По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Rēķins no LV, nauda -> LT Uz tēmu sarakstu

Rēķins no LV, nauda -> LT
Labdien!
Vai kādam ir bijis gadījums?
Mans klients internetā pērk pakalpojumu, pieprasa rēķinu.
Rēķinu viņam izraksta latvju bāleliņš. PVN maksātājs, ar visu PVN.
Maksājums (konta izdruka) veikts Lietuvas uzņēmumam.
Kā Jūs šādos gadījumos rīkojaties?
Varbūt kādam ir bijis gadījums?
Man tas ŠAUSMĪGI nepatīk!
Aivars007
Aivars007 14.11.2016 13:08
26981 ziņojums

Atbildes (29)

Vai ziniet kāds sods LV uzņēmumam, ja bankas konts ES valstī nav deklarēts, nu jau 3 mēneši būs.
Mior
Mior 22.12.2016 13:00
1115 ziņojumi
Mēģināju tā darīt. Bet bāleliņš ir tik "augstos plauktos", ka pa i-netā atrodamo tālruņa Nr. neatbild.
Atklāšu vairāk - jautājums ir par www.autodna.lv
Tiklīdz man būs nedaudz brīvas vaļas, vērsīšos VIDā ar lūgumu veikt attiecīgu pārbaudi pie šī "biznesmeņa".
Aivars007 16.11.2016 12:00
Labdien,

Diemžēl tikai šodien ievērojām Jūsu komentāru par rēķinu. Kādēļ negriezāties pie mums? Mūsu klientu serviss nav saņēmis nevienu jautājumu saistībā ar rēķinu. Mēs izmantojam Paysera risinājumus un rēķinus ģenerējam pēc viņu ieteikumiem. Ja Jums ir nepieciešams rēķins ar maksājumu provaidera rekvizītiem lūdzu dodiet mums zināt.

Mēs piedāvājam pakalpojumus visā Eiropā, tādēļ Baltijas valstīs un Krievijā izdevīgi ir izmantot Paysera. Šis uzņēmums apvienot Banklink maksājumus.

Mūsu kontakti ir atrodami pakalpojuma lietošanas noteikumos.

Runājot par auto pārpircēju "atsauksmēm", tās nav īstas. Mūsu pakalpojums parāda automašīnas vēsturi patiesā gaismā , vairāk par šo godīgo pārdevēju piedāvātiem auto ir redzams šeit: autodnadatubaze.lv

Mēs esam šeit, lai palīdzētu iegādāties pēc iespējas drošāku auto.

Jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar mums pa tālruni +37160002886 mēs palīdzēsim.

Patiesā cieņā
Atbalsts AutoVēsture
Autovesture
Autovesture 22.12.2016 21:38
1 ziņojums
Patiess prieks, ka pamanījāt manu ierakstu.
Daži jautājumi vēl joprojām ir atklāti:
1. Kurš uzņēmums saņēma naudu?
2. Kurš uzņēmums šo naudu uzskaitīja kā savus ieņēmumus un samaksāja attiecīgos nodokļus?
Ja esat tik "balti un pūkaini", kāpēc sākotnēji tāda dezinformācija - rēķins no LV uzņēmuma, nauda - LT uzņēmumam?
Izskatās, ka Jums tā ir ikdienas prakse - muļķot savus klientus.
"Jautājumu gadījumā" mēs jau sazinājāmies - ar Valsts ieņēmumu dienestu.
Normālam un godīgam uzņēmējam nav jāslēpjas. Un klientiem kontakti nav jāmeklē, rakstot komentārus profesionāļu forumos. Tāds ir mans viedoklis.
Aivars007
Aivars007 23.12.2016 09:48
26981 ziņojums


Ja Paysera darbojas kā bankas konts - vai tas jāreģistrē VID kā ārvalstu konts?
Ilma 22.12.2016 09:58
Ar manu Paysera kontu ir tā, ka biju VIDā deklarēt šo kontu, bet viņi attiecās to darīt, jo pēc viņu domām Paysera nav bankā, tā ir "elektroniskā maksājumu iestāde" un viņi tādus kontus nedelarē. Man par to bija iebildumi, jo man ir IBAN konts, Paysera ir SWIFT kods, manā izpratnē, tas ir norēķinu kontus. Beigās VIDā palikām pie tā, ka viņi nokopē manu iesniegumu un uzspiež zīmogu ka ir to saņēmuši (lai vēlāk nebūtu problēmu) un kaut kur sev sistēmā to piereģistrēs (nesapratu īsti kur, varbūt e-veselības sistēmā, atzīmēja ka man nav viss kārtībā)
Katrā gadījumā EDSā tas konts neparādās, bet kad maksāju no tā nodokļus viss aiziet normāli.
Dzintarss
Dzintarss 23.12.2016 12:57
245 ziņojumi
... atzīmēja ka man nav viss kārtībā ...
Šis ir labais.
Galvenais - lai neuzliek psihiatrisko slimnieku uzskaitē - tad nevarēs dabūt šofera tiesības un tml.
Aivars007
Aivars007 23.12.2016 13:17
26981 ziņojums
Dzintar, vai 3 gadu laikā izdevās noskaidrot, kādā sarakstā VID Jūs piereģisrēja?
Vai tiešām sarakstā "Šamējiem viss nav kārtībā"?
Ņemot vērā, ka es VIDam šajā jautājumā pieprasīju oficiālu Uzziņu, kuru sagatavošot laikam gada laikā..., baidos, ka tikai mani arī tagad neiekļauj tajā pašā sarakstā...
Aivars007
Aivars007 15.08.2019 19:28
26981 ziņojums
Maijā piereģistrēju VIDā tieši Paysera kontu ar dokumentu INFORMĀCIJA VID. Nevienam neprasīju - drīkst/nedrīkst reģistrēt - iesniedzu dokumentu un viss, viņiem nebija variantu atmest manu dokumentu.
Sadaļā PĀRSKATI tagad redzu šo kontu.
Pagaja 3 gadi un viedoklis mainījās, piemēroja principu "svarīga ir būtība nevis juridiskais noformējums".
Loral
Loral 15.08.2019 21:06
1163 ziņojumi
Man ir klients ar VIDā reģistrētu Paysera kontu. Leģitīms un kārtīgi strādājošs LV uzņēmums. Ar parastu IBAN kontu LT, jo LV bankas ir saspiedušas savu galvu un kontu vaļā never (īpašnieks nerezidents). Ja kāds vēlas ziņot VIDam par to, ka VIŅA bankas izrakstā swedbanka, seb banka vai xxx banka kaut ko nepareizi attēlo, tad tā ir VIŅA problēma. Manis pēc ziņojiet veseli
_susurs_
_susurs_ 16.08.2019 07:37
832 ziņojumi
Man ir klients ar VIDā reģistrētu Paysera kontu. Leģitīms un kārtīgi strādājošs LV uzņēmums. Ar parastu IBAN kontu LT, jo LV bankas ir saspiedušas savu galvu un kontu vaļā never (īpašnieks nerezidents). Ja kāds vēlas ziņot VIDam par to, ka VIŅA bankas izrakstā swedbanka, seb banka vai xxx banka kaut ko nepareizi attēlo, tad tā ir VIŅA problēma. Manis pēc ziņojiet veseli
_susurs_ 16.08.2019 07:37
? ? ?
Vai var, lūdzu, smalkāk?
Kam tas uzbrauciens domāts?
Aivars007
Aivars007 16.08.2019 12:22
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.