По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Lūgums palīdzēt un izteikt savu viedokli Uz tēmu sarakstu

Lūgums palīdzēt un izteikt savu viedokli
Sveicināti, dārgie grāmatveži un ekonomisti!

Zinu, ka Jūs neatteiksiet palīdzību. Šobrīd sava diplomdarba ietvaros veicu aptauju par naudas plūsmas pārskata nozīmību topošo un esošo grāmatvedības jomā strādājošo speciālistu vidū. Tieši šī iemesla dēļ būtu pateicīga par 3 - 5 minūtēm Jūsu uzmanības.
Jūsu viedoklis man ir ļoti svarīgs, tāpēc lūdzu Jūs atvērt zemāk esošo saiti un aizpildīt aptauju:
http://survey.mailigen.com/?u=0e72c8fa20321992494a1f8f3a309276&id=eb8308d1

Jau iepriekš pateicos,
Džeina Šteinberga
Bumbulis1441
Bumbulis1441 14.11.2015 21:43
3 ziņojumi

Atbildes (2)

Mīļā Džeina. izlasīju aptaujas sākumu un gribu izteikt savu viedokli bez aptaujas - Jums nav ne mazākās sajēgas kas īsti ir naudas plūsmas pārskats un kādos gadījumos to taisa!
Turklāt - ko nozīmē "..nozīmību topošo un esošo grāmatvedības jomā strādājošo speciālistu vidū"???
NP apzināšana nozīmīga ir uzņēmuma vadībai!

nozīmīgs -ais; s. -a, -ā;
1. Tāds, kam ir liela vērtība, spēcīga (parasti pozitīva) ietekme; tāds, kas ir būtisks, izšķirošs.
// Tāds, kas ir īpaši nepieciešams, noderīgs.
// Tāds, kad norisinās kas būtisks, izšķirošs (par laikposmu).
2. Tāds, kam ir nozīme (1) (1).

Grāmatvedībā VISAM ir nozīme un jebkura atskaite ir vērtīga!

Tas, ka NPP ir arī GP sastāvdaļa - ir tiesa, bet to netaisa tikai priekš GP, bet gan to sagatavo vadības vajadzībām un tai naudas plūsmai nav nekāda sakara ar likumdošanā definēto. Turklāt - izlasiet uzmanīgi GPL (jauno arī paņemit) un Jūs redzēsiet, ka NPP GP vajadzībām sagatavo ļoti neliels uzņēmumu skaits.
Savukārt, mūsu valstī ir arī valsts un pašvaldību uzņēmumi un struktūras, kas NPP sagatavo katru mēnesi! Un viņu sagatavotais NPP vispār ne tuvu nav tāds kā GP!
Skumji, ka augstskolās neiemāca elementāras lietas
IMXO
Andaz
Andaz 16.11.2015 13:58
27892 ziņojumi
Nav IMXO, es domāju tieši tāpat.

Ko un kā māca augstskolās - šeit jau n reizes esmu izteicies es, arī citi kolēģi.
Ne tik daudz pie vainas ir studenti, cik augstskolas vadība! Pat ne pasniedzēji, bet tieši vadība!
Jo kā sociālismā - vajag procentus, tagad vēl arī naudu vairāk kā procentus, zināšanas un vārds "augstskola" - pēdējā vietā. Ja vispār par to aizdomājas. Laikam jau nē.
Kad es nepiekritu likt pozitīvus vērtējumus tikai tāpēc, ka "bet viņi taču ir samaksājuši naudu!", kļuvu nevēlams un lieks. Tā tie laiki ir mainījušies.
Aivars007
Aivars007 16.11.2015 14:04
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.