По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Tildes Jumis PRO darbības ātrums Uz tēmu sarakstu

Tildes Jumis PRO darbības ātrums
Ar šo gadu sāku lietot Tildes Jumi PRO. Bet mani mulsina darbības ātrums - dokumentus ver vaļā vairākas sekundes. Tas tā skaitās tā normāli, vai man tomēr interneta pieslēgums varētu būt par lēnu? Pamērīju vairākas reizes - download ap 23Mbps un upload ap 8Mbps. Tildi, protams, sazvanīt nav iespējams.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 08.02.2018 22:03
95 ziņojumi

Atbildes (6)

Ja skatoties, piemēram, video svarīgs ir download ātrums, tad strādājot ar datu bāzēm, kas atrodas mākonī, būtisks ir arī upload. Iespējams, ka 8 varētu būt mazliet par lēnu. Man jau pie 30 šķiet, ka dators "velkas".
Ilzex
Ilzex 08.02.2018 23:31
2666 ziņojumi
Es teiktu, mani TJ ļoti apmierina, vienīgas, kas neapmierina ir ātrums...
Oscar
Oscar 09.02.2018 00:22
nav ziņojumu
Bet tajā pat laikā ja paskatās Windows Task Manager, kā tiek izmantots internets brīdī, kad lieto Zalkti, redzams, ka nosūtītais informācijas apjoms ir ļoti niecīgs. Tāpēc mazliet tomēr apšaubu, ka internets vainīgs, un vēlos noskaidrot, vai citiem arī lēni veras vaļā dokumenti.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 09.02.2018 00:52
95 ziņojumi
Zalktis vai tad izmanto internetu? Cik atceros, datubāze atrodas lokāli cietajā diskā.
Oscar
Oscar 09.02.2018 02:01
nav ziņojumu
Zalktis datubāze patiešām atrodas lokāli cietajā diskā. Var, protams, to ielikt arī "mākonī". Esmu dzirdējis par tādu iespēju. Bet man labāk patīk ja tas "rāpo pa zemi".
Aivareno
Aivareno 09.02.2018 06:19
6641 ziņojums
Ui, piedodiet, es par Tildes Jumis Pro runāju Pārrakstījos.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 09.02.2018 07:31
95 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.