По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Izziņa par vidējās stundu tarifa likmi Uz tēmu sarakstu

Izziņa par vidējās stundu tarifa likmi
Lai piedalītos konkursā bija nepieciešama šada izziņa. Atradu EDSā , bet nedaudz tā nošokēja. uzrādīti tur daži profesiju grupas kodi ,kādi man nav nevienam darbiniekam.( vismaz darba līgumos nav)
Varbut kāds zin, vai EDSā var dabut arī atšifrējumu šiem kodiem (kuri cilvēki tiek ņemti konkrētiem kodiem).
Paldies.
Mnbv
Mnbv 19.04.2017 12:01
408 ziņojumi

Atbildes (5)

Papētīju kārtīgāk šo izziņu- nezinu smieties vai raudāt- arī stundu tarifa likmes ir mistiskas.
vienam kodam likme uzņemumā norādīta 92,98 EUR - vidēji mēnesī sanāk 15 000 alga- nu tādas nav nevienam! Citam kodam norādīta 2.20 - arī tādas ne tuvu nav šim kodam, vispār nevienam. Un šada izziņa man jaiesniedz- nu kā lai pierāda, ka tā ir pilnīgi nederīga un nepatiesa!
Mnbv
Mnbv 19.04.2017 12:28
408 ziņojumi
Sadaļā "Pārskati" bija tāds pārskats, kur varēja redzēt algu (atbilst vai neatbilst vid. algai valstī) par katru darbinieku pēc uzvārdiem.
Abra
Abra 19.04.2017 12:43
2285 ziņojumi
Paldies. Atradu.
Jā....Nav komentāru. Vai tiešām neviens par šo atskaiti -izziņu nesūdzas...

Nekomentēšu jo nezinu kā lai to noraksturo.
Mnbv
Mnbv 19.04.2017 14:24
408 ziņojumi
ko tur sūdzēties, kā aprēķina vidējo?

man alga 10000 Jums 500, kāda būs vidējā?
Puika
Puika 19.04.2017 14:45
380 ziņojumi
Es uzrādu 10 stundas, Jūs- 160...
Andaz
Andaz 19.04.2017 14:51
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.