По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Apvienotās Karalistes LTD filiāle Latvija Uz tēmu sarakstu

Apvienotās Karalistes LTD filiāle Latvija
Sveiki!

Esmu grāmatvedis Apvienotajā Karalistē un boss vēlas atvērt šī paša uzņēmuma filiāli Latvija. Vai kāds ir saskaries ar ko tādu?
Cik saprotu, grāmatvedība ir jākārto Latvijā par Latvijas filiāli pēc LV likumdošanas un LV grāmatvedība tiek pievienota UK grāmatvedībai, gada pārskats UR nav jāiesniedz, tikai UK Companies House vai arī abiem?
Oscar
Oscar 12.06.2017 22:23
nav ziņojumu

Atbildes (2)

Grāmatvedība jākārto pēc LV grāmatvedības prasībām;

https://likumi.lv/ta/id/66460-par-gramatvedibu#p-50868
1. pants. Likums attiecas uz komersantiem, kooperatīvajām sabiedrībām, ārvalstu komersantu filiālēm un nerezidentu (ārvalstu komersantu) pastāvīgajām pārstāvniecībām, biedrībām un nodibinājumiem, politiskajām organizācijām (partijām) un to apvienībām, reliģiskajām organizācijām, arodbiedrībām, iestādēm, kuras tiek finansētas no valsts budžeta vai pašvaldību budžetiem, uz valsts vai pašvaldību aģentūrām, citām juridiskajām un fiziskajām personām, kas veic saimniecisko darbību (turpmāk — uzņēmums).
Andaz
Andaz 13.06.2017 09:20
27892 ziņojumi
Grāmatvedība jākārto pēc LV grāmatvedības prasībām;

https://likumi.lv/ta/id/66460-par-gramatvedibu#p-50868
1. pants. Likums attiecas uz komersantiem, kooperatīvajām sabiedrībām, ārvalstu komersantu filiālēm un nerezidentu (ārvalstu komersantu) pastāvīgajām pārstāvniecībām, biedrībām un nodibinājumiem, politiskajām organizācijām (partijām) un to apvienībām, reliģiskajām organizācijām, arodbiedrībām, iestādēm, kuras tiek finansētas no valsts budžeta vai pašvaldību budžetiem, uz valsts vai pašvaldību aģentūrām, citām juridiskajām un fiziskajām personām, kas veic saimniecisko darbību (turpmāk — uzņēmums).
Andaz 13.06.2017 09:20
Ok, to es saprotu, bet biki nav skaidrs, es to UK grāmatvedības pusē ar visu lieku iekšā, to visu filiāles daļu un gada beigās man sanāk pārskats un deklarācija kopā UK un LV filiāle un atsevišķi deklarācija priekš LV VID?
Oscar
Oscar 13.06.2017 13:23
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.