По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Apgrozījums virs 40000 eiro MUN maksātājam Uz tēmu sarakstu

Apgrozījums virs 40000 eiro MUN maksātājam
Labdien, visiem!
Gribēju parunāt par sekojošu situāciju.
Esmu SIA mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs, kam 2017. gada decembrī gadījās pārsniegt gada apgrozījumu 40000 eiro. No 01.01.2018.manteorētiski tā kā būtu jāreģistrējas par PVN maksātāju. Tā kā man tas nemaz nav vajadzīgs, jo esmu sīku regulāru pakalpojumu sniedzējs fiziskām personā un priekšnodoklis manus izdevumus maz iespaido. Esmu saglabājis mikrouzņēmuma nodokļa maksātāja statusu arī 2018.gadamtādējādi plānojot, ka apgrozījums nebūs lielāks par 40000 eiro. Ja piereģistrēšos par PVN maksātāju, man būs jāceļ cena, ko diez vai atbalstīs mani klienti un es būšu zaudētājs.
Uzskatu, ka nenosakot pārejas noteikumus šī PVN sliekšņa samazināšanai, valsts nav īsti godīgi rīkojusies.

Varbūt kādam ir līdzīga situācija?
Vai ir kāds padoms,kā to labāk būtu atrisināt? Vai nokoriģēt decembra apgrozījumu uz janvāri un decembrī jau samaksāto uzskaitīt kā avansu.
Ja reģistrējas, vai tas ka paliku par MUN maksātāju, ar to apliecinot ka apgrozījumu 2018.gadā neplānoju lielāku par 40000 eiro, ir pietiekošs pamatojums iesniegumam par atteikšanos no PVN maksātāja statusa jau gada sākumā?
Travka8
Travka8 21.12.2017 16:13
1 ziņojums

Atbildes (2)

Ir likums, kurš ir jāievēro, neesiet nekāds izņēmums.
Japaina
Japaina 21.12.2017 16:53
10269 ziņojumi
Neatbalstu nekādus MUN maksātājus.
MUN maksātāju - tikai tad, ja viņš ir pensionārs.
Visiem jauniem, un ziedošiem ir jāmaksā normāli algas nodokļi!
Tāpēc riebj visas tād MUN gaudas.
Andaz
Andaz 22.12.2017 11:11
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.