По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Uzņēmējdarbība, komerclikums, darījumi. Sabiedriskās un bezpeļņas organizācijas, budžeta iestādes

Citas dalībvalsts uzņēmuma reģistrēšana Latvijā kā PVN maksātaju Uz tēmu sarakstu

Citas dalībvalsts uzņēmuma reģistrēšana Latvijā kā PVN maksātaju
Labdien.

Saprotu, ka jāiesniedz veidlapa ir VID mājaslapā.
Taču tur ir rinda - kontaktpersona Latvijas republikā Kā tā kontaktpersona skaitīsies kā darba ņēmējs ES uzņēmumam?
Tam ES uzņēmumam būs Latvijā nomāta noliktava no kuras tirgos savu preci. Kā ar to noliktavu? Nav jāreģistrē kaut kāda struktūrvienība?
PVN deklaracija " parastā" kādu dod Latvijas uzņēmumi.
Un kā ar citiem nodokļiem, UIN taču nav jāmaksā? To maksās ES kompānija savā valstī?
Nu nav nekad gadījies šis pasākums.
Ilma
Ilma 15.03.2018 14:00
30495 ziņojumi

Atbildes (4)

Likums NuN, 14 pants

(7) Tiks uzskatīts, ka nerezidentam (ārvalsts komersantam) ir pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā, ja vienlaikus ir ievēroti visi turpmāk minētie noteikumi:

1) nerezidents (ārvalsts komersants) Latvijā izmanto noteiktu darbības vietu;

2) darbības vieta tiek izmantota pastāvīgi vai ir izveidota nolūkā to izmantot pastāvīgi;

3) darbības vieta tiek izmantota saimnieciskās darbības veikšanai.
Tt7
Tt7 15.03.2018 20:25
37863 ziņojumi
Paldies, Tt7.

Tā jau es arī izpētīju, ka tas velk uz pastāvīgo pārstāvniecību. Bet tad jau pastāvīgā pārstāvniecība var reģistrēties ka PVN maksātājs iesniedzot 2.pielikumu/ kā Latvijas uzņēmumi / nevis 3.pielikumuvai tomēr sniedz 3.pielikumu
Bet kāds ir variants, ka Latvijā reģistrējas TIKAI kā PVN maksātājs? Izskatās, ka tāds variants nemaz nav iespējams.
Ilma
Ilma 16.03.2018 19:12
30495 ziņojumi
Ну почему , есть варианты, но только по услугам. А в этом случае товар продают, да ещё и склад арендуют.
Tt7
Tt7 17.03.2018 22:13
37863 ziņojumi
Paldies vēlreiz. Nu skaidrs, neiznāks nereģistrēties kā šie gudrinieki grib.
Ilma
Ilma 18.03.2018 09:52
30495 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.