По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

Kļūda darba devēja ziņojumā Uz tēmu sarakstu

Kļūda darba devēja ziņojumā
Nupat mani EDS iedzina zināmā šaurā bezizejā. Veidoju jaunu ziņojumu, kurā atšķirībā no iepriekšējiem mēnešiem, kur visi darbinieki bija parastajā sadaļā, nu ir viens pensionārs un viens atbrīvots darbinieks - t.i. ir dati vēl divās sadaļās.
Vienā no tām - "tie, kas nav sociāli apdrošināmi" ierakstīju IIN summu. Vispirms EDS negribēja šo skaitli ņemt pretī - nesummēja sadaļas starpsummā. Vairākas reizes nomainīju punktu pret komatu (kaut iepriekš tāda problēma nebija), līdz skaitli pieņēma, bet apakšā vienalga nulle. Vienīgi blakus skaitlim parādījās sarkans burts p, kas nozīmē pārrēķināt un sadaļas summa kļuva korekta.
Toties šis skaitlis netiek pieskaitīts kopsummai. Es pati kopsummā neko ierakstīt nevaru - to rēķina EDS. Un kopsumma netiek pārrēķināta. Ne saglabāt, ne pārbaudīt un saglabāt neko nemaina, tikai pie pārbaudes parādās kļūdas paziņojums, ka kopsumma neatbilst . Pati zinu, ka neatbilst, bet es tur neko nevaru izmainīt!
Vai kādam ir bijusi šāda problēma?
Ilzex
Ilzex 11.06.2015 18:02
2666 ziņojumi

Atbildes (2)

Nav gan bijusi.
Domāju, ka no situācijas var iziet, sagatavojot jaunu pārskatu.
Aivars007
Aivars007 12.06.2015 00:50
26981 ziņojums
Izdzēsiet rindu un rakstiet no jauna.
Man bija tas pats.
Ja nepalīdz izdzēst rindu, izveidojiet atskaiti no jauna.
Dinaro
Dinaro 12.06.2015 08:56
8241 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.