По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Atlaišanas pabalsts. Uz tēmu sarakstu

Atlaišanas pabalsts.
Esmu skolotāja viena novada divās skolās. Iespējams, pēc gada skolu, kurā esmu pamatdarbā jau 19 gadu likvidēs. Skolas vadība infomēja, ka skolotājiem, kas strādā tā paša novada citā skolā atlaišanas pabalsts nepienākas. Lūdzu, likumu zinātāji sniedziet man konsultāciju vai tiešām likums to ļauj?
Lasma29
Lasma29 16.08.2017 14:21
13 ziņojumi

Atbildes (5)

Jāskatās, kas rakstīts Darba līgumā - ar ko noslēgts. Ja noslēgts ar pašvaldību, par skolotājas amatu un kā darba vieta minēta skola Nr.1 un skola Nr.2, tad nepienākas, jo darbs saglabājas, bet mainās tikai darba vieta,
Lai gan - uz skolotājiem visticamāk attiecas Atvieglojumu likums un kādas tur prasības - nemācēšu teikt, neesmu iedziļinājusiies.
Andaz
Andaz 16.08.2017 14:44
27892 ziņojumi
Regulē Izglītības likums un Atlīdzības likums.
Mu-maija
Mu-maija 16.08.2017 15:02
15808 ziņojumi
Darba līgums noslēgts ar izglītības iestādes direktori, bet ne ar pašvaldību. Katrai skolai ir savs darba līgums. Viena skola ir zem pašvaldības, bet skola, kuru iespējams slēgs ir zem valsts.
Lasma29
Lasma29 16.08.2017 15:15
13 ziņojumi
Nu nevar Jums sniegt atbildi, neizlasot visu līgumu!
Andaz
Andaz 18.08.2017 10:39
27892 ziņojumi
Darba līgums noslēgts ar izglītības iestādes direktori, bet ne ar pašvaldību.
Lasma29 16.08.2017 15:15
Uzmanīgi izlasiet darba līgumu. Direktore pārstāv darba devēju, nevis ir darba devējs!
Aivareno
Aivareno 18.08.2017 13:19
6641 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.