По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Rēķina apmaksa Uz tēmu sarakstu

Rēķina apmaksa
Labdien.

Esmu zemnieku saimniecības īpašnieks, PVN maksātājs.
Sniedzu arī apaļkoku transportēšanas pakalpojumus.
Mani klienti ir privātpersonas, mežu īpašnieki.

Esmu izrakstījis rēķinu privātpersonai A, bet apmaksu ir veikusi viņas māsa - privātpersona B.
Es to naudu aizskaitīju atpakaļ, jo man šķiet, ka ja es izrakstu rēķinu privātpersonai A, tas arī samaksa manā kontā ir jāsaņem no A, nevis no B.

Vai no grāmatvedības likuma viedokļa tam ir nozīme, kurš apmaksā manus rēķinus par sniegtajiem apaļkoku transportēšanas pakalpojumiem?

Paldies!
Andriszalitis
Andriszalitis 09.04.2017 18:53
9 ziņojumi

Atbildes (5)

Es to naudu aizskaitīju atpakaļ, jo man šķiet, ka ja es izrakstu rēķinu privātpersonai A, tas arī samaksa manā kontā ir jāsaņem no A, nevis no B.
Andriszalitis 09.04.2017 18:53
Tas ir vienalga, galvenais, lai samaksā.
Japaina
Japaina 09.04.2017 19:01
10269 ziņojumi
Nav svarīgi, kurš ir maksātājs.
Ant_lv
Ant_lv 09.04.2017 21:36
3404 ziņojumi
Не важно-кто оплатил, но в платежке должно быть расписано---- платеж за А по счету такому-то

Если у меня поступает платеж от неизвестного и без этой фразы, я прошу написать письмо--- платеж такой-то засчитайте в счет долга фирме такой-то

Иначе- потом доказывай, что фирма В не ошиблась или не заплатила за товар/услугу, которая ей была предоставлена, но потерялся док.
Krast
Krast 10.04.2017 09:14
1902 ziņojumi
А если не отвечают - отправляем обратно?
Ant_lv
Ant_lv 10.04.2017 20:05
3404 ziņojumi
Отправлять назад, конечно дело последнее.
Но пару раз я так делала, ведь если сумма зачислена ошибочно- есть право ее отозвать.
надо постараться вытрясти письмо от отправителя- хотя бы под угрозой начисления штрафных санкций должнику.
В конце концов самим написать письмо и съездить за закорючкой....
Krast
Krast 11.04.2017 08:10
1902 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.