По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Elektroniskais dokuments UR Uz tēmu sarakstu

Elektroniskais dokuments UR
Lūdzu padalieties, ja kādam ir pieredze. Šodien pirmo reizi mēģināju iesniegt dokumentus UR caur latvija.lv Pievienoju ar elektronisko parakstu parakstītu dokumentu, bet sistēma protestē, ka iesniegtais dokuments nestur metadatus. Un šobrīd, pēc visas iespējamās informācijas izlasīšanas saprotu, ka esmu blondīne, jo esmu jau izķēpājusi vairākus parakstus, tāpēc, ka nesaprotu, kas ar to dokumentu nav kārtībā. Palīdziet, lūdzu!
Hipijs
Hipijs 31.05.2017 00:44
14 ziņojumi

Atbildes (6)

-
Aivareno
Aivareno 31.05.2017 08:14
6641 ziņojums
Manuprāt, portālā www.latvija.lv ievietotie dokumenti vēl papildus ar elektronisko parakstu NAV jāparaksta.
Jo dokumenta sagatavotājs un nosūtītājs jau ir identificējis sevi, ieejot šajā portālā ar saviem bankas i-bankas vai eID datiem.
Aivars007
Aivars007 31.05.2017 10:32
26981 ziņojums
Es gan domāju, ka ir jāparaksta, jo mainījies ir tikai tas, ka UR no 1.maijaelektroniski parakstītus dokumentus var iesniegt tikai autorizējoties ar ibankām caur latvija.lv Es pēdējo reizi sniedzu UR dokumentus elektroniski aprīlī , viss izdevās labi un tad jau uzraksts rotāja UR mājaslapu, ka no 1.maijatikai caur latvija.lv Domāju, ka ir kā vienmēr, kā kaut kādi "uzlabojumi", tā problēmas garantētas.
Sandra48
Sandra48 31.05.2017 11:34
324 ziņojumi
Sākotnēji mēģināju iesniegt bez paraksta, nepieņēma, paradījās informācija, ka jāparaksta. Pieslēdzu mobilo kodu, nopirku virtuālos parakstus, bet atkal nekā.
Hipijs
Hipijs 31.05.2017 11:43
14 ziņojumi
Nestrīdos - neesmu vēl mēģinājis.
Tas viss man vēl priekšā.
Zinu tikai, ka UR man teica - ja nesanāk, sūtiet pa e-pastu "pa vecam", pierakstot klāt paskaidrojumu - kāpēc.
Nezinu, varbūt šis padoms vairs nav spēkā.
Aivars007
Aivars007 31.05.2017 14:13
26981 ziņojums
Latvija.lv konsultants ieteica sūtīt uz e-pastu, bet atnāca atbilde no UR, ka oranžais brīdinājums par metadatiem vienkārši jāizlaiž un jāturpina darbs. Izdevās! Brīdinājums par elektronisko parakstu bija sarkans, tāpēc to izlaist nevarēja.
Hipijs
Hipijs 31.05.2017 14:50
14 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.