По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Ходят слухи Uz tēmu sarakstu

Ходят слухи
Ходят слухи, что с 01.01.2005. во всех ЕКА надо будет программировать полный ассортимент продукции,и.т.д. Обоснованы ли эти слухи?
Jonik
Jonik 28.09.2004 20:06
nav ziņojumu

Atbildes (10)

А что значит и т.д.? Можно по подробнее?
Amuil
Amuil 28.09.2004 21:30
26354 ziņojumi
количества, цены и стоимости.
Jonik
Jonik 28.09.2004 21:32
nav ziņojumu
Ну думаю цена и стоимость - это одно и тоже и уже сейчас требуется, а вот по поводу полного ассортимента пока не слышала.
Amuil
Amuil 28.09.2004 21:35
26354 ziņojumi
Цена за единицу, стоимость за количество.
Makssoft
Makssoft 28.09.2004 21:45
24083 ziņojumi
Par produkcijas asortimentu arī es neesmu neko dzirdējusi, vienīgais EKA laikam būs vajadzība izdalīt sekcijas(nezinu kā pareizi izteikties) - piemēram, man 1.sekcijā ir kancelejas preces, un nevis kā vecum vecais EKA drukāja tikai cipariņu 1, bet šaubos, ka man vajadzēs nodrošināt, lai EKA man drukātu asortimentu - pildspalvas, kladītes utt.
Rita
Rita 28.09.2004 21:58
959 ziņojumi
VID 31.07.2003. vēstule Nr.15.5.3/19483

Atgādinām, ka stājoties spēkā Ministru kabineta 23.02.2003. noteikumiem Nr.62 tika noteikts, ka kases aparātam jānodrošina preču (pakalpojuma) nosaukumu ieprogrammēšanu un izdruku kases čekos. To kases aparātu nomaiņai, kuru konstrukcija nenodrošināja minētās prasības izpildi, tika noteikts pārejas periods līdz 2004.gada31.decembrim.

Arī ar jauno Ministru kabineta 01.07.2003. noteikumu Nr.361 spēkā stāšanos tie kases aparātu lietotāji, kuri joprojām nav nomainījuši kases aparātus, kas kases čekos nedrukā preču (pakalpojumu) nosaukumus, var turpināt tos izmantot līdz 2004.gada31.decembrim.

Там же есть список - Kases aparātu modeļi (modifikācijas), kas nenodrošina čekos preču (pakalpojumu) nosaukumu izdruku.
Albina
Albina 28.09.2004 22:14
64576 ziņojumi
Uzņēmuma akcionāri nodibināja jaunu uzņēmumu un gatavojas pārcelt visus aktīvus un īpašumus uz šo uzņēmumu no vecā uzņēmuma.Vai to var vienkārši izdarīt,ja ar veco uzņēmumu ir vēl nepabeigtas tiesvedības un uzņēmums šajā sakarā ir daudz parādā VID?
Kemera
Kemera 15.02.2019 09:29
362 ziņojumi
SD apturēšanu kā tiesisko aizsardzības mehānismu VIDam ne velti izdomāja...
Ant_lv
Ant_lv 15.02.2019 20:11
3387 ziņojumi
Man slinkums rakstīt, bet vienā citā tēmā rakstīju:
"VID ir sācis diezgan pamatīgi apkarot tos, kas sataisa parādus (t.sk. nodokļu) vienā firmā, tad sāk maksātnespēju, bet visu pārdod nākamajai firmai. Kādreiz tas bija diezgan izplatīts paņēmiens.

Esmu redzējusi jau divas metodes. Pirmā - maksātnespējīgā uzņēmuma SIA A1 administratoram VID pieprasa vērsties tiesā pret jauno firmu SIA A2. Motivācija ir tāda, ka A2 ir pārņēmis A1 mantu, darbiniekus, tam ir tie paši (vai saistīti īpašnieki), bieži vien tas pašas telpas adrese utt. Ja reiz ir pāņemti biznesa aktīvi, tad jāuzņemas arī atbilstošās saistības. Es pagaidām nezinu, vai kads no procesiem jau beidzies ar tiesas spriedumu.

Otrā - kamēr vēl nav maksātnespējas, bet VID jūt, ka lietas virzās uz to pusi. Firma A1 pārdod preču krājumus firmai A2. Protams, ka nav plānojuši nekādu lielo samaksu (un vismazāk jau maksāt nodokļus no saņemtās naudas) Pēc tam, kad A2 ir iesniegusi PVN deklarāciju, VID uzreiz nosūta A2 rīkojumu ar tekstu - "jūs no A1 nopirkāt preci, tādēļ, ja vēl esat par to parādā, tad maksājiet nevis A1, bet Valsts Kasē, kā arī sniedziet paskaidrojumu, vai pie jums ir A1 manta un vai esat parādā A1.""

Vēl pastāv tāda iespēja, ka VID administratīvā lietvedībā piespriež valdes locekļiem sodus un kā papildsodu - aizliegumu veikt komercdarbību noteiktu laiku.
Ilzex
Ilzex 15.02.2019 22:18
2666 ziņojumi
Только что закончили процесс неплатежеспособности в одной фирме. Очень строго смотрели, не было ли перехода активов в другую. Очень строго смотрели - это слабо сказано...
Поэтому, если переход активов будет доказан, то налоговые долги повесят на членов правления... По крайней мере нам так обещали.
Xxxkoletta
Xxxkoletta 17.02.2019 14:02
906 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.