По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Легковое авто из ЕС - НДС декларация. Uz tēmu sarakstu

Легковое авто из ЕС - НДС декларация.
Добрый день. Помогите и спасите, наступил полный ступор-МК правила 40 перечитала, вроде всё понимаю, а декларацию НДС и приложения заполнить не могу. Ситуация такова: купили легковое авто из Германии, мы и продавец - оба НДС плательщики. Стоимость авто по инвойсу -20000 евро. Эту сумму показываю в декларации в 50 строке, в 55 строке 4200 евро НДС, В 64 - 2100 евро НДС. В PVN 1-II указываю стоимость 10000 евро и 2100 евро НДС. А надо ещё как то 50% НДС, т.е. 2100 евро показать в РVN 1-I с буковкой С. Арифметика не сходится. Что я делаю не так?
Jelenagurska
Jelenagurska 29.01.2018 13:49
722 ziņojumi

Atbildes (2)

Man arī bija tāda situācija. Nekādi nevarēju aritmētiski aizpildīt, jo sistēma ļauj saglabāt tikai, ja 55., 64. rindās un PVN 1-I pielikumā ir vienādas PVN summas. Es aizpildīju visu kā parasti aizpilda par iegādi no ES, tikai vēl 66.rindā ieliku 50% no PVN.
Insi
Insi 29.01.2018 15:02
352 ziņojumi
Paldies, Insi. Но, вроде как разобралась, что не надо легковую из ЕС показывать в РVN 1-I с буковкой С, а только" darījuma kods “C” jālieto, ja ir veikts vieglo transportlīdzekļu (M1 un N1 kategorijas) imports un iegāde iekšzemē (arī iegāde saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa likuma 122.pantatrešo daļu), kā arī iegādājoties jaunus vieglos transportlīdzekļus no citas dalībvalsts nereģistrēta PVN maksātāja".
Jelenagurska
Jelenagurska 29.01.2018 15:17
722 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.