По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Тематика у фирмы с преостановленной хоз. деятельностью Uz tēmu sarakstu

Тематика у фирмы с преостановленной хоз. деятельностью
Добрый день!
Уважаемые бухгалтера, подскажите пожалуйста, могут ли назначить СГД проверку у фирмы с преостановленной хоз. деятельностью?
Заранее спасибо!
Profit
Profit 06.11.2018 13:15
23 ziņojumi

Atbildes (10)

повторить вопрос в уже существующей теме трудно?

http://ru.vgk.lv/forum/thread/117146-tematika-u-firmy-s-preostanovlennoj-hoz-dejatelnostu
Allda
Allda 06.11.2018 13:25
2909 ziņojumi
повторить вопрос в уже существующей теме трудно?

http://ru.vgk.lv/forum/thread/117146-tematika-u-firmy-s-preostanovlennoj-hoz-dejatelnostu
Allda 06.11.2018 13:25
Так никто не отвечает... может Вы можете помочь?
Profit
Profit 06.11.2018 16:20
23 ziņojumi
Atbilde - может.
Aivars007
Aivars007 06.11.2018 16:36
26981 ziņojums
Tematiskā pārbaude ir iespējama, taču tas vien, ka uzņēmums aptur saimniecisko darbību, nav iemesls pārbaudēm. Agrāk valdīja mīts, ka visi uzņēmumi, kas vēlas likvidēties, tiek auditēti, bet praksē ar neko tamlīdzīgu neesmu saskārusies.
Jums pašiem jānovērtē pārbaudes iespējamība, kas atkarīga no tā, cik labi nodokļu maksātāji ir jūsu lielākie partneri, jūsu pašu iepriekšējās vēstures (atskaišu iesniegšanā un nodokļu maksāšanā). Vēl samērā būtiski ir tas, cik liels bija jūsu apgrozījums, vai algas bija adekvātas, kā arī tas, vai uzņēmumam kaut kas pieder. Pat tad, ja citi faktori rāda paaugstinātu risku, VID jūs diez vai pārbaudīs, ja uzņēmumam nav nekādas īpašas mantas, jo no jums neko nevarēs piedzīt.
Tajā pašā laikā es gribētu brīdināt neizvēlēties tādu taktiku, kā uzņēmuma mantas strauju pārdošanu citiem "tuviem" uzņēmumiem, jo to VID ir sācis apkarot - piedzinu var vērst pret valdes locekļiem vai "jauno" uzņēmumu.
Ilzex
Ilzex 06.11.2018 18:22
2666 ziņojumi
Уважаемые бухгалтера, с преостановленной
Profit 06.11.2018 13:15
Когда я сдал выпускной экзамен в школе с оценкой 5/4 (5 - за сочинение, 4 - за грамматику), учителка сказала: "Я не видела, как ты списывал, но я тебе не верю!" А я, правда, не списывал!
Нет в русском языке "бухгалтера", "инженера" и т.п. Есть - "бухгалтеры", "инженеры".
Но, есть "ордера" и "ордеры". "Преостановленной" это - уголовщина. Можно приостановить на время.
В подтвреждение того, что я изначально - "троечник" - в предложении "А я, правда, не списывал!" запятые вокруг правды вставила жена.
Tehnolog
Tehnolog 06.11.2018 18:24
3099 ziņojumi

учителка сказала: "Я не видела, как ты списывал, но я тебе не верю!"
Tehnolog 06.11.2018 18:24
Atgādināja manu fizikas skolotāju: "Nu Oskar, pēc punktiem Tev ir 9, bet žurnālā un darbu novērtēšu uz 6, jo es zinu, ka Tavas zināšanas ir uz 6."... Un viss, beigta balle.
Oscar
Oscar 06.11.2018 21:22
nav ziņojumu
Subjektīvisms ir valdījis visos laikos.
Man Universitātē eksāmenā augstākajā matemātikā pasniedzēja samazināja atzīmi ar vārdiem: "Jūs esat pelnījis PIECI (vēl vecā vērtēšanas sistēma), bet tā kā Jūs izrēķinājāt uzdevumus visai grupai, lieku Jums ČETRI." Uz ko es atbildēju - "Pasniedzēj, lieciet kaut nulli, man galvenais - lai otrreiz nav jānāk uz eksāmenu".
Tagad, kad vēsu prātu to apdomāju... ja jau redzēja, ka izrēķinu visiem, kuri reizē ar mani atradās eksāmena telpā, kāpēc to pieļāva... Laikam tomēr tas viņai kā pasniedzējai kaut ko nozīmēja...
Aivars007
Aivars007 07.11.2018 10:40
26981 ziņojums
Laikam tomēr tas viņai kā pasniedzējai kaut ko nozīmēja...
Aivars007 07.11.2018 10:40
Есть такое понятие "средняя оценка группы", а еще "средняя оценка преподавателя".
Xxxkoletta
Xxxkoletta 07.11.2018 19:27
909 ziņojumi
Которое такое же среднее как средняя температура по больнице от морга до инфекционного.
Ant_lv
Ant_lv 07.11.2018 21:51
3404 ziņojumi
Которое такое же среднее как средняя температура по больнице от морга до инфекционного.
Ant_lv 07.11.2018 21:51
Oscar
Oscar 07.11.2018 22:24
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.