По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Izdegšana, pārslodze, depresija? Grāmatveža darba apjoms Uz tēmu sarakstu

Izdegšana, pārslodze, depresija? Grāmatveža darba apjoms
Līdz ar pavasarīga laika iestāšanos uznācis pilnīgs besis, tāpēc gribas padiskutēt par grāmatveža darba apjomu, priekšnieku attieksmi. Grāmatveža pieredze 17 gadi, sākumā bija viens uzņēmums, tagad jau 3 saistīti uzņēmumi kuriem kārtoju grāmavedību. Nozares- mežizstrāde, transports, mazliet ražošana.Visiem uzņēmumiem atskaites, GP, statistiku gatavoju es. GP visos uzņēmumos jāpārbauda zvērinātam revidentam. No šiem trīs uzņēmumiem, diviem lielākajiem pilnībā visu grāmatvedību kārtoju es, noliktava tiek kārtota arī grāmatvedības programmā, kur visus dokumentus ievadu arī es. Lietvedība, rīkojumi, dažādas līgumu izmaiņu saskaņošanas, pierobežu atļauju pieteikumus arī kārtoju es. 2017.g. par abiem uzņēmumiem, kur grāmatvedības darbus veicu tikai es, ir veikts 21021 grāmatojums un 21258 preču kustības (noliktavas dok.). Darbinieki kopā par 2 uzņēmumiem 73, visiem summētais darba laiks, darba braucieni, tabele arī pašai jāsaliek no tahografa nolasīšanas programmas. Grāmatvedību kārtoju Jumī. Darba laikā protams visu nevaru iespēt paveikt, tāpēc ņemu darbu uz mājām gan pa vakariem, gan pa brīvdienām.
Atvaļinājums tikai tik cik vienreiz gadā uz nedēļu aizbraucu atpūsties uz Turciju, un arī tad atbraucot jāstrādā bez brīvdienām. Kādu dienu paņemt un atpūsties mājās nav reāli, jo priekšnieks uzskata ja es esmu mājās tad mani var traucēt par dažādiem sīkumiem un parasti arī izsauc uz darbu.
Direktors uzskata, ka es neko nedaru un ja arī daru tad ļoti lēni. Tāpēc jaūtājums Jums kolēģi, vai es tiešām strādāju lēni, jeb man uzkrauts nenormāls darba apjoms, kā rezultātā es izdegu?
Saba0707
Saba0707 12.04.2018 16:59
21 ziņojums

Atbildes (104)

Spasibo,Torivi.Imenno eto ja imela v vidu.
Zubcik
Zubcik 26.06.2019 12:55
96 ziņojumi
A Aivars007 postojanno vsje usugubljaet....
Zubcik
Zubcik 26.06.2019 12:56
96 ziņojumi
Давно пора понять - Aivars007 не САМА БУХГАЛТЕР.
Этим и все сказано.
Aivars007
Aivars007 26.06.2019 14:36
26981 ziņojums
Давно пора понять - Aivars007 не САМА БУХГАЛТЕР.
Этим и все сказано.
Aivars007 26.06.2019 14:36
Не САМА,А САМ! Конечно же -))))
Nak
Nak 26.06.2019 16:07
9201 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.