По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Par mums raksta... Uz tēmu sarakstu

Par mums raksta...
Lūk, ko par mums (ārpakalpojumu grāmatvežiem) raksta.

No www.sudzibas.lv

X. Y. - Viltus grāmatvedības pakalpojumi (Sūdzība)
X. Y. - Šai sievietei nevar ticēt, viņa piedāvā viltus grāmatvedības pakalpojumus, izkāš tikai naudu, un pakalpojums netiek sniegts. Tā ka iesaku neuzticēties viņai. Viņa visu laiku komentē visās grupās daudz zem cilvēku sludinājumiem un nedara savu darbu, kuru bija pasūtījis mans kolēģis no viņas grāmatvedības pakalpojumus.

Aivars007
Aivars007 17.01.2019 15:58
26981 ziņojums

Atbildes (2)

Nevienam īsti ticēt nevar
Turklāt - tas, kas to ievietojis, izklausās pēc profāna - elementāru teikumu bez kļūdām neprot uzrakstīt.
Andaz
Andaz 18.01.2019 11:01
27892 ziņojumi
Anda - 90%. Tas - par profāniem. Vai mazums tādu šajā portālā!
Neuzstāju, ka visam jātic. Ticēt var tam, ko savām acīm redzi. Un arī tad ne vienmēr.
Mūsu kolēģe, par kuru ir stāsts šajā sūdzībā, jau atpazina sevi un pagodināja mani ar draudu vēstuli - es esot aizskāris viņas godu un cieņu.
Nesaprotu, kā var aizskart to, kā nav.

P.S. Es gan sliecos vairāk ticēt nekā neticēt, jo šajā portālā "vaininiece" savu "kompetences" līmeni ir parādījusi.
Aivars007
Aivars007 18.01.2019 12:43
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.