По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Sportists - pašnodarbinātais Uz tēmu sarakstu

Sportists - pašnodarbinātais
Labdien!
Aprakstīšu situāciju - basketbolists, klubs slēdz ar viņu uzņēmuma līgumu uz sezonu (no 1.septembra- maija beigām), tātad aptuveni deviņi mēneši. Līgumā ierakstīts, ka sportistam jāreģistrējas VID kā pašnodarbinātajam vai mikrouzņēmumam. Nodokļus maksā klubs.Pēc VSA OI iemaksu lieluma spriežot sportistam izdevīgāks variants ir pašnodarbinātais, bet vai saimniecisko darbību var izbeigt līgumam beidzoties pēc 9 mēnešiem? Un tad doties reģistrēties kā bezdarbniekam un septembrī atkal reģistrēties kā pašnodarbinātajam??? Liekas, ka kaut kā šitā jau nevarēs? Lūgums atbildēt tā cilvēcīgi, jo esmu tikai sportista mamma, kas kaut ko mazliet saprot no nodokļu sistēmas mūsu valstī.
Jau iepriekš pateicos visiem un visām! Lai jauka diena!
Lienejakubauska
Lienejakubauska 15.08.2017 18:05
3 ziņojumi

Atbildes (24)

Bieži lasu vgk forumus, šeit var izlasīt interesantas lietas, bet brīžiem tiešām riebjās lasīt dažas atbildes. Labi ka šīs ir virtuālais portāls un man nav jāredz šie cilvēki, kuriem tiešām brīžiem šķiet cilvēcība ir kaut kur jau zudusi.
Tatjanaf
Tatjanaf 18.08.2017 22:46
27 ziņojumi
Ja nesaņem tādu atbildi, kā cerēja, tad ir zudusi cilvēcība Šeit tiešām nevienu nemāca, kā optimizēt nodokļus, vai vispār nemaksāt, un atbildes ir ļoti sakarīgas, ko bieži nevar teikt par jautājumiem.
Japaina
Japaina 18.08.2017 23:24
10269 ziņojumi
Bieži lasu vgk forumus, šeit var izlasīt interesantas lietas, bet brīžiem tiešām riebjās lasīt dažas atbildes. Labi ka šīs ir virtuālais portāls un man nav jāredz šie cilvēki, kuriem tiešām brīžiem šķiet cilvēcība ir kaut kur jau zudusi.
Tatjanaf 18.08.2017 22:46
Vispirms paskatieties uz sevi spogulī.
Aivars007
Aivars007 19.08.2017 12:36
26981 ziņojums
nav jāredz šie cilvēki
Tatjanaf 18.08.2017 22:46
Man gan žēl, ka neredzu Dikti forši un gudri kolēģi. Turklāt - apveltīti ar krietnu devu humora!
Andaz
Andaz 23.08.2017 15:53
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.