По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

PZ куда в ЕДС ставить NIN Uz tēmu sarakstu

PZ куда в ЕДС ставить NIN
было 20 строка сейчас такой нет кто делал подскажите
Lorik
Lorik 23.04.2017 20:07
40 ziņojumi

Atbildes (18)

смотря за что платится или на сб или в административные или пропорционально
Nak
Nak 23.04.2017 20:10
9201 ziņojums
Valsts ieņēmumu dienests

Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma 43.panta3.daļā noteikts, ka postenī "Pārējās saimnieciskās darbības izmaksas" iekļauj sabiedrības saimnieciskās darbības izmaksas, kas nav norādītas citos PZA posteņos un kas ir radušās saimnieciskās darbības rezultātā vai ir ar to saistītas, vai izriet tieši no tās (piemēram, radušos zaudējumus no ilgtermiņa ieguldījumu objektu atsavināšanas vai no ārvalstu valūtas kursu svārstībām). Līdz ar to, sākot ar 2016.gadapārskatu, NĪN jānorāda postenī "Pārējās saimnieciskās darbības izmaksas".
Savukārt UIN deklarācijas 42.rindā ("Nekustamā īpašuma nodokļa, izložu un azartspēļu nodokļa un nodevu, preču vai pakalpojumu loterijas organizēšanas valsts nodevas summas, kas nav iekļautas deklarācijas 1.r., bet attiecas uz taksācijas periodu (6.panta 4.d. 1.p.)") norāda NĪN, izložu un azartspēļu nodokļa un nodevu, preču vai pakalpojumu loterijas organizēšanas valsts nodevas summas, kas nav ņemtas vērā deklarācijas 1.rindā ("Taksācijas gada peļņa (zaudējumi) pirms nodokļa aprēķināšanas (4.pants)"), bet ir attiecināmas uz taksācijas periodu.
Līdz ar to jānorāda, ka šajā gadījumā nodokļu maksātājs nav tiesīgs UIN deklarācijas 42.rindā samazināt apliekamo ienākumu par NĪN summu, jo, aprēķinot peļņu vai zaudējumus pirms UIN aprēķināšanas, tas jau ir iekļauts izmaksās.
Japaina
Japaina 23.04.2017 20:14
10269 ziņojumi
Man līdzīgs jautājums par MUN - Kur EDS-ā to uzrādīt? Arī pie pārējām saimnieciskās darbības izmaksām?
Edgars.malkalns
Edgars.malkalns 26.04.2017 13:20
6 ziņojumi
Jā tā iznāk.
Ilma
Ilma 26.04.2017 18:33
30495 ziņojumi
Vienmēr esmu likusi UIN rindā. Un neko - neviens nav ne pārpratis, ne nesapratis.
Andaz
Andaz 27.04.2017 10:55
27892 ziņojumi
Vienmēr esmu likusi UIN rindā. Un neko - neviens nav ne pārpratis, ne nesapratis.
Andaz 27.04.2017 10:55
Gan jau ka saprastu. Tikai - kāpēc taisīt nekorektas atskaišu veidlapas EDS, kur tas nav paredzēts.
Ilma
Ilma 27.04.2017 11:49
30495 ziņojumi
Arī es daru tā kā Anda, un "necepos".
Visiem dzīves gadījumiem nekad pārskatos nebūs atvēlētas rindas ar vēlamo nosaukumu.
Vēl jo vairāk - Latvijā.
Aivars007
Aivars007 27.04.2017 12:48
26981 ziņojums
Visiem gadījumiem ne, bet tik svarīgam nodoklim kā MUN jau varēja savu rindu paredzēt ka iepriekš - citi nodokļi. Laikam jau domājuši, ka tāds nodoklis tiks atcelts, taču drusku pasteigušies priekša valdības lēmumiem formu gatavotaji.
Ilma
Ilma 27.04.2017 14:52
30495 ziņojumi
formu gatavotaji.
Ilma 27.04.2017 14:52
Ziniet, Ilma. Kad PZA jauno formu veidoja, varējāt ieteikt šādu rindu iekļaut!

Viegli kritizēt, kad paši neko nedara! Šogad pat - pāri par 800 e-pastus izsūtīju par izmaiņa'm likumdošanā. Domājat, kāds atbildēja? Nē, visi, redz aizņemti.
Pēc tam, lūgums mutes nevirināt!
Tikai tie, kas uz FM sūta savus ieteikumus likumdošanas normu grozījumu izskatīšanas laikā, ir tiesīgi kritizēt. Tie, kas neko nav lietas labā darījuši, lai sēž un klusē.
Andaz
Andaz 27.04.2017 16:44
27892 ziņojumi
Tas gan formu izveidotājiem pašiem būtu jāzina kādu to izveidot. Nu nav izveidojuši tādu rindu - tā arī rakstu kur iedomājos.
Ilma
Ilma 27.04.2017 22:18
30495 ziņojumi
formu gatavotaji.
Ilma 27.04.2017 14:52
Ziniet, Ilma. Kad PZA jauno formu veidoja, varējāt ieteikt šādu rindu iekļaut!

Viegli kritizēt, kad paši neko nedara! Šogad pat - pāri par 800 e-pastus izsūtīju par izmaiņa'm likumdošanā. Domājat, kāds atbildēja? Nē, visi, redz aizņemti.
Pēc tam, lūgums mutes nevirināt!
Tikai tie, kas uz FM sūta savus ieteikumus likumdošanas normu grozījumu izskatīšanas laikā, ir tiesīgi kritizēt. Tie, kas neko nav lietas labā darījuši, lai sēž un klusē.
Andaz 27.04.2017 16:44
Знаете, Анда, они за это зарплату получают, и не маленькую. А у меня своя работа есть и я не собираюсь еще и чужой заниматься. Не могут качественно выполнить свою работу? Пусть увольняются и идут в частный бизнес (правда, там с таким подходом к работе они бы быстро её потеряли). Почему я должна работать за себя и еще за ту безмозглую тётю???
Albina
Albina 28.04.2017 10:15
64595 ziņojumi
Знаете, Анда, они за это зарплату получают, и не маленькую.
Albina 28.04.2017 10:15
Zināt - FM piedāvā speciālistiem iesaistīties un izvērtēt, lai viss atbilstu dzīvei (tāpēc jau tiek piedāvāts apspriests grozījumus).
Es iesaistos, jo mani interesē, lai likumdošana atbilstu dzīves īstenībai un zinu, cik tas prasa darba. Esmu gandarīta, ka daudz ko arī esmu panākusi par labu grāmatvežiem (man personīgi, kā Andai, tas simtu gadu nav vajadzīgs).

Mani neinteresē, vai FM par to saņem lielu vai mazu naudu, mani interesē, lai man, kā grāmatvedim, būtu vieglāk dzīvot, lai likumdošana būtu gana sakarīga un saprotama un vēl es saprotu, ka FM nevar daži cilvēki pārzināt visas grāmatvežu dzīves situācijas, tāpēc es cenšos palīdzēt savas kompetences ietvaros un esmu priecīga un pateicīga, ka tieku no FM puses uzklausīta.

Un lepojos ar to, ka palīdzu (domāju, ka visiem grāmatvežiem no tā galu galā ir labums), nevis lepojos ar to, ka neinteresējos un neko lietas labā nedaru, tikai bļaustos, cik slikti, cik slikti.
Un tieši tāpēc - tikai tie, kas dara un iesaistās ir tiesīgi kritizēt. Pārējie lai kritizē sevi.
MVVNACFDV
Andaz
Andaz 28.04.2017 14:56
27892 ziņojumi
Es jau nemaz nekritizēju. Man parastais bij.padomjucilvēka piegājiens - lai notiek kas notikdams tāpat atradīšu izeju un izgrozīšos. Jums, Anda, jaunais - iesaistities un darboties, tas labi. Jaunajiem tā jādara.
Ilma
Ilma 28.04.2017 15:01
30495 ziņojumi
Jaunajiem tā jādar
Ilma 28.04.2017 15:01
Paldies par komplimentu maniem gadiem
Andaz
Andaz 28.04.2017 15:02
27892 ziņojumi
А я хочу, чтобы там уже работали специалисты, а не неизвестно кто, кому еще нужно советоваться. Мне некогда им советы раздавать. Пусть идут за меня поработают, а я тогда пойду на их место оценивать то, что они там наваяли.
Albina
Albina 28.04.2017 15:04
64595 ziņojumi
Viegli kritizēt, kad paši neko nedara! Šogad pat - pāri par 800 e-pastus izsūtīju par izmaiņa'm likumdošanā. Domājat, kāds atbildēja? Nē, visi, redz aizņemti.
Pēc tam, lūgums mutes nevirināt!
Tikai tie, kas uz FM sūta savus ieteikumus likumdošanas normu grozījumu izskatīšanas laikā, ir tiesīgi kritizēt. Tie, kas neko nav lietas labā darījuši, lai sēž un klusē.
Andaz 27.04.2017 16:44
Как это мы ничего не делаем? Мы на свои налоги содержим тех людей, которым доверили вести нас в светлое будущее. А теперь выясняется, что без наших советов они дороги туда не знают...
Solik
Solik 28.04.2017 15:58
4622 ziņojumi
Следить за проектами нормативки - это очень полезно. Другой вопрос - входит ли это в обязанности буха обычного и будет ли он успевать за рабочий денб.
Ant_lv
Ant_lv 28.04.2017 20:24
3404 ziņojumi
FM jāveic zināsanu pārbaude
Linete
Linete 02.05.2017 15:43
2982 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.