По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

pskaidrojums pie UIN Uz tēmu sarakstu

pskaidrojums pie UIN
Ja es veicu iepriekshejaa gada kljuudu labojumu shajaa paarskata gadaa un sniedzu precizeetu UIN deklar. par ieprieksheejo gadu. vai ir jaapievieno klaata arii paskaidrojums par to kaapeec skaitlji nesakriit ar ieprieksheejaa gada paarskatu? vai nepietiek,ka jau shii gada paarskataa ir paskaidrojums par kljuudas labojumu?
Wesenga
Wesenga 02.05.2012 12:04
59 ziņojumi

Atbildes (5)

vai ir jaapievieno klaata arii paskaidrojums par to kaapeec skaitlji nesakriit ar ieprieksheejaa gada paarskatu

К чему klaata, к декларации?
Albina
Albina 02.05.2012 13:00
64702 ziņojumi
Man shadu padomu deva cita graamatvede- ka jaaliek klaat pie precizeetaas UIN deklaracijas paskaidrojums, par to, piemeeram, kapeec ir izmainita peljnja.
tad nu gribeeju noskaidrot arii citus viedokljus kaa dariit... Jo principaa jau to radushos kljuudu jau esmu paskaidrojusi tekoshaa gada gada paarskataa.
Wesenga
Wesenga 02.05.2012 13:11
59 ziņojumi
Neviens man nav nekad prasījis paskaidrojumu pie UIn deklarācijas.
Cleo
Cleo 02.05.2012 13:14
19234 ziņojumi
К декларации ничего прикладывать не надо. Только в ГО Исправление ошибок прошлых лет.
Albina
Albina 02.05.2012 13:15
64702 ziņojumi
Nu skaidrs ,paldies par padomiem.
Wesenga
Wesenga 02.05.2012 13:37
59 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.