По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

grāmatvedības programma Kentaurs Uz tēmu sarakstu

grāmatvedības programma Kentaurs
Kas lieto grāmatvedības programmu Kentaurs Pro? kādas ir jūsu atsauksmes? Vai esat apmierināti ar tās funkcijām?
Nadjuska
Nadjuska 06.12.2011 13:25
67 ziņojumi

Atbildes (7)

Ļoti sen atpakaļ lietoju, nepatika(bija pat matemātiskas kļūdas).Tagad jau varbūt ir sakarīga.
Japaina
Japaina 06.12.2011 13:55
10269 ziņojumi
tā ir tiešām tizla programma, nevajadzīgas atskaišu formas, lai izskatās vairāk, nu piemēram apgrozījumu pārskats atlikumus rāda vienā kontā gan par debetu un par kredītu, biju uz interviju, un sapratu kad ar šo brīnumu negribu strādāt.
Linete
Linete 06.12.2011 15:16
2983 ziņojumi
Jā tiešām, pats pirmais, ka izdrukas bija ļoti "neforšas". Toreiz gan bija bez Pro.

Bet tajos laikos vēl nebija tik liela izvēle.
Japaina
Japaina 06.12.2011 17:14
10269 ziņojumi
Esmu nostrādājusi ar šo programmu 15 gadus un nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Jā programma nav ļoti vienkārša, bet kad tā apgūta,var strādāt, gadiem iztiekot bez programmētāju klātbūtnes (vienīgais, ja grib jaunāku versiju). Iespēju ir pietiekami daudz un es tās izmantoju, un izdrukas ir labas visādos griezumos, nav tādu brīnumu kā D un K atlikums apgrozījuma pārskatā vienlaicīgi abās pusēs, arī matemātikas kļūdas pa šiem gadiem nav gadījušās. Bet nu - katram savs.
Sandra48
Sandra48 06.12.2011 17:43
324 ziņojumi
(vienīgais, ja grib jaunāku versiju).

Nu man jau ar šo vien pietiek, lai šo programmu negribētu.Es vispār iztieku bez programmētāja .:-D
Japaina
Japaina 06.12.2011 17:52
10269 ziņojumi
Piekrītu, arī es atteikšos pilnībā no šīs programmas lietošanas. Pašlaik lietoju Kentauru un Zalkti, bet nākošajā gadā plānoju pāriet tikai uz Zalkti.
Inz
Inz 12.12.2011 11:38
661 ziņojums
programmai pašai varbūt nav ne vainas, bet tiem apkalpotājiem.. briesmīgi..
Aannddaa
Aannddaa 12.12.2011 13:05
89 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.