По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

EDS nestrādā! Uz tēmu sarakstu

EDS nestrādā!
Labdien,
vēl kādam šodien nedarbojas EDS? Rāda paziņojumu, ka "Lapas saturs ir novecojis. Lūdzu, atjaunojiet lapu un mēģiniet atkārtot darbību vēlreiz."
Jau 2h mēģinu tikt iekšā, nekāda atjaunošana nepalīdz. Un nav jau nekāda ārkārtas tehniskā atbalsta telefona VID, kuram piezvanīt, lai pārbauda. Brīvdienās jau kungi nestrādā, tikai darba tautai jāvergo, pat to nevar nodrošināt. Paziņojumu vismaz būtu uzlikuši 1.lapā, ka nedarbosies serveri. Tas būtu tā kā minimums, ko vajadzētu nodrošināt, ne?!
Saulite777
Saulite777 31.03.2018 11:59
224 ziņojumi

Atbildes (5)

Tieku iekšā bez problēmām!
Aivareno
Aivareno 31.03.2018 12:02
6641 ziņojums
Man arī ar EDS viss kartībā. Jums visdrīzāk ir nesaskaņotība datorā programmās.
Ilma
Ilma 31.03.2018 12:10
30495 ziņojumi
EDS strādā.
Japaina
Japaina 31.03.2018 12:24
10269 ziņojumi
Biju izmēģinājusi jau 2 pārlūkus, ar visu pārrestartu - EDS ziņa nepazuda. BET, restartējot datoru, arī EDS pamodās! Dažreiz līdz tikai hardcore metodes...

Labi, ka ir vismaz šajā forumā, kas morāli atbalstija. Paldies Jums, kolēģi, par to! Visiem priecīgas Lieldienas! Stipras olas un izturību! Īpaši visiem tiem, kas Lieldienās mēģina arī strādāt
Saulite777
Saulite777 31.03.2018 12:34
224 ziņojumi
Es zvanīju konsultācijā. Teica ka jātirīt cash.
es amēģināju un viss kārtībā. fuuuuu.
Nadezdatim
Nadezdatim 03.04.2018 10:27
131 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.