По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Uzņēmējdarbība, komerclikums, darījumi. Sabiedriskās un bezpeļņas organizācijas, budžeta iestādes

Izstāties no SIA dalībnieku sastāva. Uz tēmu sarakstu

Izstāties no SIA dalībnieku sastāva.
Labdien, man tāds jautājums.

SIA ir 3 dalībnieki un visiem ir vienādas tiesības, bet uz doto brīdi ir uzsākts 1. likvidācijas posms kuru arī UR jau ir apstiprinājis.

Uz doto brīdi SIA nav Valdes, bet ir tikai 3 likvidatori (kas ir arī tie paši dalībnieki), bet noteiktu iemeslu dēļ 2 no viņiem nevar parakstīt dokumentus lai varētu iesniegt 2. posmu likvidācijai un aizvērt SIA.

Tāpēc man ir jautājums vai es varu izstāties no SIA dalībnieku sastāva kamēr ir uzsākts likvidācijas proces un ja tas ir iespējams kādā formā man ir jāparaksta grozījumu pieteikums? Kā likvidatoram? Kā dalībniekam?
Veeezis
Veeezis 11.10.2016 16:35
22 ziņojumi

Atbildes (3)

1. Dalībnieku tiesības gan mēdz būt arī nevienādas - tās atkarīgas no piederošo daļu skaita.
2. Uzņēmumu reģistrs sākumā neko neapstiprina, tikai reģistrē pieteikumu.
Es gan pirmo reizi dzirdu, ka var būt 3 likvidatori. Vai Jūs esat pārliecināts, ka tas tiešām tā ir?
2. Kad ir uzsākta likvidācija, Valde automātiski tiek atbrīvota - citādi nevar būt. Paliek tikai likvidators.
3. Dalībniekiem ir jāapstiprina likvidācijas slēguma pārskats. Manuprāt, šajā posmā nav iespējama ne iestāšanās, ne arī izstāšanās.
Uzņēmumu reģistrā var iesniegt arī Dalībnieku sapulces lēmuma izrakstu...
Bet... tālāk jau tā ir maksas konsultācija.
Nevajadzētu uzņemties darīt juridiska satura darbus, ja nav prasmes tos darīt.

Pārāk daudz "puspatiesību" sarakstīts Jūsu jautājumā.
Saprotu, ka Jūs no šī procesa pašos pamatos neko daudz nesaprotat.
Aivars007
Aivars007 11.10.2016 17:08
26981 ziņojums
1. Protams ka mēdz būt gan vienādas gan nevienādas, bet es tak rakstu par tieši par šo konkrēto gadījumu kur skaidri un gaiši rakstīts ka viņas ir vienādas.

2. Reģistrē vai apstiprina es domāju šajā gadījumā vajadzēja būt saprotams ka 1.posmsir nevis procesā, bet jau reģistrēts TUR.

2. Ai par ko es runāju? Tāpēc jau jautājums ja es iesniedzu 18 veidlapu izmaiņu veikšana uz kāda tiesiskā pamata es viņu parakstu kā Likvidātors? Dalībnieks?. Kas protams attiecas arī uz dalībnieku reģistru.

3. Slēguma pārstatu ir jāstiprina tikai 2. posmā tāpēc jau tika minēts ka 2. posms vel nav uzsākts.

Man bija viens ļoti elementārs tikai jautājums uz kāda tiesiskā pamata man būtu jāparaksta šie 2 dokumenti.
Veeezis
Veeezis 11.10.2016 17:46
22 ziņojumi
www.likumi.lv
Komerclikums
Aivars007
Aivars007 11.10.2016 18:15
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.