По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

Obligāti prasa iesniegt D3 pielikumu IIN deklarācijai Uz tēmu sarakstu

Obligāti prasa iesniegt D3 pielikumu IIN deklarācijai
Esmu gan IK īpašnieks, mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs, gan arī algots darbinieks citā uzņēmumā, par kuru nodokļi tiek maksāti vispārējā kārtībā. Mēģinu iesniegt EDS IIN deklarāciju, lai saņemtu atmaksu par čekiem, taču man sistēma paziņo, ka es esmu reģistrēts kā saimnieciskās darbības veicējs un man obligāti jāaizpilda D3 deklarācija. Taču tā kā mans uzņēmums ir mikrouzņēmuma maksātājs, šī deklarācija man nav jāaizpilda.
Sarakstē ar VID man galu galā lika sūtīt problēmu uz eds.problemas@vid.gov.lv taču 2 nedēļas nav nekādas reakcijas vai atbildes.
Vai kāds ar šādu problēmu ir saskāries? Varbūt vienkārši kāds ķeksis manā profilā VID ir nepareizs, vai arī tiešām šāds gadījums nav paredzēts?
Ozolkalns
Ozolkalns 21.03.2016 10:46
70 ziņojumi

Atbildes (8)

В прошлом году было тоже самое, так за год проблему и не решили. Ну поставьте в этой D нули.
Albina
Albina 21.03.2016 10:55
64595 ziņojumi
Es arī domāju - aizpildiet ar nullēm, lai viņiem prieks.
Daudz vairāk laika patērēsiet skaidrojot, nekā ierakstot 0.
Aivars007
Aivars007 21.03.2016 10:56
26981 ziņojums
Problēma tā, ka ieliekot pa 0, tagad prasa maksāt 50 eur minimālo nodokli. Pagājušo gadu šādi apgāju sistēmu, taču šogad līdz ar šo minimālo 50 EUR nesanāk.
Ozolkalns
Ozolkalns 21.03.2016 11:05
70 ziņojumi
Ну уберите галку с минимального налога и выберите что-нибудь из списка.
Albina
Albina 21.03.2016 11:26
64595 ziņojumi
IK MUN maksātājam arī 50 ir minimālā iemaksas summa.
Andaz
Andaz 21.03.2016 13:03
27892 ziņojumi
Jā, bet iespējams, ka MUN ir samaksāts lielākā apmērā, nekā minimālais. Turklāt minimālo MUN EDS "paņem" ar MUN deklarācijas palīdzību.
Ilzex
Ilzex 21.03.2016 15:52
2666 ziņojumi
Galu galā man VID ieteica aizpildīt tukšu D3 pielikumu un norādīt, kāpēc minimālais nodoklis nav maksājams. Kad uzjautāju, kuru no iemesliem izvēlnē izvēlēties, jo neviena no šīm izvēlnēm nav korekta manam gadījumam un, ka vislabāk atbilst - maksāts soc. nodoklis un IIN, tad man atbildēja un piekrita - lai es izvēlos to. Kopā ar VID darbiniekiem apiesim sistēmu.
Ozolkalns
Ozolkalns 21.03.2016 16:54
70 ziņojumi
Jūs "neapgājāt" sistēmu, jo Jums nebija jāmaksā EUR. Un nebija jāmaksā tādēļ, ka par Jums bija maksāts sociālai nodoklis un IIN.
Am14
Am14 05.04.2016 17:30
385 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.