma vietā
Leontine
Leontine 08.04.2017 19:39
139 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.