По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Tildes Jumis un Luminor banka Uz tēmu sarakstu

Tildes Jumis un Luminor banka
Labdien,
Uzņēmums nomainija banku no Swed uz Luminor (nordea daļa). Un man nekādi neizdodas eksportēt maksājuma uzdevumus no Tildes uz banku. Esmu sazinājusies gan ar Tildi, gan ar banku, neviens man jēdzīgu atbildi nedot, tik pasaka pamēģini to un šito, bet kā neiet, tā neiet.unuz pēdejo meilu banka jau neatbild divas nedēļas. Varbūt ir kas to dara un var padalīties ar savu pieredzi. Jo maksājumu ir daudz un pārrakstīt tos visus negribas.
15cerismus
15cerismus 05.06.2018 09:22
6 ziņojumi

Atbildes (6)

Формат Fidavista один для всех банков.
Makssoft
Makssoft 05.06.2018 10:56
24083 ziņojumi
Nu to man tilde pateica, tik luminor failu ieiportējot saka, ka kļudains fails
15cerismus
15cerismus 05.06.2018 10:59
6 ziņojumi
Man gan ir cita grāmatvedības programma, bet Luminor banku varu pievienot ISO formātā bez problēmām.
Capins
Capins 05.06.2018 21:04
5 ziņojumi
Jā, es zinu ka Fidavista ir priekš visām bankām - un tas lieliski strādā Swedbankā, Citadelē un daudzās citās
15cerismus
15cerismus 06.06.2018 13:26
6 ziņojumi
Bet Luminor bankā tas nestrāda, bankas konsultants ieteica ISO formātu, bet tas arī neiet eksportējot maksājumus no TIldes Jumis.
15cerismus
15cerismus 06.06.2018 13:27
6 ziņojumi
Fidavista
SEPA (ISO) nevis FiDaViSta.

Pārbaudiet vai bankas konta numuri ir pareizi (bez atstarpēm), vai decimāatdalītājs ir punkts un nevis komats (tehniskās Jumja prasības).
Andaz
Andaz 06.06.2018 15:02
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.