По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Konts bloķēts, SIA izslēgta no PVN reģistra, notiek audits par 2010 Uz tēmu sarakstu

Konts bloķēts, SIA izslēgta no PVN reģistra, notiek audits par 2010
Vecais īpašnieks emigrēja no Latvijas, "aizmirsa" mani informēt par nozīmēto tematisko pārbaudi, par ko es uzzināju brīdī, kad bloķēja kontu un plūdeni iestājās subj. Man ir ilgtermiņa līgums par pakalpojumu sniegšanu. Kā saņemt atlīdzību par jau veikto darbu pēdējo etapu, lai varētu norēķināties ar apakšuzņēmējiem? Vai kaut ko līdzētu mēģinājums atvērt kontu kaimiņvalstī? Pat ja paziņotu likumā not. kārtībā par to 30 dienu laikā vēl būtu cerības projektu sekmīgi turpināt nākotnē. Ja jā, PPR man acīmredzami jāizstāda bez PVN, protams, ja vien es neesmu to izstādījis jau pirms izslēgšanas brīža PS8-) Labprāt to PVN pat nomaksātu, jo bizness ir tīrs un audita pretenzijas potenciāli sīkas. Pateicos par jebkādu padomu. PS Neesmu grāmatvedis, ja var, iespēju robežās, bez profesionālā slenga.
Stalkers16
Stalkers16 11.01.2012 19:47
2 ziņojumi

Atbildes (14)

Te padomu var dot tikai jurists.
Andaz
Andaz 12.01.2012 10:25
27892 ziņojumi
Varbūt vienkāršāk ir iziet to auditu un rakstīt iesniegumu, lai atjauno PVN maksātājos?
Inz
Inz 12.01.2012 11:08
661 ziņojums
ja audita pretenzijas ir sīkas, tad kāpēc izslēdza no pvn maksātājiem? man liekas ka kontu parasti bloķē kad nav samasāti nodokļi. vecais īpašnieks neaizmirsa arī nodokļus nomaksāt gadījumā??
Sibylla
Sibylla 12.01.2012 14:36
1499 ziņojumi
Parasti no PVn maksātāju reģistra izslēdz, ja netika iesniegtas PVn deklarācijas. Varbūt Jums šis jautājums tomēr ir jārisina ar savu VID nodaļu nevis ar šo forumu. Tikai viņi spēs Jums atbildēt, kāpēc izslēdza no PVN un nobloķēja kontu. Visdrīzāk kā jau minēja ir nodokļu parādi + neiesniegtas atskaites. Kad novērsīsiet šos pārkāpumus, iesniegsiet neiesniegtās atskaites un nomaksāsiet nodokļus, tad arī atbloķēs kontu un varēsiet atkal rakstīt iesniegumu par reģistrēšanos PVn maksātājos.
Cleo
Cleo 12.01.2012 16:02
19234 ziņojumi
Jautājuma būtība ir cita: pasūtītājam ir paredzēts budžets, kas jāiztērē līdz noteiktam laikam. Es baidos, ka parastais ceļš ir par īsu laika ziņā-audits vilksies līdz pat februāra beigām vismaz- pasūtītājam pārskaitāmās naudas vienkārši vairs var nebūt. Tāpēc es te arī prātoju kā atrast citus ceļus, kā saņemt apmaksu, tai skaitā varbūtēju konta atvēršanu ārvalstīs. Paldies par līdzšinējām un arī nākotnes atbildēm
Stalkers16
Stalkers16 12.01.2012 16:22
2 ziņojumi
nav obligāti ārvalstīs, tik ātri nenobloķē tos kontus ,var paspēt, ja ātri rīkojas
Inz
Inz 12.01.2012 16:52
661 ziņojums
Ir jauna " mode" - ja neatsaucas uz vēstulēm, uzņēmuma pārstāvjus nesatiek juridiskajā adresē, tad bloķē kontus un izslēdz no PVN reģistra, tas pēc grozījumiem PVN likumā. Pārbaudiet savus valdes locekļus - vai visi ir deklarējuši dzīvesvietas... arī tā nav " laba zīme" ...LOL
Inz
Inz 12.01.2012 16:55
661 ziņojums
Ja ir VIDa inkaso rīkojums, kurš nosūtīts uz tajā brīdī esošajām uzņēmuma bankām ,tad var atvērt citā bankā tepat latvijā kontu.
Sola
Sola 12.01.2012 17:36
2445 ziņojumi
У меня только исключили из ПВН регистра.Счёт заблокирован из-за неуплаты налогов
Gravchik
Gravchik 12.01.2012 18:35
6084 ziņojumi
Ja ir VIDa inkaso rīkojums, kurš nosūtīts uz tajā brīdī esošajām uzņēmuma bankām ,tad var atvērt citā bankā tepat Latvijā kontu.

Uz cik dienām?
Japaina
Japaina 12.01.2012 18:42
10269 ziņojumi
To nekad nevar zināt8-)
Ilma
Ilma 12.01.2012 21:29
30495 ziņojumi
Līdz nākošajam inkaso rīkojumam.
Sola
Sola 12.01.2012 22:16
2445 ziņojumi
Uz cik dienām?

У меня в одном банке счёт продержался около 8-ми месяцев,в другом около 6-ти,в 3-м и 4-м примерно по 2 месяца
Gravchik
Gravchik 12.01.2012 23:50
6084 ziņojumi
No 2012.g. no PVN reģistra VID var izslēgt arī pēc saimniecīskas darbības apturēšanas un bez brīdinājuma.

Par nodokliem un nodevam 34.pants Jauki>:-0
Vtukuma
Vtukuma 13.01.2012 12:14
2 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.