По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

EDS un pārāk liels dokumentu apjoms Uz tēmu sarakstu

EDS un pārāk liels dokumentu apjoms
Labdien!
Sakiet, lūdzu, ir bijusi tāda situācija - VID EDSā sakarā ar PVN pārmaksu paprasīja darījumu apliecinošus dokumentus (līgumus, pavadzīmes, maksājumus utt.) ar darījumu partneri. Vienu papīru EDSā iesniedzām, bet pārējos neņēma pretīm dēļ lielā apjoma. Tos pārējos aizsūtījām uz VID darbinieces e-pastu. Tagad atnāca atteikums novirzīt PVN pārmaksu, jo neesot saņemti dokumenti. Vai tad sūtījums uz e-pastu neskaitās, jo viņa rakstīja, ka e-pastu neņem vērā.
Insi
Insi 07.06.2016 10:25
352 ziņojumi

Atbildes (30)

Пересылали через Informācija VID klientu apkalpošanas centriem
Albina
Albina 07.06.2016 10:28
64595 ziņojumi
bet tad var sūtīt pa daļām tos dokumentus taču
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 07.06.2016 10:49
2557 ziņojumi
http://profizgl.lu.lv/mod/book/view.php?id=20116&chapterid=5198
Japaina
Japaina 07.06.2016 10:55
10269 ziņojumi
Pa daļām nesanāca, jo arī neņēma pretī. Jautājums ir - vai VID tā drīkstēja atteikt? Jo citreiz ir arī sūtīti pa e-pastu, un problēmu nebija.
Insi
Insi 07.06.2016 11:21
352 ziņojumi
Jāiesniedz dokumenti ar elektronisko parakstu, ja ir elektroniskais paraksts vadītajam, ar kuru paraksta iesniedzamos dokumentus, problemas nebūs. Ja nav - caur e-pastu nepieņem.
Ilma
Ilma 07.06.2016 11:37
30495 ziņojumi
Pa daļām nesanāca, jo arī neņēma pretī. Jautājums ir - vai VID tā drīkstēja atteikt? Jo citreiz ir arī sūtīti pa e-pastu, un problēmu nebija.
Insi 07.06.2016 11:21
Tikko nesen sūtīju pa daļām, visu ņēma pretī. Vajadzēja līgumus, reģistrus utt. bet vienam iesniegumam KACiem ir ierobežots pievienojamo failu apjoms, esmu sūtījusi pat 5 pēc galvenā iesnieguma un viss ir derējis. Tikai protams katram nākošajam dokumentam jāieraksta failu nosaukums, lai saprot, ar ko tas saistīts.
Domāju Jums telefoniski jāsazinās ar atteikuma parakstītāju, visu Jums paskaidros.
Sandra48
Sandra48 07.06.2016 13:01
324 ziņojumi
Mēģināju i tā, i šitā - pa daļām, pa vienam utt. Vienā dokumentā, piemēram, bija 4 lapas, un neņēma pretī dēļ liela apjoma. Štrunts vairs par to, nākamreiz kaut pa vienai lapai skanēšu un sūtīšu. Bišķi sāpe, ka neņēma vērā e-pasta sūtījumus un tādēļ atteica to pārmaksas novirzīšanu. Vajadzēja pašai būt gudrākai un vairāk sakontaktēt ar to VID darbinieci, bet no otras puses - vai arī VID nevarēja panākt pretī un tomēr pieņemt to e-pastu? Kāpēc citās iestādes der e-pasta sūtījumi?
Insi
Insi 07.06.2016 14:27
352 ziņojumi
Arī mani šie ierobežojumi ir nokaitinājuši līdz baltkvēlei.
Pieprasa kilogramiem dokumentu, bet iesniegt bez galvas sāpēm tos nevar.
Izlīdzos dažādi - sūtu vairākos piegājienos.
E-pastā jau arī neko dižu nosūtīt nevar.
Bija reize, kad sūtīju kādus 17 e-pasta sūtījumus, jo pielikumu apjoms arī ir ierobežots.
Bet mūsu debilajā valstī ar kaut ko cīnīties ir bezjēdzīgi!

Piemēram, šodien "Alfā" vajadzēja atrast "BITE" kantori. Nostaigāju kādu pusstundu - nekur nevienas norādes!
Kad beidzot atradu informācijas darba vietu, tā arī pateicu - Stulbāku veikalu par jūsējo neesmu redzējis! Izvalbīja acis uz mani, un tā arī abas kazas palika vaļējām mutēm.
Laikam pieradušas klausīties tikai komplimentus.
Debilā valsts un debilā tauta!
Aivars007
Aivars007 07.06.2016 14:48
26981 ziņojums
Jā, man arī šoreiz tāda kā škrobe. Man pagāja vismaz pāris stundas, kamēr nočakarējos ar to EDS un pēc tam arī ar e-pastu, it kā darīt nebūtu ko. Vai tiešām VIDam jābūt tik principiālam? Vai tas nozīmē, ja viņi man sūta parastu e-pastu, varu to neņemt vērā?
Insi
Insi 07.06.2016 15:10
352 ziņojumi
Jā, man arī šoreiz tāda kā škrobe. Man pagāja vismaz pāris stundas, kamēr nočakarējos ar to EDS un pēc tam arī ar e-pastu, it kā darīt nebūtu ko. Vai tiešām VIDam jābūt tik principiālam? Vai tas nozīmē, ja viņi man sūta parastu e-pastu, varu to neņemt vērā?
Insi 07.06.2016 15:10
Kas ir atļauts Jupiteram / lasi VID/, tas nav atļauts vērsim.
Ilma
Ilma 07.06.2016 15:37
30495 ziņojumi
Esmu izbesījusies. Mēģināju tagad otrreiz, jo var atkārtoti iesniegt, un neņem pretī pat failu ar 3 lapām. Tas nozīmē, ka katra lapa jāskanē atsevišķi un vismaz 30x jāsūta?????? Es gribu kādu "izrubīt"...
Insi
Insi 07.06.2016 15:59
352 ziņojumi
Ну так сканируйте и файлы сжимайте, не может такого быть, что бы три листа не помещалось в 2,5 МБ
Tt7
Tt7 07.06.2016 16:40
37863 ziņojumi
Nu neielien tās 3 lapas. A ja "saspiež", tad tādu formātu EDS neņem. Vai nu es galīgi vairs nemāku apieties ar EDS.
Insi
Insi 07.06.2016 16:56
352 ziņojumi
Esmu izbesījusies. Mēģināju tagad otrreiz, jo var atkārtoti iesniegt, un neņem pretī pat failu ar 3 lapām. Tas nozīmē, ka katra lapa jāskanē atsevišķi un vismaz 30x jāsūta?????? Es gribu kādu "izrubīt"...
Insi 07.06.2016 15:59
Zvaniet Vitai Narnickai - tālruņa numurs 67120432.
Viņa tagad esot Pētersones p.i. - IT pārvaldes direktore.
Un pasakiet visu, ko domājat, no manis arī.
Gribēju vakar piezvanīt un "izlādēties", tikai nebija brīvas vaļas. Darbs darbu sauc.
Aivars007
Aivars007 07.06.2016 18:26
26981 ziņojums
Pirmkārt, neskanējiet krāsainu, bet grayscale. Paskatieties, lai būtu ne vairāk kā kādu 150 pikseļu izšķirtspēja. (ja vien tie nav pusizdzisuši čeki, kad tiešam vajadzīga lielāka izšķirtspēja un krāsas)
Ilzex
Ilzex 07.06.2016 18:31
2666 ziņojumi
Lai mūsu debilajā valstī pārgudrajām valsts iestādēm kaut ko iesniegtu, vispirms kāda speciāla augstskola jāpabeidz.
Ar UR ir tieši tas pats - katru dienu samaina pa kādai veidlapa. Kas vakar derēja, šodien vars neder.
Kaut viņus visus jupis rāvis!
Aivars007
Aivars007 07.06.2016 18:52
26981 ziņojums
Айвар, ещё один подарок от ВИДа, приложение к годовому за 2016 надо будет сдавать в структурированной форме, http://tap.mk.gov.lv/mk/tap/?pid=40388923
Tt7
Tt7 07.06.2016 21:13
37863 ziņojumi
Айвар, ещё один подарок от ВИДа, приложение к годовому за 2016 надо будет сдавать в структурированной форме, http://tap.mk.gov.lv/mk/tap/?pid=40388923
Tt7 07.06.2016 21:13
Tad man būs jāiet nošauties.
Aivars007
Aivars007 07.06.2016 21:39
26981 ziņojums
Nu nezinu, tā kā gada pārskati ir vienreiz gadā, tad to jau kaut kā vēl sagremosim. Man daudz vairāk nepatīk jaunais projekts " tehniskie grozījumi" Ministru kabineta 2013.gada15.janvāra noteikumos Nr.40 “Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarācijām”, ko virza VID, kur PVN deklarāciju pielikumos būs jāatšifrē darījumi no 150 eiro 1430 eiro vietā.
Ilzex
Ilzex 08.06.2016 08:42
2666 ziņojumi
Valsts ieņēmumu dienesta ieskatā, lai sekmīgu turpinātu pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk – PVN) plaisas samazinājumu, kuras būtiskākais iemesls ir krāpšanās PVN jomā, ir jāīsteno negodprātīgu PVN maksātāju darbību ierobežojoši pasākumi.
Ievērojot minēto, lai samazinātu risku, ka negodprātīgi PVN maksātāji var iekļaut PVN deklarācijās un to pielikumos kopējās ar PVN apliekamo darījumu summās fiktīvus darījumus, tas ir, veikt krāpnieciskas un negodprātīgas darbības, kuru rezultātā tiek nodarīti zaudējumi valsts budžetam, ir nepieciešams noteikt zemāku PVN deklarācijas pielikumos atsevišķi norādāmo darījumu summas slieksni. Informējam, lai samazinātu krāpšanu PVN jomā, īstenojot negodprātīgu PVN maksātāju darbības ierobežojošus pasākumus, Valsts ieņēmumu dienests informē, ka ir izstrādājis grozījumus Ministru kabineta 2013.gada15.janvāra noteikumos Nr.40 “Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarācijām”. Lai samazinātu risku, ka negodprātīgi PVN maksātāji var iekļaut PVN deklarācijā un tās pielikumos fiktīvus darījumus, nepamatoti palielināt no valsts budžeta atmaksājamo PVN summu, tas ir, veikt krāpnieciskas un negodprātīgas darbības, kuru rezultātā tiek nodarīti zaudējumi valsts budžetam, tiks noteikts 150 euro PVN deklarācijas pielikumos atsevišķi norādāmo darījumu summas slieksnis.
Vienlaikus, ņemot vērā, ka tiek ieviests īpašs PVN piemērošanas režīms noteikto graudaugu un tehnisko kultūru (tostarp eļļas augu sēklu), tai skaitā šo preču maisījumiem, ko galapatēriņa stadijā neizmanto neizmainītā stāvoklī, piegādēm, ir nepieciešams veikt tehniskos grozījumus Ministru kabineta 2013.gada15.janvāra noteikumos Nr.40 “Noteikumi par pievienotās vērtības nodokļa deklarācijām”.
Tt7
Tt7 08.06.2016 11:24
37863 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.