По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

UIN no nekustamā īpašuma pārdošanas Uz tēmu sarakstu

UIN no nekustamā īpašuma pārdošanas
Labdien!
Lasu likumus utt., un bail kaut ko palaist garām, neprecīzi saprast, jo darījums nav regulārs, bet gan vienreizējs. Tātad situācija sekojoša - SIA pārdevis savu nekustamo īpašumu nesaistītai fiziskai personai. SIA nenodarbojas ar NĪ pārdošanām utt. Bet šīs telpas tika izmantotas saimnieciskajā darbībā kā veikala telpas jau vairāk kā 10 gadus.
Vai pareizi saprotu, ka pēc jaunā likuma UIN par šo nav jāmaksā, jo neveidojas ar UIN apliekama bāze?
Jeb tomēr ir kādas nianses, kas būtu jāpalasa, jāpievērš uzmanība šādam gadījumam?
Paldies!
Neto
Neto 13.06.2018 13:59
74 ziņojumi

Atbildes (6)

А Вы точно закон читали?
Tt7
Tt7 13.06.2018 16:00
37863 ziņojumi
А Вы точно закон читали?
Tt7 13.06.2018 16:00
Vai šis jautājums kaut kā ietekmē iespējamo atbildi uz manu jautājumu?
Neto
Neto 13.06.2018 16:54
74 ziņojumi
Ну если бы Вы прочли закон хотя бы один раз, особенно его 4 статью, то ответ нашли бы сразу. А про 10 лет это уже закон о ПВН почитать надо.
Tt7
Tt7 14.06.2018 09:18
37863 ziņojumi
Ну если бы Вы прочли закон хотя бы один раз, особенно его 4 статью, то ответ нашли бы сразу. А про 10 лет это уже закон о ПВН почитать надо.
Jaunais UIN likums tikai nedaudz vairāk kā 5 mēnešus spēkā, tā kā 10 gadus atpakaļ nebija pat tādas iespējas to izlasīt un tādēļ nesaprotu par kādiem 10 gadiem rakstiet.

Kā arī - UIN likuma 4. pantu esmu pat pārlasījusi vairākkārt, ja tas Jūs tik ļoti interesē. Arī vairākus citus materiālus par šo tēmu. Bet ko es te atskaitos kā skolniece...

Varbūt uz vecumu vairs nav tika ass prāts, varbūt pārāk slikti latviešu valodu saprotu, ja nevaru pareizi saprast likumā teikto. Bet varbūt tomēr esmu pareizi sapratusi. Jūsu abi komentāri tā arī atbildi man nesniedza. Gribētos pateikt paldies, bet nav jau par ko, ja nu vienīgi - par izrādīto augstprātību!
Neto
Neto 14.06.2018 15:11
74 ziņojumi
Вот при чём здесь 10 лет и UIN? При продаже недвижки, которая по закону о ПВН является необлагаемой сделкой, корректируется предналог за предыдущие 10 лет, это ещё можно как-то понять, но с какого препугу с продажи недвижки UIN надо платить, UIN всегда платился с прибыли, скорректированной на определённые позиции, новый закон предусматривает налог платить с распределённой прибыли или с расходов, которые несвязаны с хоздеятельностью, о чём и сказано в 4 статье закона. Сами то поняли, чего спросили?
Tt7
Tt7 14.06.2018 16:07
37863 ziņojumi
Вот при чём здесь 10 лет и UIN? При продаже недвижки, которая по закону о ПВН является необлагаемой сделкой, корректируется предналог за предыдущие 10 лет, это ещё можно как-то понять, но с какого препугу с продажи недвижки UIN надо платить, UIN всегда платился с прибыли, скорректированной на определённые позиции, новый закон предусматривает налог платить с распределённой прибыли или с расходов, которые несвязаны с хоздеятельностью, о чём и сказано в 4 статье закона. Сами то поняли, чего спросили?
Tt7 14.06.2018 16:07
Kurš saka, ka jāmaksā UIN? Tieši tā, kā Jūs sakiet, esmu sapratusi un arī uzrakstīju - UIN par šo nav jāmaksā, jo neveidojas ar UIN apliekama bāze. Lasiet rūpīgāk.
Mans jautājums bija - LAI PĀRLIECINĀTOS, vai pareizi sapratu, vai nav kaut kādi "brīnumi" iestrādāti jaunajā likumā, kurus neesmu pamanījusi, jo darbojas tikai 5 mēnešus. Un varbūt kādam jau līdzīga situācija bijusi un neskoposies ar pāris (!!!) vārdiem manas atbildes apstiprināšanai.
Kārtējo reizi pārliecinos, ka vienkāršs jautājums, kas patiesībā pat vēl ietver atbildi, jo pati biju pētījusi un interesējusies par šo situāciju, rada iemeslu kādam parādīt savu nepieklājību. un augstprātību. Paldies!
Neto
Neto 14.06.2018 18:29
74 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.