По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Aktuālā diskusija

Laikam pilnmeness- ne grāmatvedība Uz tēmu sarakstu

Laikam pilnmeness- ne grāmatvedība
Kolēģi....
šodien rīts sākās ar mega kolosālu paziņojumu no vadības - tev tiek samazināta d/a, jo...netiec galā ar saviem pienākumiem..
neliels ieskats manā dzīves ritmā: esmu grāmatvede veikalā, kura apgrozījums pārsniedz pusmiljonu, netto d/a 450ls... esmu vienīgā, kas šajā uzņēmumā darbojas ar gr-bas dokumentiem, pildu sekretāres pienākumus, vadu ienākošās pavadzīmes, kas dienā pārsniedz 20gab., atbildu uz telefona zvaniem...slimot nevaru, jo nav kas strādā, par ģimerni varu aizmirst, jo jāstrādā....ir pieriebies...tik tiešām...
No šā visa atzīstu gr-bai atliek naktis, visu tik tiešām nepaspēju, bet iekavēts nav nekas - jo naktis ir manas draudzenes...
visa mana radošās darba gaitās no priekšniecības neesmu dzirdējusi nevienu PALDIES par padarīto, bet tikai sūrkstēšanos, tas nozīmē, ka esmu vēl arī uz pusslodzi psihologa lomā - jo jāsaka visu laiku, ka ir labi...bāc...izklausās riebīgi

sakiet lūdzu - esmu no tām, kas strādā par velti? vai arī vēl kāds strādā tāpat, sakiet lūdzu, ka neesmu vienīgā!

Paldies, ka uzklausījāt!!!
Jamejais
Jamejais 26.03.2013 08:59
46 ziņojumi

Atbildes (10)

esmu no tām, kas strādā par velti?

Трудно судить о ситуации, когда известно только мнение одной стороны.....
Tt7
Tt7 26.03.2013 09:22
37863 ziņojumi
Grūti nosodīt un grūti just līdzi, nepārzinot lietas apstākļus.
Arī par pavadzīmēm - vai Jūs tās ievadāt noliktavas programmā pa pozīcijām? Vai tikai kopsummas?
Un jāsaņem taču dūša un jāpajautā - ar kuriem pienākumiem tieši Jūs netiekat galā? Vai nepaspējat atbildēt uz vidiem telefona zvaniem? Vai kavējat nodokļu pārskatus, algas aprēķināšanu un tml.?
Man personīgi darba apjoms ir daudz lielāks (man pašam tā šķiet), bet tomēr pa naktīm es guļu.
Attiecībā uz atalgojumu - neto 450 Ls - tas nav maz. Daudzi strādā par niecīgāku atalgojumu.
Aivars007
Aivars007 26.03.2013 09:24
26981 ziņojums
... visiem telefona zvaniem?
Aivars007
Aivars007 26.03.2013 09:25
26981 ziņojums
Zinu, ka alga nav maza, un ka citi strādā arī par mazākām summām...par atalgojumu nemaz negribu sūrkstēties, tas mani apmierina....
pavadzīmes tiek vadītas noliktavas programmā pa pozīcijām, jo viss iet caur svītru kodiem...ai tas laikam ir tikai pilnmēness... :'(
Jamejais
Jamejais 26.03.2013 09:31
46 ziņojumi
Par cik tad to algu samazina?
Japaina
Japaina 26.03.2013 09:32
10269 ziņojumi
Pilnmēness pāries, nāks citas nebūšanas, un šīs aizmirsīsies.
Lieldienas taču būs brīvas (ceru), pabūsiet kopā ar ģimeni, ar saviem mīļajiem, aizmirsīsies... Sāksies jauns darba cēliens.
Kuram gan negadās, ka uznāk kāda grūtsirdība...
Aivars007
Aivars007 26.03.2013 09:33
26981 ziņojums
Algu samazina par 100Ls, jo pieņemšot tādu kā palīgu, kas atvieglos man darbu...
Paldies Aivars007, tā laikam tik tiešām ir neliela lietu sakritība, kas uzdeva pa maniem nerviem...
Viss pāries un atkal spīdēs saule
Paldies!!!
Jamejais
Jamejais 26.03.2013 09:46
46 ziņojumi
Nu tad nav ko skumt. Tas patiesībā ir pozitīvi, palīgs vadīs ienākošās pavadzīmes, atbildēs uz telefona zvaniem, varēsiet nodarboties ar grāmatvedību un naktīs mierīgi gulēt. Būs vairāk laika. Un , iespējams, izdomāsiet veidu, kā kompensēt zaudēto.
Lieneb
Lieneb 26.03.2013 09:53
114 ziņojumi
нагрузите помощника на все 300 и дайте себе передышку
но деньги терять обидно, согласна
Lieneb все правильно написала
Kel
Kel 26.03.2013 12:10
12066 ziņojumi
Paldies Jums par atbalstu un labiem vārdiem!!!
Atpūta noteikti man noderēs un kā kompensēt iztrūkstošo arī nāks padoms!
Jamejais
Jamejais 26.03.2013 12:29
46 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.