По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

Пекреплата ПНП Uz tēmu sarakstu

Пекреплата ПНП
На 31/12/2017 у нас большая переплата ПНП. В течении 2017 года мы даже не платили авансовые платежи, так как снималось все с переплаты. И вдруг сегодня смотрю в ЕДС т там они почему то обнулили переплату и теперь стоит 0,00. Почему они убрали переплату?
Katka
Katka 02.01.2018 10:40
1174 ziņojumi

Atbildes (23)

Esmu n reizes lūdzis pārcelt UIN pārmaksu, vienmēr tā ir tikusi pārcelta.
Un man nekad nav teikuši, ka tas lūgums ir Искусственнaя переплатa vai arī tikai в пределах погашения долгов по другим налогам.
Ja Tt7 ir Jūsu nodokļu inspektore, tad prasiet, lai atmaksā uz norēķinu kontu bankā. Jo viņa patiešām Jūs pasūtīs ganos. Viņa ir piemirsusi, ka VIDā katram nodokļu inspektoram ir SAVS likums. Un es to vienmēr esmu zinājis un arī izmantojis.
Aivars007
Aivars007 04.01.2018 13:53
26981 ziņojums
Biju uzrakstījusi EDSā jautājumu, kur palikusi pārmaksa. Šodien no VID atzvanīja un izskaidroja, ka sakarā ar sistēmas maiņu, pārmaksāto UIN šobrīd neredz, bet nekur tas nav pazudis. Nākamie avansa maksājumi, ja tādi ir paredzami, arī segsies no pārmaksas.
Tad jau redzēsim, vienkārši jāseko līdzi un katru mēnesi jāprasa atlikumu vēsture, ja neparādīsies nodokļu pārskatā.
Uce
Uce 04.01.2018 16:08
218 ziņojumi
Uce, paldies par informāciju.
Katka
Katka 05.01.2018 14:25
1174 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.