По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Z atskaite nesakrīt ar Pos atskaiti Uz tēmu sarakstu

Z atskaite nesakrīt ar Pos atskaiti
Sveiki!

Ar kases aparātiem pieredze maza

Kā rīkoties šādā gadījumā, ja kasiere kases čekā iesitusi par 6 centiem vairāk nekā reāli iesitusi POS terminālā??? Respektīvi, Z atskaitē bankas karšu darījumi uzrādās par 6 centiem vairāk nekā POS atskaitē
Ieva-gramatvede
Ieva-gramatvede 18.12.2017 14:12
12 ziņojumi

Atbildes (8)

Lai raksta paskaidrojumu.
Andaz
Andaz 18.12.2017 16:14
27892 ziņojumi
Ok. Paskaidrojumu uzrakstīs, bet kur lai grāmato iztrūkumu. Vienkārši norakstīt? 6 centu dēļ - raudāt gribās cik daudz papīra tagad jāsmērē
Nebūtu tas bijis bankas norēķins pati tos 6 centus kasē ieliktu
Ieva-gramatvede
Ieva-gramatvede 19.12.2017 13:00
12 ziņojumi
Kādu iztrūkumu? Lai taču no savas kartes tos 6 centus noņem, un mēneša ietvaros tas izlīdzināsies. Ja es tik daudz papīrus smērētu un raudātu, tad darbam laika neatliktu! Neviens no šādas kļūdas ne mirst, ne dzimst!
Aivareno
Aivareno 19.12.2017 13:04
6641 ziņojums
Man tirgū teica, ka viens esot nomirījis.
Aivars007
Aivars007 19.12.2017 14:17
26981 ziņojums
Kādu iztrūkumu? Lai taču no savas kartes tos 6 centus noņem, un mēneša ietvaros tas izlīdzināsies. Ja es tik daudz papīrus smērētu un raudātu, tad darbam laika neatliktu! Neviens no šādas kļūdas ne mirst, ne dzimst!
Aivareno 19.12.2017 13:04
Lieta tāda, ka kases aparāts un pos termināls netiek darbināts katru dienu! Tā bija izbraukuma tirdzniecība vienu dienu mēnesī - tā ka nekas man tur neizlīdzināsies un būs vien papīri jāsmērē
Mirt nebūt netaisos, bet papīra tiešām žēl - daba taču jāsaudzē
Ieva-gramatvede
Ieva-gramatvede 19.12.2017 14:45
12 ziņojumi
Vai daudz degvielas jāpatērē tā briesmoņa iedarbināšanai?
Aivars007
Aivars007 19.12.2017 15:30
26981 ziņojums
Izlabosiet nākošā mēnesī. Kādas problēmas? Nu nebūs šomēns bankā tie 6 centi ienākuši.
Ljjm
Ljjm 19.12.2017 15:32
206 ziņojumi
Izlabosiet nākošā mēnesī. Kādas problēmas? Nu nebūs šomēns bankā tie 6 centi ienākuši.
Es tieši tāpat darīju, nākošajā mēnesī darbinieks no savas bankas kartes noņēma trūkstošo summu un beigās viss čikiniekā!
Protams, ar paskaidrojumu. Tā lai ir papīrs, ja nu noder
Oscar
Oscar 19.12.2017 22:39
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.