По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

.... Uz tēmu sarakstu

....
paldies, atbilde tika saņemta
Paulabeatrise
Paulabeatrise 08.06.2017 13:27
nav ziņojumu

Atbildes (12)

Pasniedzējs var paskaidrot.
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 13:52
26981 ziņojums
По мне так странно сформулировано задание. Из любопытства прочитала.
Nak
Nak 08.06.2017 15:06
9195 ziņojumi
Man attiecībā uz nekaunīgiem studentiem tādas любопытства nav.
Visi šādi jautājumi ir jāuzdod savam pasniedzējam, nevis profesionāļu forumā.
Ja kādam ir vēlme un nav ko darīt, varat risināt studentu uzdevumus un izpildīt viņiem mājas darbus, kursa darbus, varbūt pat diplomdarbu kāds aiz garlaicības te var priekšā uzrakstīt.
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 15:47
26981 ziņojums
Просто было любопытно,как сейчас учат. Нас учили иначе,не могу вспомнить так нелепо сформулированные задачи. Не более того. Студент мог бы сам порассуждать -возможно и помогли бы ему разобраться.
Nak
Nak 08.06.2017 16:09
9195 ziņojumi
Прочитала из любопытства. Вместо ответа захотелось задать вопрос составителю задачи: налоговые законы и правила КабМина к ним тоже вы писали?
------
Информационная каша, условие задачи из серии "в огороде бузина, а в Киеве дядька"
Allda
Allda 08.06.2017 16:21
2908 ziņojumi
Ja pasniedzējs būtu pretīmnākošs un censtos palīdzēt studentiem, tad protams, ka šeit neko nerakstītu un neprasītu, bet tā kā pasniedzējs skaidri un gaiši pateica, lai pati tieku galā ar neskaidrībām, tad vēršos pie gudriem cilvēkiem pēc padoma, jo ar savām nepilnīgajām zināšanās neesmu spējīga saprast, kā iegūt gala rezultātu uzdevumā.
Ko varu teikt šādiem cilvēkiem, kuri pret manis lūgumu attiecas nelaipni, neviens Jums nepiespiež palīdzēt, vai Dievs apžēlojies pildīt manā vietā manus darbus. Bet vai Jums nav bijusi situācija, kad ar paša spēkiem netiekat galā ar kādu lietu un prasat cilvēcisku palīdzību no apkārtējiem lietas izprašanai?
Paulabeatrise
Paulabeatrise 08.06.2017 17:08
nav ziņojumu
один вопрос в качестве подсказки: с какой даты действует договор аренды?
Allda
Allda 08.06.2017 17:49
2908 ziņojumi
В задание данный информацыи небыло , по етому и нет понятие как возможно правилно решыть задание.
Paulabeatrise
Paulabeatrise 08.06.2017 18:01
nav ziņojumu
В задании данной информации не было, поэтому и нет понятия, как правилно решить задачу.

Allda - kas attiecas uz uzdevumiem grāmatvedībā - visos gadījumos, kādus man ir nācies redzēt - tā patiešām ir biezputra. Rodas priekšstats, ka pasniedzēji dzīvo uz Mēness.
Mēģināt izpildīt šādus uzdevumus - tas pats, kas meklēt virvi, lai pakārtos.
Aivars007
Aivars007 08.06.2017 19:03
26981 ziņojums
Aivars007, lūk, redziet, Jums pašam ir grūtības ar šāda uzdevuma saprašanu, tad saprotams, ka man kā 1.kursastudentei vispār nav nojausma par uzdevuma risināšanu......
Paulabeatrise
Paulabeatrise 08.06.2017 19:10
nav ziņojumu
Man nav nekādu grūtību, jo es studentu uzdevumus šajā forumā nemaz nelasu.
Arī jūsējam tāds gods netika parādīts, un es to Jūsu uzdevumu nemaz neplānoju lasīt.
Pēc manām domām šis nav studentu forums, šis ir grāmatvežu (profesionāļu) forums.
Manas pārdomas bija sakarā ar to, ka dažs labs students ir bijis pie manis praksē, dažs labs radu bērns mācījies, arī pašam ir nācies pieņemt ieskaites, prakses darbus un eksāmenus. Tāpēc zinu, ko runāju.

... Bet vai Jums nav bijusi situācija, kad ar paša spēkiem netiekat galā ar kādu lietu un prasat cilvēcisku palīdzību no apkārtējiem lietas izprašanai? ...
Atkārtoju - šis nav studentu forums.
Profesionāļi grāmatveži uzdod jautājumus, un citi profesionāļi arī atbild, kuri ir gudrāki.
Nevajag jaukt sū*** ar zapti!
Aivars007
Aivars007 09.06.2017 00:11
26981 ziņojums

Pēc manām domām šis nav studentu forums, šis ir grāmatvežu (profesionāļu) forums.

Atkārtoju - šis nav studentu forums.
Aivars007 09.06.2017 00:11
Es gan Jums daļēji nepiekritīšu. Jo mani pirmie soļi šajā forumā bija, kad es biju vēl studente. Un Jūs laipni atbildējāt. Man te iepatikās un tāpēc es šeit paliku.
Un es šo studentu ļoti labi saprotu, jo ne vienmēr lektors ir pieejams un var skaidri un gaiši atbildēt. Man ar pasniedzējiem paveicās, bet tā un tā nācās vērsties pie Jums, jo lektors nebija pieejams tajā brīdī. Tāpēc es par to, lai palīdzētu studentiem. Studiju gaitā man gribējās, lai kāds grāmatvedis būtu blakām un es varētu uzdot pat visstulbāko jautājumu. Par laimi es tādus grāmatvežus atradu šeit.
Nu kaut kā tā.
Vrgramatvede
Vrgramatvede 09.06.2017 15:43
176 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.