По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Telefons fufelis (lūgums pēc padoma) Uz tēmu sarakstu

Telefons fufelis (lūgums pēc padoma)
Sveiki kolēģi. Sen neesmu neko jautājusi, tāpēc nolēmu uzjautāt Jums. Lieta tāda, ka mana māsa nopirka telefonu internetveikā. Speciāli neprecizēšu, kādā veikalā un kādu telefonu. Nu, lūk! Atnāca brāķēts telefons. Batareja vispār netur. Vispār neaiztiekot telefonu batareja zūd un zūd. Tiek nolemts nodod remontam pa svaigām pēdām. Telefons remontā divas nedēļas uzraksta viņi, ka, jā ir atklāta problēma un tā tika novērsta. Bet tur tas prikols, ka nekas nav mainījies. Batareja kā zūda ta arī zūd.
Lūk, te man Jums ir jautājums. Es uzskatu, ka viņiem jānodod atpakaļ telefons + jāprasa morālā kompensācija. Uzskatu, ka pamats ir pietiekošs. Jautājums: cik prasīt???
Paldies.
Vrgramatvede
Vrgramatvede 05.07.2017 15:45
176 ziņojumi

Atbildes (11)

Es personīgi priecātos, ja izdotos mierīgi bez starpgadījumiem atgriezt telefonu un saņemt atpakaļ savu naudu. Šaubos par morālo kompensāciju, veikals ir tikai izplatītājs, ne ražotājs nedz arī remonta veicējs. Vienmēr cenšos izvairīties no internetveikaliem, kad ir nopietnāki pirkumi.
Agnese07
Agnese07 05.07.2017 16:02
289 ziņojumi
Vienmēr cenšos izvairīties no internetveikaliem, kad ir nopietnāki pirkumi.

Es internetveikalos nepērku pat kurpju šņores.
Muļķis arī baznīcā saņem pērienu.
Aivars007
Aivars007 05.07.2017 16:08
26981 ziņojums
No interneta veikaliem nav jābaidās. Jāuzmanās tikai no kaktu kantoriem. Ir bijis dzīvē gadījums - 3 reizes remontēja, beigās iedeva citu telefonu. Vai par 14 dienu atgriešanas tiesībām nezinājāt? Tas bija pirmais, ko varējāt darīt. Protams jāpastāv uz telefona maiņu, ja nevar salabot. Morālo kompensāciju Jums neviens nemaksās. Neesmu dzirdējis šādus gadījumus.
Aivareno
Aivareno 05.07.2017 16:12
6641 ziņojums
No interneta veikaliem nav jābaidās. ...
Ir gan jābaidās!
Tā ir sērga, laikam jau kļuvusi par neiznīdējamu sērgu.
Tajos pārdod preces, kuru tur vispār nav. Arī tas ir fakts.
Aivars007
Aivars007 05.07.2017 16:13
26981 ziņojums
Tajos pārdod preces, kuru tur vispār nav. Arī tas ir fakts.
Aivars007 05.07.2017 16:13
Tas ir fakts. Tāpēc izvēlos veikalus, kur nauda jāmaksā pie preču saņemšanas. Un vēl - ja man pirkums kādā interneta veikalā man izraisa sliktas emocijas - mani šajā veikalā neredzēt.
Aivareno
Aivareno 05.07.2017 16:17
6641 ziņojums
No interneta veikaliem nav jābaidās.
Aivareno 05.07.2017 16:12
Nebaidos jau, bet zinu, ja būs kādi sarežģījumi nāksies "čakarēties" tas prasīs manu laiku, manus nervus. Labāk pērku veikalā, kur preci varu apskatīt, novērtēt, pārbaudīt, piemērīt, ja vajag. Darījums notiek tai pašā brīdi, nav jāgaida kamēr atsūtīs, tad vēl ja nāktos sūtīt atpakaļ.... brrrrrr...
Agnese07
Agnese07 05.07.2017 16:19
289 ziņojumi
Vai par 14 dienu atgriešanas tiesībām nezinājāt?
Aivareno 05.07.2017 16:12
Protams, ka zināju, bet rece jau apmierināja, neapmierināja tā kvalitāte. Domas jau bija, ka to saremontēs un viss.
Vrgramatvede
Vrgramatvede 05.07.2017 16:42
176 ziņojumi
Sapratu. Paldies. Par kompensācija nevar būt ne runas.
Vrgramatvede
Vrgramatvede 05.07.2017 16:42
176 ziņojumi
Es internetveikalos nepērku pat kurpju šņores.
Aivars007 05.07.2017 16:08
Es gan visādu tehniku esmu sapirkusies, viss ir kārtībā, pērku gan tikai vienā veikalā.
Japaina
Japaina 05.07.2017 18:40
10269 ziņojumi
Es arī "nelēkāju" pa tiem veikaliem. Bet ja firmas ir atpazīstamas, tad nebaidos iepirkties interneta veikalos ne Anglijā, ne Vācijā, ne Turcijā, ne Lietuvā. Ar zināmām firmām problēmas nevar rasties, jo tām loģistika un klientu apkalpošana ir līmenī. Pirms iepērkos, es parasti izlasu noteikumus, piegādes nosacījumus. Varētu jau iepirkties veikalos, taču dikti negribas pārmaksāt.
Aivareno
Aivareno 05.07.2017 19:01
6641 ziņojums
Es arī iepērkos internetveikalos un ne tikai Latvijas, bet esmu no ārzemēs pasūtījusi, piemēram, tvaika slotu un ļoti apmierināta.
Arī ebay šad tad kaut kādu "krāmu" nopērku, piemēram, telefona maciņu vai ekrānsaudzējošo plēvi. Tur ir krietni lētāk, nekā pirkt pie mums veikalā.
Kolektīvi pērkam kosmētiku (dušas želejas, krēmus, šampūnus...), arī ir stipri lētāki, nekā šeit. Viendien aptiekā paskatījos - matu maska 23 eiro, mums atsūta par 13.50.
Andaz
Andaz 06.07.2017 13:51
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.