По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

DRN aprēķināšana, ja paletes atgriež atpakaļ Uz tēmu sarakstu

DRN aprēķināšana, ja paletes atgriež atpakaļ
Mūsu uzņēmums ir DRN maksātājs, jo ievedam preces no ES, kas sapakotas uz koka paletēm, par kurām aprēķinām un maksājam DRN. Ja mēs paletes atgrieztu atpakaļ preču nosūtītājam ES (Vācijā, Igaunijā), vai tad drīkstam DRN par tām neaprēķināt? Ja tā var, tad ar kādiem dokumentiem jānoformē šādas darbības?
Selma
Selma 25.01.2012 11:42
33 ziņojumi

Atbildes (8)

ar kādu dokumentu atgriežat paletes?
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 25.01.2012 13:29
2557 ziņojumi
Acīmredzot ar preču atgriešanas pavadzīmi, jo preces piegādātāji mums prasa samaksu par paletēm. Lai tā nav jāmaksā, paletes plānojam turpmāk atgriezt.
Selma
Selma 25.01.2012 13:32
33 ziņojumi
tad acīmredzot vai ir konkrēti ierakstīts?

savulaik zaļajā jostā man teica ka var rakstīt tikai starpību starp saņemtām/atpakaļ izniegtām
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 25.01.2012 13:46
2557 ziņojumi
Vēl neesam to darījuši, jo senāk piegādātājs naudu par paletēm neiekasēja. No šī gada prasa naudu par paletēm. Tapēc tagad plānojam paletes atgriezt, bet nezinām, kā to pareizi noformēt.
Selma
Selma 25.01.2012 13:49
33 ziņojumi
Packing list- norāda tur un pavadzīmē ar būtu labi norādīt
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 25.01.2012 13:51
2557 ziņojumi
man tieši šī pati situācija, katru ceturksni ievestās paletes izvedam (atgriežam) firmai Lietuvā atpakaļ, par ko noformējam Pavadzīmi/Invoice par palešu skaitu, cenu, un klāt CMR (parasti to mums izsniedz loģistikas firmas šoferis, kas pateles nogādā Lietuvā). Visu gadu uzskaitu ievestās un izvestās paletes, tā kā ceturkšņa beigās paletes ir pa 0.00, tad DRN atskaiti iesniedzu taksācijas gadam beidzoties līdz 20.janvārim.
Santaat
Santaat 25.01.2012 14:08
377 ziņojumi
ā un tā kā ikmēnesi notiek darījumi ar šo Lietuvas firmu, tad kad atgriežam paletes, sastādu savstarpējo ieskaita aktu, par attiecīgo summu dzēšas kreditors
Santaat
Santaat 25.01.2012 14:09
377 ziņojumi
Paldies par palīdzību!:-)
Selma
Selma 25.01.2012 15:54
33 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.