По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

PVN priekšnodoklis Uz tēmu sarakstu

PVN priekšnodoklis
Aizpildīju PVN deklarāciju, bet nevaru nosūtīt, jo visu laiku ir šis uzraksts:
" PVN 1-I lauka "PVN" kopsumma nedrīkst būt mazāka par priekšnodokli (60.r.+67.r.-64.r.-57.r. + PVN 7-I kopsumma no C sadaļas valsts budžetā maksājamā nodokļa vai no valsts budžeta atmaksājamā nodokļa)."

Tā arī nesapratu kāpēc priekšnodoklim obligāti ir jābūt vienādam ar nodokli, līdz šim man tie bija divi dažādi cipari, kas veidojas katrs no savas puses.
Man PVN 1-I ir tikai viens kopējais ieraksts. Un PVN 1-III arī ir tikai viens kopīgais ieraksts. PVN 1-II šoreiz nav. Man jau liekas vienkāršāk par vienkāršu, bet nekā.
Matemātisko kļūdu nav.
Jebkādu nodokļu parādu nav. Viss ir ticis maksāts laikā un tīri smukas summas.
Vienkārši šajā ceturksnī ieņēmumi bija mazāk kā izdevumi, bet tas ir pirmo reizi tā.
No tās formulas 60.r.+67.r.-64.r.-57.r. + PVN 7-I kopsumma man ir tikai viens cipars 60.r. un visi pārājie 0

Vai kāds man var palīdzēt saprast šo situāciju?
Baibetta
Baibetta 08.07.2017 13:34
6 ziņojumi

Atbildes (2)

PVN1 I.sadaļas summai jābūt vienādai ar priekšnodokļa summu (62.rinda).
Nekāda sakara ar ieņēmumiem nav.

Pārbaudiet priekšnodokļa kontu, pārliecinieties, ka summas ir pareizas gan deklarācijā, gan arī priekšnodokļa atšifrējumā (PVN1 I.sadaļa).
Aivars007
Aivars007 08.07.2017 13:44
26981 ziņojums
Paldies!
Baibetta
Baibetta 08.07.2017 14:07
6 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.